Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Zelo verjetno, da je bil samosamo, ki je šel v Celje na srečanje.

LP Robert

bemti meglo !!!!!!! pa očala pa vizir pa hlapi ...... he he

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtobusni v Dobu nekdo na yamahi xjr, mal ga je megla v celadi motila :), popiskal sem ti :)

sej bi ti pomahu sam bi zihr čelado zgubu..... :rolleyes: megla je bla pa na očeh, očalih , vizirju ..... magla svuda oko nas !!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi ti pomahu sam bi zihr čelado zgubu..... :rolleyes: megla je bla pa na očeh, očalih , vizirju ..... magla svuda oko nas !!! :lol1:

kaj je pa zate ena zaplata megle ko si se pa danes že po snegu fural.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam smo mi brez pamet ,ti brez gnara

užival smo pa mi to pa tut šteje

kolikor vem ima on denar ...vsaj veliko za moje razmere ... o pameti pa nebi ... no ja , včeraj ga ni bilo v celju pa po poti sem srečal malo bmw-jwv... ktm , honda .yamaha , tomos ...celo aprilia ... ne , bmw pa noben...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, takole... Pri minusu se furat z motorjem... en malo pameti je že treba imeti, da ne greš ravno v prvi ridi v grabn. Moraš biti en malo utrgan, to je dejstvo. Pa vsaj malo jajc je tudi treba imeti. Za ostale ne vem, ampak meni osebno ni žal niti enega včerajšnjega kilometra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, takole... Pri minusu se furat z motorjem... en malo pameti je že treba imeti, da ne greš ravno v prvi ridi v grabn. Moraš biti en malo utrgan, to je dejstvo. Pa vsaj malo jajc je tudi treba imeti. Za ostale ne vem, ampak meni osebno ni žal niti enega včerajšnjega kilometra.

Dobre gume, dobra oprema, postiman motor, postimano v glavi, mirno roko pa predvidevanja se tolk vec.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vedno pravim "bog" - daj norcem pamet men pa gnar !!!! :whistle:

Zdaj, takole... Pri minusu se furat z motorjem... en malo pameti je že treba imeti, da ne greš ravno v prvi ridi v grabn. Moraš biti en malo utrgan, to je dejstvo...........

same pametne zapečkarske brihte, ki edino one vedo kdaj se lahko vozi z motorjem.

Pač nekateri se znajo vozit tudi takrat, ko niso samo idealni pogoji (ko sije sonček in je prijetno toplo(+20°C), pa segret asfalt, pa polno ljudi na cesti,

da si opažen in viden, pa da se lahko voziš z odprto čelado in frajariš po obali .........).

So tudi šoferji avtomobilov, ki ne upajo na cesto dokler ni pomlad, pa nas oni ne zmerjajo, da smo ostali, ki se z avtomobili vozimo tudi po snegu, norci ali utrganci.

Ne vem, kdo vama daje pravico da zmerjata ljudi z norci oz. da so utrgani, če se gredo peljat z motorjem.

(Bogve kaj si mislita o tistih ki so se 1.1. vrat na nos pognali z vso hitrostjo čez neobljudeno pokrajino in peščene sipine (Dakar 2011))

.......da ne greš ravno v prvi ridi v grabn.....

mal sem preletel črno kroniko na internetu.

Ne boš verjel, da jih je 1.1 na vožnji, ko je bilo cca -6°C, ponekod celo sneg na cesti, letelo manj v graben (oz. nobeden),

kot poleti ko je +20°C, pa segret asfalt pa suhe ceste........

uh, :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc - sej motorfrik je bil u celju ... in to sam slabih pet metrov od mene pa ne de bi reku živjo...:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc - sej motorfrik je bil u celju .........

ups, potem sem pa mal prehitro in napačno prebral njegov post.

Se opravičujem sorry.gif

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sej se navadis na kritike.

Ceprav pa moram rect, da me je ravno zadnjic ena na rit vrgla, ker je prisla od nekoga, od kogar tega nisem pricakoval: Namrec, da se pozimi furam(-o) samo zato, da se lahko frajarimo in pisemo po MS in FB kaki carji smo.

Eh, eni pac ne dojamejo, kaj jim morem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sej se navadis na kritike.

Ceprav pa moram rect, da me je ravno zadnjic ena na rit vrgla, ker je prisla od nekoga, od kogar tega nisem pricakoval: Namrec, da se pozimi furam(-o) samo zato, da se lahko frajarimo in pisemo po MS in FB kaki carji smo.

Eh, eni pac ne dojamejo, kaj jim morem...

jah .. eni smo drugi pa niso..simpl lajk det ... ( ne se sekirat ...pa ne ga izdat...ke se mi smili) ... a te je kej rit bolela???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc - sej motorfrik je bil u celju ... in to sam slabih pet metrov od mene pa ne de bi reku živjo...:surrender:

Oprosti... saj motor sem takoj opazil, tebe pa.. grem zdaj gledat fotogalerijo, da te bom drugič spoznal.

