Skoči na vsebino

Kaj kupiti?


jani21

Priporočene objave

Lep pozdravček vsem ki prebirate te strani. Zanima pa me,kakšn avtomobil bi se najbolj splačalo kupit za žensko. Avto naj bo bolj majhenj,in naj bo letnik okrog 98,za približn pol milijona. Če ima kdo kak predlog,oz. ve za katero vozilo,ki se prodaja,potem sporočite,pa naj bo dobr ohranjen.

Lp & UŽIVAJTE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponitac transsport je res najprimernejša izbira.

Slabih 5 metrov in plastična karoserija.

Moja mami ga ima že skoraj 9 let pa še zmeri teče k urca (ne glih taka švicarska).

Leti in pije pa svoji teži primerno.

moderator sporoča: NEHAJTE NABIJAT. Tip je lepo povedal: "Avto naj bo bolj majhenj,in naj bo letnik okrog 98,za približn pol milijona."

:topic: :angry:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdravček vsem ki prebirate te strani. Zanima pa me,kakšn avtomobil bi se najbolj splačalo kupit za žensko. Avto naj bo bolj majhenj,in naj bo letnik okrog 98,za približn pol milijona. Če ima kdo kak predlog,oz. ve za katero vozilo,ki se prodaja,potem sporočite,pa naj bo dobr ohranjen.

Lp & UŽIVAJTE!

ps: poglej na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.). Tam imajo ogromno oglasov. Pa še kriterije lahko postaviš za iskanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da sem tudi sama v avto-nakupovalni mrzlici, ti lahko povem, da boš že malo težje našel 98 letnik za 500k.... tak letnik je že v rangu kakšnih 700k.

za takšen denar, ampak kakšni dve leti več dobiš kakšnega punta, ali pa korejca..

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Avto naj bo bolj majhenj,in naj bo letnik okrog 98,za približn pol milijona."

:topic: :angry:

Letnik 1998 in cena 500.000 Sit :hmm:

Mislim, da bo treba zmanjšat Letnik ali pa dodati tolarčke :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 1998 in cena 500.000 Sit :hmm:

Mislim, da bo treba zmanjšat Letnik ali pa dodati tolarčke :rolleyes:

Ventil ima prav.

Malo dodaj pa npr. SAXO-ja (majhen, zelo varcen (majhni motorji, a poskocni))

Kaj pa kratek POLO....OK daš nekaj več in gre in gre (nobenih problemov)

Corse so poceni in v redu avti!!!

Avtov je malo morje...salomonca v roke in išči...vzami od prvega lastnika, naj bo nekaramboliran,servisiran, pa pazi da ni bil vožen na kratke proge...

nakteri imajo podobne avte samo za drkarijo ( 2-5km v trgovino ali druge opravke)-potem imaš po xxx km krš

Želim ti dober nakup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da sem tudi sama v avto-nakupovalni mrzlici, ti lahko povem, da boš že malo težje našel 98 letnik za 500k.... tak letnik je že v rangu kakšnih 700k.

za takšen denar, ampak kakšni dve leti več dobiš kakšnega punta, ali pa korejca..

Jep, mogoče osnovno verzijo Daewoo Matiz-a, rahlo amortiziranega... drugače pa, kar pravijo drugi... ali tri leta starejšega, ali pa 300 do 400 kSIT več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kak predlog,oz. ve za katero vozilo,ki se prodaja,potem sporočite,pa naj bo dobr ohranjen.

Moja boljša 1/2 prodaja Saxo-ja 1.0i, 5 vrat, rdeče barve, letnik 97/98, 78000 km, lepo ohranjen, je druga lastnica, cena cca 700.000 SIT. To je to.

Aja, kdor pač ne verjame, mu ne zamerim: poraba 5.0 - 5.5 l /100km. :OK:

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te slučajno zanima Fiesta 97, nekaj čez 50 k km, kovinsko srebrna, 5 vrat, z vsemi pedigreji (servisna knjižica ipd) se mi zdi, da moja sestra nekaj razmišlja o zamenjavi, pošlji PM, cena okoli 700 k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mati je mela Daewoo Matiza in je dober avto za malo dnara. Zamenjala ga je vbistvu samo zaradi tega, ker ni mel klime, drugače bi ga meli še danes. Za po mestu je fajn, ker je majhen pregleden, pa vseeno odznotraj zelo prostoren. Tudi ni neka truga, da bi reko, da te je strah vožnje z njim. Na Crash testu je dobo 3 zvezdice (pomoje majhna kinetična energija zaradi majhne teže). Deli so hudo poceni (npr. prednja roka pri kolesu pride 10.000sit), zavarovanje je majhno, avto pa zelo vzdržljiv. Kolega ga ma že par let, 150.000km, pa nič še ni crknilo. Pa še nekaj: glas ma od Porscheja 911 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če ga maš zelo rad. :yea2:

Moj kolega ga ma, pa je tolko v njega zmetal, da je kar hudo (novi blatniki in pragovi, mašina konstantno :BUA: , nove prevleke, podvozje kot iz papirja kljub pregovorni vzdržljivosti...).

Če je zelo zrihtan mogoče, sam še zmeraj, ni za vsak dan.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se mi je zdelo da kej prida ne more bit :rolleyes:

haha, pa te cene me kr zvijajo, neki puntoti 96 za 780k, fak, pa volvoti 440 z enakimi cenami, v glavnem res ne vem kaj je primerno kupit :?

bo treba res gledat cene delov pa registracijo, cene rabljenih so itak nerealne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) sem ti vpisal iskane kriterije in dobil ven avte ki ustrezajo tvojim pogojem...imaš 3 strani takih avtov.....moderator bi pa lahko zaklenil temo ker nima več smisla govort kak avto je kdo imel in kako je zadovoljen bil z njim.....če pa ne pa vseeno..... :)

preveri tukaj

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!