Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ja, kateri predpis pa to prepoveduje? (v kombinaciji z obrazom bi to bilo nekaj drugega).

To ni osebni podatek, ampak javni manifestiran podatek o premičnini (vozilu), podobno kot številka parcele nepremičnine, ki je javno vsem dostopna v zemljiški knjigi.

Posnetek pa je tudi nastal na javni cesti in ne v kakšni zasebni garaži.

p.s. če se malo pošalim, na drugi sliki se že lahko napiše plačilni nalog (ni dal smerokaza). Sicer pa je bil to vzoren voznik kolikor sva bila "skupaj".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kateri predpis pa to prepoveduje? (v kombinaciji z obrazom bi to bilo nekaj drugega).

To ni osebni podatek, ampak javni manifestiran podatek o premičnini (vozilu), podobno kot številka parcele nepremičnine, ki je javno vsem dostopna v zemljiški knjigi.

Posnetek pa je tudi nastal na javni cesti in ne v kakšni zasebni garaži.

p.s. če se malo pošalim, na drugi sliki se že lahko napiše plačilni nalog (ni dal smerokaza). Sicer pa je bil to vzoren voznik kolikor sva bila "skupaj".

Evo, da bo jasno.

http://www.ip-rs.si/varstvo-osebnih-podatkov/iskalnik-po-odlocbah-in-mnenjih/odlocbe-in-mnenja-varstvo-osebnih-podatkov/?tx_jzvopdecisions_pi1%5BshowUid%5D=1946&cHash=7e58746b5c

zdaj pa ne več off topic :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans in vcer tak cas viden trebor na celovški.

Je tako :) , pa jutri bom tudi. Ustavi me, da greva na kakšno tekočino :P , :D . Bom malo bolj pozoren na pešce, ki mi skačejo pred kolesa, in ne bom samo žgal po cesti, hehe.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budala na eni črni RS125 v Kranju danes okrog 16.00 na Primskovem pri gasilnem domu. Imel sem prižgan levi smernik, gledal sem te v ogledalo in pravilno ocenil, da me boš prehitel, dobro da nisem zavil, je pa gospa 50 m naprej od mene. Je blo preveč notr da bi se ustavil pred njo a? Dobr da je blo še 15 cm do robnika, da si lahko mimo prišel ane! Nisem mogel verjeti kar sem videl! Hotel sem za tabo pa te dvakrat *** pa bi mi itak ušel (čez vas seveda). Dj ne seri s tako vožnjo ker še druge ogrožaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako :grim , pa jutri bom tudi. Ustavi me, da greva na kakšno tekočino :kava: , :alko: . Bom malo bolj pozoren na pešce, ki mi skačejo pred kolesa, in ne bom samo žgal po cesti, hehe.

LP Robert

Dans pa mene ne bo :grrr. Kofi pa lahk drug tedn kak popoldne. Drugač ti pa nisem nč pod kolesa skakala, sem čist vljudno teptala asvalt na postaji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Omv v Postojni vidu M147 in Robby-a. Hvala za družbo in hvala M147 za coffee.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa mene ne bo :grrr. Kofi pa lahk drug tedn kak popoldne. Drugač ti pa nisem nč pod kolesa skakala, sem čist vljudno teptala asvalt na postaji ;)

OK. Potem pa naslednji teden popoldne :yes: . S tlako neham ob 14h pri Stari cerkvi, ko predam sedmico.

Da ne bom :topic:. Še eno vprašanje: Kdo je ta teden trikrat sončil Kawasakija :ninja: (ninjo) 9 pred poslovno zgradbo LPP na Celovški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14h na krožišču od Šempetra v Savinjski Dolini proti Vranskem dve črni zverinici. Na poti z Rogle malo čez 15h sem srečal dva, ki sta ravno tako ubrisana kot jaz :P , samo, da sta rinila gor, medtem, ko sem se jaz že spuščal nazaj v tople kraje. Potem pa sta bila videna še dva fotelja na kolesih (goldwing) v Doliču smer Vitanje. Videl sem še nekaj motoristov, ki jih ni pregnalao bolj oblačno vreme in nizke temperature, samo si nisem zapomnil vseh, emšo se oddaljuje :whistle: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes med Sevnico in Zidanim Mostom srečal skupino cca. od oka 10-ih motoristov. Peljali so se proti Sevnici.

Mogoče kdo od tukaj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14h na krožišču od Šempetra v Savinjski Dolini proti Vranskem dve črni zverinici. Na poti z Rogle malo čez 15h sem srečal dva, ki sta ravno tako ubrisana kot jaz :P , samo, da sta rinila gor, medtem, ko sem se jaz že spuščal nazaj v tople kraje. Potem pa sta bila videna še dva fotelja na kolesih (goldwing) v Doliču smer Vitanje. Videl sem še nekaj motoristov, ki jih ni pregnalao bolj oblačno vreme in nizke temperature, samo si nisem zapomnil vseh, emšo se oddaljuje :whistle: .

LP Robert

Mogoče si videl nas (smo iz Vitanja in pogosto na cesti za Dolič - tam je sedaj potrebno zelooooo previdno, ker je cesta večkrat zapacana od blata, gnoja,...):

Jaz sem vozil  modro Fazerko, kolegi pa so vozili: bela Yamaha R1, srebrna HONDA CBF, in rdeča Yamaha TDM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si videl nas (smo iz Vitanja in pogosto na cesti za Dolič - tam je sedaj potrebno zelooooo previdno, ker je cesta večkrat zapacana od blata, gnoja,...):

Jaz sem vozil modro Fazerko, kolegi pa so vozili: bela Yamaha R1, srebrna HONDA CBF, in rdeča Yamaha TDM.

Mislim, da niste bili vi :hmm::nono: . Na cesti od Doliča proti Vitanjam sem srečal samo dva Goldwinga :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en kratek video včerajšnjega srečanja z skupino ... tam nekje okrog 13.00 ure.

VIDEO SREČANJA

Mal prehitro gre, da bi spoznal kateri motor,če je je bilo posneto v zasavju blizu Blance smo bili iz Mk Novomesto ca 15 motorjev na zaključni vožnji !

Ps: tole so naši motorji mogoče sam katerega prepoznaš !

post-27744-086651700 1288640572_thumb.jpg

post-27744-048015500 1288640590_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sem se z vami srečal. Spomnim se, da je BMW (z druge slike prvi iz leve) vozil prvi, bilo pa je tam nekje kot si omenil ja.

Sva šla z boljšo polovico malo kar tako do Kostanjevice in sva se vračala čez Zidani Most, Celje po stari cesti proti Ptuju.

Upam, da še bo kakšen lep dan za kakšen izlet ... :worship:

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sem se z vami srečal. Spomnim se, da je BMW (z druge slike prvi iz leve) vozil prvi, bilo pa je tam nekje kot si omenil ja.

Sva šla z boljšo polovico malo kar tako do Kostanjevice in sva se vračala čez Zidani Most, Celje po stari cesti proti Ptuju.

Upam, da še bo kakšen lep dan za kakšen izlet ... :worship:

Zame z motorjem ne več sem že oba opral konzerviral in parkiral tam do spomladi ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!