Ja, je bilo zanimivo opazovati izraze na obrazih v avtomobilih, -tipi noter v bundah, gretje polno, zunaj pa bizgez na motorju... Jah, če sam sebe prepričaš, da ni mrzlo, te ne bo zeblo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Palce gor :OK: tistim , ki si res upajo v tem mrazu se zapeljat naokrog. V petek sem videl po Lj kar nekaj Goldwingic, ki so pičile ne vem kam. Lepo je videt motorje čez celo leto. Sam si ne upam, ko pade pod 10°C :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Palce gor :OK: tistim , ki si res upajo v tem mrazu se zapeljat naokrog. V petek sem videl po Lj kar nekaj Goldwingic, ki so pičile ne vem kam. Lepo je videt motorje čez celo leto. Sam si ne upam, ko pade pod 10°C :xx:

ja..golde ... klima , airbag , gretje - vsega , abs , eds... lahko bi jih videvali vsak dan... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Palce gor :OK: tistim , ki si res upajo v tem mrazu se zapeljat naokrog. V petek sem videl po Lj kar nekaj Goldwingic, ki so pičile ne vem kam. Lepo je videt motorje čez celo leto. Sam si ne upam, ko pade pod 10°C :xx:

Na žalost so se peljale na pogreb :cry:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram izjave in se čudim! :eek:

Res kot je Nejc napisal .... zakaj bi nekdo, ki se je odločil peljat v takšnem vremenu z motorjem bil BEDAK ... itd? Zakaj?

A potem takem so biciklisti prav tako idioti, ker se vozijo po zasneženih cestah in pločnikih?

Verjamem, da se skupina motoristov, ki so se dobili v Celju niso šli "kur**t" temveč so se šli družit z isto mislečimi in prav je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sej se navadis na kritike.

Ceprav pa moram rect, da me je ravno zadnjic ena na rit vrgla, ker je prisla od nekoga, od kogar tega nisem pricakoval: Namrec, da se pozimi furam(-o) samo zato, da se lahko frajarimo in pisemo po MS in FB kaki carji smo.

Eh, eni pac ne dojamejo, kaj jim morem...

A uni, ki se pa mečejo u ledeno mrzlo vodo, so pa gladki :?

Ne se sekirat, kdor se želi vozit pri -20, naj se vozi. Če bi se mi dalo oblačit, bi tudi jaz prišel ... sem pa včeraj (od daleč) enega videl videl za Bežigradom okoli 12,00 ure. A si bil ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi samo povedat, kako ste bili pa napravljeni? Znano je, da 100km/h pomeni -10C. Kar pomeni, da ste bili na -16 :notworthy: !!! Kaj ste dali pod jakne oz kombinezone? Papir? Predvidevam, da prostora za 3 puloverje ravno ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi samo povedat, kako ste bili pa napravljeni? Znano je, da 100km/h pomeni -10C. Kar pomeni, da ste bili na -16 :notworthy: !!! Kaj ste dali pod jakne oz kombinezone? Papir? Predvidevam, da prostora za 3 puloverje ravno ni.

moja klasicna zimska oprema je tkole:

pri obutvi se se vedno nisem odlocil, kaj je najboljs: ponavad mam al gojzerje al pa gumijaste skornje, podlozene s filcem, noter pa navadnje stumfe, cez pa se termo smucarske.

spodnje gate, cez pa termo cordura hlace Racer Adventure. ce ers ornk zahladi ali pa je na paleti celodnevna fura, potem vcasih tudi smucarske zabe, ampak to skrajno redko. ( Kdaj pa kdaj si preko kolen nataknem se neopren grelce kolen, 10€ Louis. )

debela kratka majica, debel puli, zelva za cel hrbet, debel pulover s kapuco, termo cordura jakna Dainese D-Dry. Vrh glade dovolj.

debela bombazna podkapa, celada

zimske rokavice Wintex Yukon, po potrebi kdaj tudi podrokavice, ampak redko.

nobenega gretja rock al pa cesa podobnega, nobenih scitnikov rok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja klasicna zimska oprema je tkole:

pri obutvi se se vedno nisem odlocil, kaj je najboljs: ponavad mam al gojzerje al pa gumijaste skornje, podlozene s filcem, noter pa navadnje stumfe, cez pa se termo smucarske.

spodnje gate, cez pa termo cordura hlace Racer Adventure. ce ers ornk zahladi ali pa je na paleti celodnevna fura, potem vcasih tudi smucarske zabe, ampak to skrajno redko. ( Kdaj pa kdaj si preko kolen nataknem se neopren grelce kolen, 10€ Louis. )

debela kratka majica, debel puli, zelva za cel hrbet, debel pulover s kapuco, termo cordura jakna Dainese D-Dry. Vrh glade dovolj.

debela bombazna podkapa, celada

zimske rokavice Wintex Yukon, po potrebi kdaj tudi podrokavice, ampak redko.

nobenega gretja rock al pa cesa podobnega, nobenih scitnikov rok...

Sala nisi štel zravn :?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sala nisi štel zravn :?

Ja itak, da morš met izolacijo. trance_25_naughty.gif.

Moja oprema: termo smučarsko perilo+ nogavice. Podrokavice in zimske rokavice, zimske hlače in jakna cordura s podlogami. Pulij, da me ne zebe v vrat, tanka majica in še pleten brezrokavnik, pa še ovratnik in podkapa. In to je to, obvezni pa so postanki s segrevanjem v bifejih etc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem spodaj imel žabe in podložene hlače (pod njimi za kolena kar rolerske ščitnike), dvoje nogavic pod škornji, majica termoflis in textil jakna. Rokavice one iz Lidla podložene, podkapa in Boof. Nič zeblo. Ni bilo časa mislit na mraz. Aja, na sedežu pa koža mladega merjasca. Nimam ovce, to sem pa dobil zastonj. Pomaga zelo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!