Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

OK zdej pa ne vem,a je z mano kej narobe al kaj,...sam sem razočaran nad Marijo :hmm: ....a to je to...nč posebnga,...in velik bl nevarno je od kačjih rid za moje pojme :doze: ....

...čeprov tisti ta daljši ovinki na začetku,spodej dol...tisti so pa carski :grim :grim ....

...aja pa policajev ko dreka,..še ustavl so me na vrhu gor :wacko: ....na srečo brez posledic :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič hudega, en jahač manj na moji lubici :D

Meni ustrezajo zaprti ovinki, pa asfalt je neprimerno boljši kot na ridah. Čeprav na ridah je širša cesta z bolj odprtimi ovinki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdej pa ne vem,a je z mano kej narobe al kaj,...sam sem razočaran nad Marijo :hmm: ....a to je to...nč posebnga,...in velik bl nevarno je od kačjih rid za moje pojme :doze: ....

...čeprov tisti ta daljši ovinki na začetku,spodej dol...tisti so pa carski :grim  :grim ....

...aja pa policajev ko dreka,..še ustavl so me na vrhu gor :wacko: ....na srečo brez posledic :P ...

Kje pa ustavljajo na vrhu?

Sm se mislu jutri zapeljat do tja... sam mam zadnjo gumo tik pred menjavo.. pa nebi kakih kazni plačeval zato k se bo policajo zahotelo me zaje**** :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič hudega, en jahač manj na moji lubici :D

Meni ustrezajo zaprti ovinki, pa asfalt je neprimerno boljši kot na ridah. Čeprav na ridah je širša cesta z bolj odprtimi ovinki.

jaz tudi moram pohvalit asfalt na Mariji. Ko se še gume zagrejejo pa drzi kot pribito. Res zakon. Nagneš se lahko do maximuma. Samo gume pa zeeeerrreeee :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljš da gumo žre kot usnje :)

Čeprav na svojmu mopedu nisem opazil kakšne večje obrabe napram drugim cestam.

Enduro power :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

Mislim halo?

Grem dons pogledat to čudežno Marijo Reko...

Še kr OK ampak tok k pa eni utresajo kok je super ma ama dejte no... Ker grem prvič grem na izi pa takoj dohitim en avto pol moraš bit pa kamikaza, ki igra rusko ruleto, da ga v teh ozko nepreglednih ovinkih dol počiš. No pa ga le stresem pa še dva ovinka pa pred mano policijski avto. Ok (fun over) grem počasi do vrha za njim in se pod uštarijo ustavim. Poklepetam s prijetnim dečkotom (tudi motosvetovec) pol se pa začne premiera filma Koji glupi motoristi!

Dva policaja sedita v avtu motoristi pa gor pa dol, pa gor pa dol - se mi je že od gledanja u glau začel vrtet. In, ker so tko u glavo jebal tista 2 polcaja sta unadva poklicala ta leteče. Prideta dva prijetna bmw-ca se pozdravimo pol pa seveda začneta ustavljat. Ampak lepo opozorilno, klepet pa je vse u redu. A ne vidva na plavih kawlnih je blo vse ok?

Pol pa zaslišmo enga akrapota k je že u dolini začel grmet k prfukjen. Pride poza na vrh in policaj tablco pokaže model pa gasa! Mislim proklet kreten fukjen pa gdo misliš, da si? Pol si pa po tisti s peskom posuti cesti proti Trbovljam bežu... Ma kretenčino bedna!

No ampak eto kva si naredu.

Policaj je zapisu tvojo tablco - tko, da boš itak sodnika za prekrške dobu - pobeg policajem. Policaj se je razpizdu in nam povedal, da to za njega ni motorist. Pol je pa takoj blokec za pisanje uzel u roke in začel ustavljat ama vse po spisku. In kot zanalašč pridivjata še dve ikebani...

Mislim tle sem se pa skor od smeha uscal! :lol1:

Polcaj njemu, da ma zlizano gumo on pa njemu; "ja kva pa ti? Mene jebeš, da mam zlizano svojo prednjo poglej"... Pol mu ma policaj pokaže svojo tazadno gumo pa ga vpraša; "ama imam to tud preveč zlizano"? Mislim, tepec policistove gume na bemfelnu so ble čist ok.

Fuck me pa kva je to total retardos med nami zdej al kva?

