Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Tut js bil včeraj gor in to prvič, cesta je bomba tk da smo spuščali dušo mopekam, sam plcaji pa tut ne dajo miru še manj ko u naših koncih. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A čez vikend mate gužvo gor....tudi moje gume niso več čist legalne....

Rad bi si ogledal lepote domače.....yozo, Slepec...., :hmm: koga še poznam....bote kaj na tistih koncih???

Dam za coffe-juice, samo da ne lutam.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno sobota,nedelja do 16h,če ti ustreza,se dobimo v Preboldu na pumpi :OK:

sorry ,za včeraj-yozo,bu5a, zajebala je služba :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me kdo ne prehiti bom v roku 24.ur sam očistil okrog tribune.

V naprej pa prosim, POČISTITE ZA SABO ali pa ne prihajajte gor !

lp

Rečeno. Storjeno.

p.s.

Vsi tisti, ki ste pustili gor ogromno plastenk od pijač, ovitkov čokolade Gorenjka, pivskih pločevink, cigaretnih škatljic itd. ne razumem kako ne morete odpeljati smeti tudi dol, saj je same embalaže manj kot prej ko je ta embalaža imela tudi vsebino !? Posebna pozornost pa tistim "motoristom", ki svojo embalaža odložijo v globel pod tribuno (alu folija v kateri so bile pice ali hamburgerji ali kaj podobnega). Nabral sem smeti za dve veliki PVC vreči. Brez problema bi tudi tretjo, ki jo na žalost nisem imel. Kdo pa bi si mislil, da so "motoristi" takšni pra**i.

ŽAL.

p.s.p.s.

Potrebna bo še kakša metla, da očistim(o) tribuno neštetih "čikov".

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze to pišeš,motoristi se vozimo, ne pa smetimo,smetijo tisti ki nas gledajo,problem bi bil rešen,da motoristi tam ustavimo,jih nahrulimo,in da zaseboj pospravijo,pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze to pišeš,motoristi se vozimo, ne pa smetimo,smetijo tisti ki nas gledajo,problem bi bil rešen,da motoristi tam ustavimo,jih nahrulimo,in da zaseboj pospravijo,pa bo

Vsa čast motoristu.Ne drži pa,da svinjajo samo gadalci,preverjeno

tudi motoristi in njiovo spremstvo.

Motorist še enkrat vsa čast,nekaterim se pa jeb.....!

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Folk, če bi se vozili namesto tule nakladali, bi na Mariji ne bilo ne gužve, ne policajev in ne smeti. Kaj moremo... ste pač idijoti. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Folk, če bi se vozili namesto tule nakladali, bi na Mariji ne bilo ne gužve, ne policajev in ne smeti. Kaj moremo... ste pač idijoti. LP

:? A si ti kej popil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na Podmeji v trboveljski smeri en mulo testiral ovinke na rolki, popolnoma opremljen z rokavicami in želvo na hrbtu.

Je zgledalo kar strašljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, fantje enim je Merry River všeč enim ni. Zato pa se pač eni vozimo tam eni se pa ne. Ni pa nujno potem pljuvat čez vse ki se tam vozijo. :nono: Ker tudi mi ne pljuvamo čez cesto ki je vam všeč. Vsak zase in vsi po svoje. Še vedno nas pa družći eno: Motociklizem :yea2: Zato se poboljšaj Terminatorček :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na Podmeji v trboveljski smeri en mulo testiral ovinke na rolki, popolnoma opremljen z rokavicami in želvo na hrbtu.

Je zgledalo kar strašljivo.

uuu super - na Mariji Reki bi lahko odprli Center za ekstremne športe ... Od 7 do 77 let (no, lahko tut več)... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, fantje enim je Merry River všeč enim ni. Zato pa se pač eni vozimo tam eni se pa ne. Ni pa nujno potem pljuvat čez vse ki se tam vozijo.  :nono:  Ker tudi mi ne pljuvamo čez cesto ki je vam všeč. Vsak zase in vsi po svoje. Še vedno nas pa družći eno: Motociklizem  :yea2:  Zato se poboljšaj Terminatorček  :yea1:

Ne gre za cesto, Mikimaus... Gre za raznolikost mnenj/pogledov na dogajanje tam... Predvsem pa raznolikost življenjskih nazorov... in morda gre včasih tudi za raznolikost motociklističnih znanj ...

Eni se pač želijo varno vozit ... Drugi pa morda iščejo ... Potem prvi drugim tumbajo o varnosti, drugi prvim vračajo o varnosti in znanju, potem se stvar zaštrika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ni blo dans nobenga gor, sma s kolegom bla 3/4 ure navrh v lovskem, pa razen lokalnih mulcev z štirjaki ni blo nobenga drugega gor :?

A vas zebe al ka ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno uletim jutri okoli poldneva spotoma, ko letim proti prekmurju.. se vidmo če se srečamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za cesto, Mikimaus... Gre za raznolikost mnenj/pogledov na dogajanje tam... Predvsem pa raznolikost življenjskih nazorov... in morda gre včasih tudi za raznolikost motociklističnih znanj ...

Eni se pač želijo varno vozit ... Drugi pa morda iščejo ... Potem prvi drugim tumbajo o varnosti, drugi prvim vračajo o varnosti in znanju, potem se stvar zaštrika ...

Maš prou veš. Jazst se gor ponavadi potikam ko ni nikogar (beri delavniki dopoldan) Verjetn bi tud spremenil mnenje če bi kak idiot prletu skor vame v kakem ovinku. No ja jst sem hotel sam tko povedat da mi je fajn pa se blizu imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, fantje enim je Merry River všeč enim ni. Zato pa se pač eni vozimo tam eni se pa ne. Ni pa nujno potem pljuvat čez vse ki se tam vozijo.  :nono:  Ker tudi mi ne pljuvamo čez cesto ki je vam všeč. Vsak zase in vsi po svoje. Še vedno nas pa družći eno: Motociklizem  :yea2:  Zato se poboljšaj Terminatorček  :yea1:

Ne gre za cesto, Mikimaus... Gre za raznolikost mnenj/pogledov na dogajanje tam... Predvsem pa raznolikost življenjskih nazorov... in morda gre včasih tudi za raznolikost motociklističnih znanj ...

Eni se pač želijo varno vozit ... Drugi pa morda iščejo ... Potem prvi drugim tumbajo o varnosti, drugi prvim vračajo o varnosti in znanju, potem se stvar zaštrika ...

BDW jest se daleč od varnega vozim... ;)

Ampak gre stvar nekako takole...

Zelo varno, varno, varno? nevarno, idiotsko in kretensko!

Jest nimam problema do zadnjih dveh stopenj čeprav menim, da je nevarna stopnja že za na grobnik. Pri tazadnji ti pa itak ni pomoči. Če si kej motorista se boš z navedenim strinjal, če ne pa good luck!

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto napovedano "spotoma" včeraj ni zneslo zaradi bednega vremena.. jep a zato uspelo danes :OK:

Enkrat gor in enkrat dol, tolko, da sva se začutla :P

Drugače pa prazno.. mogoče zato, ker je na nekaterih odsekih še mokra.. ampak vsi 180 ovinki so suhi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišu, da je Dr. Racing največji norc na Mariji Reki. To mu je že več ljudi povedal. Z vsem je že drsal po ovinkih samo z motorjem še ne (hvala bogu) :) .) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišu, da je Dr. Racing največji norc na Mariji Reki....

:grim ko tista iskreča palčka za Silvestrovo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!