Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dons od Trzina do Črnuč dve kamikazi. En na Hondi CBR600, druzga pa nism dobr vidu. Fanta, če se naslednjič srečamo mi povejta svoji imeni, da pridem na pogreb, ko bosta v črni kroniki. Idiotska vožnja.:headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kofetku dons zjutraj v črnučah (moped ob glavni cesti yzf) - mogoče monika600 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kofetku dons zjutraj v črnučah (moped ob glavni cesti yzf) - mogoče monika600 ?

Bolj malo verjetno. Tam je tudi parkirana ena muca pri vulkanizerju.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene par motoristov pri preddvoru v kafiču ob pumpi LOGO :)

pa še en mojstr s črno ninjo..beu kombinezon, črna čelada..smer jezersko. kasneje pa na pumpi LOGO :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene par motoristov pri preddvoru v kafiču ob pumpi LOGO :)

pa še en mojstr s črno ninjo..beu kombinezon, črna čelada..smer jezersko. kasneje pa na pumpi LOGO :)

jaja, smo bli v kafiču :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo na Fazer 600 črnomaljska registracija pravkar mimo FE in FRI.

Jerry_x kaj pa ti počneš na FE, a hodš sem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

nekaj minut po sedmi sanda7 mimo OMV črpalke v Postojni, sva ti mahala iz kafiča...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 16.00 v Vrhpoljah pri Kamniku...nikjer nikogar, avto zavije na cesto in zadaj takoj motorist močno zavira, le od kje se je vzel počasni motor.... Pogumni motorist v kamniku na semaforju ustavi ob avtu in potrka na oknu, reče punci, da ga je izsilia, punca pa mu reče, še dobro, da si 50km/h peljal, bogemu motoristu sta menda skoraj oči iz jamic skočili in ostal je brez besed...je pogumni plastičar od tukaj? Če je naj se mi prosim javi, bi ga lastnoročno predelal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 16.00 v Vrhpoljah pri Kamniku...nikjer nikogar, avto zavije na cesto in zadaj takoj motorist močno zavira, le od kje se je vzel počasni motor.... Pogumni motorist v kamniku na semaforju ustavi ob avtu in potrka na oknu, reče punci, da ga je izsilia, punca pa mu reče, še dobro, da si 50km/h peljal, bogemu motoristu sta menda skoraj oči iz jamic skočili in ostal je brez besed...je pogumni plastičar od tukaj? Če je naj se mi prosim javi, bi ga lastnoročno predelal...

Ta tema ni namenjena grožnjam...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 16.00 v Vrhpoljah pri Kamniku...nikjer nikogar, avto zavije na cesto in zadaj takoj motorist močno zavira, le od kje se je vzel počasni motor.... Pogumni motorist v kamniku na semaforju ustavi ob avtu in potrka na oknu, reče punci, da ga je izsilia, punca pa mu reče, še dobro, da si 50km/h peljal, bogemu motoristu sta menda skoraj oči iz jamic skočili in ostal je brez besed...je pogumni plastičar od tukaj? Če je naj se mi prosim javi, bi ga lastnoročno predelal...

aero dej predlaj si svoje možgane boš več koristi naredil.Punca pa je sigurno bionda pa se ji oprosti ker imajo te po defoltu vakum.

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kala, saj ima aero nasplošno prav. Tam se vedno najde kak prepotentni bedak, ki misli samo s svojimi malimi jajci. Pa naj si bo to v avtu ali pa na motorju. Če so hiše čisto ob cesti in je cela pot zelo nepregledna z veliko stranskimi potmi, ki se priključijo nanjo, v bližini šole in vrtca, nevem kako lahko kreteni na polno odpirajo gas tam. Zapelji se kdaj mimo pa boš videl od podrtih živih mej in betonskih ograj do zavornih sledi in še kaj... če bi normalno pripeljali ne bi bilo nič od tega. Je pa res, kar se dotičnega primera tiče se sam od njega distanciram, ker me ni bilo tam in nevem kaj se je zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wix drugače ne odobravam neke obračune to je sicer bil moj odgovor na post aero-ta

Popravljeno . Popravil kala
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne na Kočevskem petrolu Yamaha Fazer stareejši letnik in mislim, da yamaha TDM, oba sta imela zadaj boljše polovice :D

Ob 16.50 Male lašče BMW

Potem pa skupinica malo mešano na žaru po obvozu pod Novo Štifto...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack - kaj sedaj se bomo pa kar sami med seboj slikali, ko čez polne črte vozimo, da bojo imeli policaji še manj dela al kaj? :( Sej mi je sicer zelo všeč, da se limajo slikce tu gor, a da se daje take, ko nekdo več kot očitno dela prekršek in je na isti sliki vidna registrska tablica je pa malce nevšečno...

Hvala za razumevanje :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, men gre pa tole slikanje ze posten na zivce. Pa a morte res cist vsakega dripca k se pripelje mim z mopedom slikat al kwa??? mamu vam nabijem!

k da ne znate napisat:

"BMW Montauk, bez barve slikan v mengsu ob... pac takrat.... " primer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, men gre pa tole slikanje ze posten na zivce. Pa a morte res cist vsakega dripca k se pripelje mim z mopedom slikat al kwa??? mamu vam nabijem!

k da ne znate napisat:

"BMW Montauk, bez barve slikan v mengsu ob... pac takrat.... " primer

dej stari ne pizdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če že imamo slikce , bodite tako prijazni pa zakrijte registersko preden jo objavite :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi zakrival tablico, te bo kdo pojedel?

Je bilo zadnjič po televiziji jasno povedano, da slovenska zakonodaja ne omogača kaznovanja za prekrške na podlagi fotografij, posnetkov iz mobitelov,kamer, nadzornih kamer.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!