Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Je bilo zadnjič po televiziji jasno povedano, da slovenska zakonodaja ne omogača kaznovanja za prekrške na podlagi fotografij, posnetkov iz mobitelov,kamer, nadzornih kamer.....

Če je pa tako pol pa na puno limimo, juhu :naughty:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, men gre pa tole slikanje ze posten na zivce. Pa a morte res cist vsakega dripca k se pripelje mim z mopedom slikat al kwa??? mamu vam nabijem!

k da ne znate napisat:

"BMW Montauk, bez barve slikan v mengsu ob... pac takrat.... " primer

ne razumem kaj te tako moti? Men je pa prou fajn gledat slikce,pa še fajn bi se mi zdel.če bi sebe najdu gor:P Lej jst ne poznam vsak motor in kako nej vem kater je bil itd? Slika pa vse pove.

Nej folk slika če hoče jst ne vem kaj je to kej tazga.Drgač pa vedno zakrijem tablico,ker spoštujem motoristovo zasebnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"BMW Montauk, bez barve slikan v mengsu ob... pac takrat.... " primer

Vidiš k se tok razburjaš, pol ga pa glih tak tud ti (ki si menda precej večji poznavalec mopedov kot jaka78) mim pihneš in napišeš, da je bil Montauk. Žal Montauka niso delal v tej barvi (pa še glih vse skupi jih je BMW 6 prodal po celem svetu ;) tako da morš met res srečo da kakega srečaš), tako da je tole lepo R1200c. Vidiš, kako je fajn če je slikca zraven, je vse prec bl črno na belem, kot sicer :)

Pa brez zamere, sam kanček humorja na tak turoben dan menda ne škodi :P

ajd

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš k se tok razburjaš, pol ga pa glih tak tud ti (ki si menda precej večji poznavalec mopedov kot jaka78) mim pihneš in napišeš, da je bil Montauk. Žal Montauka niso delal v tej barvi (pa še glih vse skupi jih je BMW 6 prodal po celem svetu ;) tako da morš met res srečo da kakega srečaš), tako da je tole lepo R1200c. Vidiš, kako je fajn če je slikca zraven, je vse prec bl črno na belem, kot sicer :)

Pa brez zamere, sam kanček humorja na tak turoben dan menda ne škodi :P

ajd

1. Nikol nisem trdil, da sem vecji poznavalec kot Jaka78

2. Montauk al pa R1200C sta kolikor vem, ZELO podobna mopeda, tko da napaka niti ni tko velika

3. Kancek humorja dobrodosel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Nikol nisem trdil, da sem vecji poznavalec kot Jaka78

2. Montauk al pa R1200C sta kolikor vem, ZELO podobna mopeda, tko da napaka niti ni tko velika

3. Kancek humorja dobrodosel.

1. Jaka to (skor) pravi

2. Ja luč je luč, pa gume so gume, detajli so pomembni - tak kt bi reku ponosnemu zapriseženemu lastniku VW vozila, da sta VW Jetta pa Phaeton ista (no jz ju še sedaj ne ločim pa dobr :) hehe)

3. Vedno

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novejša oblika črno-rdeče RS-ke videna danes pri križankah okoli 7.30. Pa še enga sopotnika si imel zraven...anybody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ba še eno balerino sm ujel,Tale motor je pa precej visok,tole bi mogu pa mal spustit,te lohk kj hiter prevaga l.p. 18.05.2010

Popravljeno . Popravil SHREDDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohh vraga in moj telefon, mi čist slabe fotke dela :D, prva slika ni bila čist realna, je preveč vse zategnilo, pa zgleda kot da je polna črta... my mistake :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa z Dr_Jakobomom strinjam!

Rumen tomosov moped, velik kovčkov pa velik časopisov, danes v LJ ? Si bil ti?

(da nebom čist offtopic :) )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa ni včer noben vidu :( pa tko lepo sem se obnašala v največji gužvi v lj :rolleyes:

P.S. mam še obvezen lajbič od avtošole ;) (ja ja, sej bo kmal!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa ni včer noben vidu :( pa tko lepo sem se obnašala v največji gužvi v lj :rolleyes:

P.S. mam še obvezen lajbič od avtošole ;) (ja ja, sej bo kmal!)

[/quote

če v gužvi stojiš ti tko nč druzga ne preostane :P kot se lepo obnašat ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wix lahko ima prav pa naj pojasni tako ko ti namreč dobil sem vtis da je to kje na odprtem z eno stransko cesto

No da pojasnim, nasproti avtobusne postaje v smer Tuhinj, prvi makadamski dovoz(na strani gasilskega doma) do ceste od križišča pri gasilskem domu proti Tuhinju. Ko greš tam na cesto in zavijaš proti kamniku ter gledaš v levo proti Tuhinju, vidiš samo do ene hiše naprej do tiste rdeče sive. Kdor pozna kraj ve, da je to zelo malo. Ljudje tam na cesto speljujejo z odprtimi okni, da ja slišijo, če kdo pride, ker vidi se ne, ogledala pa ni, ker ne bi pomagal, ker je ovinek blag in dolg. Vsak spelje hitro na cesto in z vsakim avtom imaš do semaforja pri gasilskem domu takoj 50km/h, nihče ne speljuje počasi, ker si nihče ne želi nikogar v riti. Ko spelješ, ni nikogar in potem če ga vidiš zadaj mu ni treba nič zavirati, če pripelje po omejitvi, če pa prileti kot tisti motorist, je pa čisto sam kriv, če je zanj to izsiljevanje, sam si je kriv kaj pa pripelje 2x preveč. Preveč nepregledno je, da bi se šli tam dirkanje.

Da ne bo preveč off topic, prej cela kolona motoristov iz mengša proti trzinu, kakšno srečanje forumašev? Lepo je bilo videti toliko motoristov, škoda spet za izjeme, ki prehitevajo v škarje..

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15:45 v Veliki Kladuši (BiH) mimo parka v centru moder Suzuki, starejši model, ljubljanske registracije. Se kdo prepozna?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se spomnim Rdečega Vragca v Logatcu - si mel mojo najljubšo številko x 3 še kr na šipci spredaj nalepljeno, pa te ni blo težko prepoznat. Sicer pa nekaj vas je kr blo, zapomnu si vas pa preveč nism :rolleyes: Še kr mi ni všeč, da mi tisti, ki si ne upate zalagat, sekate po mojem pasu nasproti, pa se bom očitno moral jz navadit, ker vi se očitno nikol ne boste. Sicer pa še en na Shiverci v Zidanem Mostu, z RegenBekleidung, hehe si dobr zgledu, k rumena napihnjena žaba :P

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus in MDR sta pred dežjem bežala, opažena v Slavinjah pri Hruševju, Suzuki pa je pribežal pod streho v Divačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Cartman v Divači, maus, MDR, Tarumen, ninjaraider (in še ogromno drugih) na parkirišču na ridah :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Cartman v Divači, maus, MDR, Tarumen, ninjaraider (in še ogromno drugih) na parkirišču na ridah :)

Tale Mojster Suzuki opažen na MS XXLx.... Upam, da kdaj tudi na Novem Marofu! Španijo ti pa še sedaj zavidam! Pa veliko varnih SL ovinkov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medved1 včeri viden pri Splavarju v Sp. Dupleku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med miljon motoristov, ki sem jih danes videl sta mi najbolj v spominu ostala suzuki in rumenicestak na relaciji Godovič - Kalce....sta me nekje prehitela medtem, ko sm potrpežljivo čakal (na zame primeren kraj za prehitevanje) za enim avtomobilom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer okol sedmih _N3jc_ v Lukovici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!