Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Hola

danes okoli sedmih Tarumen z gospo, z Grčarevca proti domu?? se mi zdi da sem vaju pravilno naciljal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola

danes okoli sedmih Tarumen z gospo, z Grčarevca proti domu?? se mi zdi da sem vaju pravilno naciljal ;)

Jap, dobr si trofnu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestak učerej 16-17x viden :P

A to si umes tolkrat zamiži :hmm:

dj bod mal doma, pa ne draž :angry:

Evo me doma, zdaj grem mal glancat ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, malo pred 20:00 na Ridah en solo GSX-R...

Hola mojster,

zna bit da si vidu mojo Lubico... a sem bil jst gor?? :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po Celovški in Gosposvetski proti nami dve fazerki, ena naga :naughty:, MB in SG tablice. ?

LP R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

zna bit da si vidu mojo Lubico... a sem bil jst gor?? :naughty:

Ma, se mi je zdelo, da si ti. Neki si lih proti košu za smeti nesel. Lepo da recikliramo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol pol sedmih zvečer viden Dolenc na zloglasni hitri cesti H1 od Trebnjega proti NM pri Šentjurju, nezgrešljivo moder na svoji modri Milki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trebor in njegova yamaha R1 videna pred roll barom u ljubljani :P P.S mal jo oper, je čist od blata :D

Škoda truda za pranje :whistle:, saj bo takoj spet usrana. Saj veš kakšne ceste so pri nas, kar nekaj je makadama :headbang:.

LP Robert

post-20894-12521885215_thumb.jpg

post-20894-125218869348_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zgleda veliko drugače, kot če bi v mleko padel...coffee.gif

kaj si pa ti zmišljuješ? naše ceste so pa res najbljše sploh! zato se pa vsi, ki se radi lepo peljejo in so relativno blizu meje, odpravijo motorirat čez mejo...

trance_16_dozingoff.gifče bi naredili eno raziskavo, katerih vozil največ najdemo na slovenskih cestah, bi to bili sigurno oranžni....torej vse od bagrov, tovornjakov in tako naprej ampak ne bom s tem tukaj naprej smetila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob kakih 15:30 videna nova R1 '09, Rossi replika, najprej blizu grajene, potem pa sma se še v Polskavi (si se ustavil na OMW) in Sl. Bistrici 3x srečala (bil sem z XVS-om... ), noro dober zvok, btw :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se je danes peljal za mano na tdm-ki od Nove Gorice pa do Mosta na Soči?...sm že pokazt, da gremo na en drink, ker sm bil že skori žejen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bil ti, včeraj malo pred drugo popoldne, med Novo vasjo in Bloško polico. Drugič vklopi kak smerokaz. Če ne bi predvideval da boš nekam (levo, desno, huh ... kam že??) zavil, bi verjetno oba pristala ... v črni kroniki :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bil ti, včeraj malo pred drugo popoldne, med Novo vasjo in Bloško polico. Drugič vklopi kak smerokaz. Če ne bi predvideval da boš nekam (levo, desno, huh ... kam že??) zavil, bi verjetno oba pristala ... v črni kroniki :S

Misty a se spet po cestah voziš? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty a se spet po cestah voziš? :rolleyes:

hehe, saj se že skoz. Sedaj sem vpregel še konje, da ne bo samo osel vseskozi poganjal tistih dveh biciklov :D

PS: verjetno bi blo bolje da ne bi vprašal, ampak sem firbec: zakaj zavijanje z očmi, ccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, saj se že skoz. Sedaj sem vpregel še konje, da ne bo samo osel vseskozi poganjal tistih dveh biciklov :D

PS: verjetno bi blo bolje da ne bi vprašal, ampak sem firbec: zakaj zavijanje z očmi, ccc

V enaki situaciji, menjal osle za konje. :naughty: Glede zavijanja z očmi, a nisva nekaj debatirala sedaj že leta nazaj, da bomo tako osle kot konje samo še po pistah preganjali? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!