Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Dons sm si jo pa prvoscu najveckrat do zdej  :kva2:

Drsniki pa tut vedno bolj pojejo  :yea2:

Spoznal BNA-ja, vidu yozota, urquelleta (kakosezenapise.press), boycha.. pa en urso.. usaj po registraciji sodec  :OK: pa se folka..  skratka fajn popoldne  :yes:

urqlle=uroš, bo lažje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa me nisi mogel za rokav pocukat  :angry:

si bom že zapomnil  :devil:

Na vrhu sta neki kampirala z urq.... urošem :grim

Sm se odpelu še eno, ko so le blih ogrete gume, pa mislu da gremo pol neki spit, sam vaju ni blo več k sm pršu nazaj :closedeyes:

Pa naslednjič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo: maš kawasakija- možno da ne bo vžgal.  :grim

Drugo: šoder pa kamikaze so poslovni riziko motorista. Sploh je pa pri marički tak okoliš, da šoder sam kar leze gor. vozi se po avtocesti, če te tok moti.  .)

+ še nekaj- nekaj postov nazaj si napisal- "po naseljih se je vozil po omejitvah." Si kdo kupi tak moped za konkurenco mestnim skuterčkom? lejga, nje ga lomt poba.  :glare:

Pa varno divjaj.

....ejjj, pridi raj v CE, mogoč grema dans s decafom na golico pop., greš zraven??

yamaha dela?? :grim

46% .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ejjj, pridi raj v CE, mogoč grema dans s decafom na golico pop., greš zraven??

yamaha dela??  :grim

46% .)

Moje vožnje so zaradi določenih razlogov do nadaljnjega prestavljene za nedoločen čas. Yamaha pa sicer dela b.p.

Marija reka- začetek septembra. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ne bo nič z današnjo MaRiver.. graz, Ikea, HG in Luiz.at bo današnja trasa..

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazite, kaj delate.

Veliki Brrrrrrat gleda.

:eek:

:nono:  :nono:  :nono:

....sorry, ampak je sam začel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj splezal prvič na Marijo. Pričakala me je odprtih rok, z mrzlim pivom na vrhu. Še bom plezal po njej. :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj splezal prvič na Marijo. Pričakala me je odprtih rok, z mrzlim pivom na vrhu. Še bom plezal po njej.  :worship:  :yea1:

:hmm: včeraj? dopoldne? kajt jst sem šel popoldan v napad in pridem do vrha, nikjer nobenga :eek: razen možakarja na rdeči cbr600F, iz motosveta? potem sem hotu pa v napad, se je pa napoti navzdol tak uscalo, da me je pralo do štormana v šempetru, bova pa drugić nadoknadla, je tak prasi.ka? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: včeraj? dopoldne? kajt jst sem šel popoldan v napad in pridem do vrha, nikjer nobenga  :eek:  razen možakarja na rdeči cbr600F, iz motosveta? potem sem  hotu pa v napad, se je pa napoti navzdol tak uscalo, da me je pralo do štormana v šempetru, bova pa drugić nadoknadla, je tak prasi.ka?  .)

Mene je napral šele na Vranskem, ko sem šel nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj popoldne gor s kolegom. Nobenga, razen možakar z rečo CBRko na vrhu, samo se nisva ustavljala in sva šla proti Trbovlju, ker sva bežala od dežja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jo 2x.... :whistle: ... kakšno urco nazaj... samo je bila preveč vlažna na vsake toliko časa... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jo 2x....  :whistle: ... kakšno urco nazaj... samo je bila preveč vlažna na vsake toliko časa...  :glare:

:angry2: :P

Jst bi tut!!! Pa sem na šihtu!! :SS

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar slišal po radiu, da je cesta Prebold - Trbovlje zaradi poplav :cry: zaprta za ves promet.

Takole pa sicer na AMZSju klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vam ceste čez Podmeje ne priporočam. V Mariji Reki je cesta poplavljena.  :devil:

Dans pridejo na vrsto adrenalinski zasvojenci, ki imajo doma vodne skuterje.. bolj bo deževalo, višje bodo šli :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi domači ji želimo hitrega okrevanja :cry:

obiski vsak dan od 10h-19h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!