Pol sem pa dost vidu, sem se usedu na motor, poslovil od kolega in policajev in šel počasi dol proti Trebnjem kjer pa cesta s peskom posuta mislim čist adijo.

Mislim fantje pejte na Grobnik al pa na Novi Marof dirkat kr je tole čist brezveze.

Lp.

:BUA:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slabem mesecu sm šu danes (v spremstvu) spet mal marijo "potipat". Cesta fajn.. čista, suha, ko da sej je mel kdo čistilno akcijo :yea2:

Sem pa danes prvič vidu "mini motozbor" na vrhu, pri gostišču.. vključno s policaji, kot je že terminator omenil. Tudi leteče smo srečal.. v polnem nagibu nekje v spodnjem delu marije :grim No.. na vrh se nismo več vračal, tako da nismo uspel videt "pestega dogajanja", pa se ne sekiram kej preveč :grrr

Srečal tut simonsi-ja in še enga... za katerga sm pozabu kdo točno je :slap:

Prvič na cesti srečal tudi CBRo identično moji - se kdo prepozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terminator, saj ni blo tako hudo kot opisuješ. :closedeyes: Čeprav nevem zakaj je un poba jebal policaja za čisto dobre gume. :hmm: So bili pa plavi organizirani. Par ovinkov nižje par v avtu opazuje promet, na vrhu pa letečmana, ki sta ustavljala vse kar se je slišalo kilometer daleč. :ninja:

maXXXimmum, lep kombinezon B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terminator, saj ni blo tako hudo kot opisuješ. :closedeyes:  Čeprav nevem zakaj je un poba jebal policaja za čisto dobre gume. :hmm:  So bili pa plavi organizirani. Par ovinkov nižje par v avtu opazuje promet, na vrhu pa letečmana, ki sta ustavljala vse kar se je slišalo kilometer daleč. :ninja:

maXXXimmum, lep kombinezon  B)

Je blo, je blo. Jest sem bil gor 1/2 ure predvsem, ker je bla risanka tok kul pa enih par sem jih pržgal in verjem mi je blo kr nerodno, ker sem moral tokrat s policaji potegnt. Joj kva vse bom še v življenju dožvel - sam še to me rešuje, da sta bla res ful kul tipsona pa, da sta bla motorista. ;)

Za moje malenkostne pojme pa cesta za SS prepočasna, ker je preozka in preveč nepregledna in zato kar se mene tiče bez veze - pa še čista je bla! Tisti k pa po res kvalitetnih slikcah sodeč kolenčnike bruste tm pa veliko sreče - pa unim kolesarjem k gor pa dol peciklajo tud! Mislim "cestni dirkači" čist isto boste dosegl če si greste kone na parkir plac postavt pa s kolenom tm drajsate po tleh. Pa ful bl varno bo - pa ne za vas za ostale udeležence v prometu!

Če hočete pa dokazat, da ste res KITE pol pa kam k ni nobenga, da vas bo gledu (Škotska naprimer - vam lohk zaupam lokacijo) pa u njihove res zavite dolge 180km/h + ovinke pa tam bruset kolena tko, da če rukneš pol bo pa bye/bye za zmeri - to pa ne a? Ride pa Marija - EH! :whistle:

Been there done that!

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...počasi dol proti Trebnjem kjer pa cesta s peskom posuta mislim čist adijo.

verjetno si mislil Trbovlje, pa te ćist štekam, ker si tok pist off :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...počasi dol proti Trebnjem kjer pa cesta s peskom posuta mislim čist adijo.

verjetno si mislil Trbovlje, pa te ćist štekam, ker si tok pist off :P

Ja fak..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terminator, saj ni blo tako hudo kot opisuješ. :closedeyes:

Ne hudo - bezvezno in me je obnašanje unih motoristov na-potihem kr raskurl - ma un k je spizdu mi je bil prou bedn pa čist mim, un k je pa policaju pametval bo pa ziher 200K SIT + kazni na konc kaseral - ama tut butl na kvadrat. Sicer pa sej si bil zraven... :photo:

A si šel pol lepo počasi nazaj v Kamnik čez Maričko? Sej sem ti povedu da je šel polcijski avto sam mal bl dol pol je pa taletečima gor sporočal koga zahaklat...

Nice chatting 2 U na Marički..., da te na "tamočno kelnarco", k je pizdila sploh ne spomnem... :D

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja onemu pobu je pa potem začel kar iz knjižice naštevat grehe :wacko:

Pa ona šlank kelnarca nas je okarala, da odžiramo prostor na privat posesti :blush: Lepo si se razgovoril, ja. Si mi še par mitov o VB razjasnil :)

Pa starejši možakar na duku ga je kar fajn žgal čez ovinke, v kombinaciji s fazer 1000 :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja onemu pobu je pa potem začel kar iz knjižice naštevat grehe :wacko:

Pa ona šlank kelnarca nas je okarala, da odžiramo prostor na privat posesti :blush:  Lepo si se razgovoril, ja. Si mi še par mitov o VB razjasnil :)

Pa starejši možakar na duku ga je kar fajn žgal čez ovinke, v kombinaciji s fazer 1000 :photo:

ja je kr dobr blo tudi ti si se dobr peljal za enduro :yea1:

pravi mali zbor je že bil v soboto, Mike tudi midva sva se srečala po dolgem času :OK: kam si pol kr šel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je kr dobr blo tudi ti si se dobr peljal za enduro :yea1:

pravi mali zbor je že bil v soboto, Mike tudi midva sva se srečala po dolgem času :OK:  kam si pol kr šel

Ja je blo kr fajn pa se vidmo še kdaj! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki vam Marija reka ne ustreza pač ne hodite gor! Tut tisti, ki vam je tko tko - nič posebnega - ne hodte gor. Bo več placa za tiste, ki nam je zelo gut, pa še policaji bodo spokal drugam!

Volk sit, koza cela!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki vam Marija reka ne ustreza pač ne hodite gor! Tut tisti, ki vam je tko tko - nič posebnega - ne hodte gor. Bo več placa za tiste, ki nam je zelo gut, pa še policaji bodo spokal drugam!

Volk sit, koza cela!!

Bravo se strinjam! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom danes od 17h dalje gor. Če bo še slučajno ker od motosveta gor me naj prosim pocuka za rokav da se mal spoznamo.

Vozim modro 636 , 05.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poostren nadzor enoslednih vozil

Mariborski policisti se bodo v petek, 12. avgusta, od 14. do 21. ure pridružili vseslovenski akciji poostrenega nadzora nad cestnim prometom, tokrat s posebnim poudarkom na enoslednih vozilih. Na tako imenovanem slovenskem cestnem križu bodo pri voznikih preverjali uporabo zaščitnih čelad, hitrost vožnje in upoštevanje drugih zakonsko določenih predpisov.

www.vecer.si

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poostren nadzor enoslednih vozil

Mariborski policisti se bodo v petek, 12. avgusta, od 14. do 21. ure pridružili vseslovenski akciji poostrenega nadzora nad cestnim prometom, tokrat s posebnim poudarkom na enoslednih vozilih. Na tako imenovanem slovenskem cestnem križu bodo pri voznikih preverjali uporabo zaščitnih čelad, hitrost vožnje in upoštevanje drugih zakonsko določenih predpisov.

www.vecer.si

:SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

hvalabogu, da bo dež... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sploh ni smešn .... ker bomo spet premočeni .....  :blink:

:topic: mogoče ti bo nabava kakšnega dežnega komb. prišla prav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki vam Marija reka ne ustreza pač ne hodite gor! Tut tisti, ki vam je tko tko - nič posebnega - ne hodte gor. Bo več placa za tiste, ki nam je zelo gut, pa še policaji bodo spokal drugam!

Volk sit, koza cela!!

Se strinjam. Mene ne bo več. Ti pa taki, ki razmišljajo kot ti pa ne prehitro po Marički, da ne boš enkrat na kakšen pesek prletu al pa kakšnega kolesarja snel pa se okol drevesa navil pa gledu svoja čreva k si jih po Mariji navzdol stresu... ;)

Maš bolj pregledne ovinke po Sloveniji, da se po njih izživljaš, razen če seveda turistično po Mariji voziš? :hmm:

Še enkrat fantje na dirkališča prosim k gre enkrat tok u uvink, da s kolenom potleh drajsaš...

Saj vam je bilo že povedano v tej temi kok se jih razsuje in umrčka na Mariji. Ampak seveda to se ne more vam zgodit, ker ste predobri pa še supermani povrh ane - kriptona pa na Mariji itak ni! :naughty:

No, zdaj pa čakam odgovore k me boste vsi nekam poslal - pa se ne trudte ampak pejte raj na Marijo pa GASA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!