Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Zakaj pa minusi? :unsure:

mi nismo bili...ali si bil sam ??? :P

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi nismo bili...ali si bil sam ??? :P

žal je bilo zame vseeno malo prehladno. :nono: Se bojim, da moja oprema ni primerna za take temperature :( Ravno zato sprašujem, če ste ostali zadovoljni in kako se opremite, saj ne bi rad manjkal na takih dogodkih. Ste pa vsi, ki ste se pri takih temperaturah odpravili na motor legende. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav mislim, da smo že malo temo zgrešli bom reko da načeloma oprema po telesu ni nek velik problem. Jaz imam kr usnjene moto hlače in kordura jakno, spodaj vržem smučarsko podperilo, grelce kolen in tanko flis jopo. Na noge pa kr race škornje not pa smučarske zokne preko navadnih. Rokavice pa imam Wintex Arctic termo pa je to to. Po kake 70-80km me začne zebst v prste zgoraj in spodaj...se ustavim za 5min, da se prsti pogrejejo in gremo dalje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 13.40 na relaciji Ptuj - Maribor, bolj točno v vasi Zlatoličje.

Žal nisem videl ... sem pa slišal motor ... hehehe.

Morda kdo od tukaj?

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle cez Dob in Češenik, nekdo na cestaku, videl samo od dalc, pa tudi slisal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle cez Dob in Češenik, nekdo na cestaku, videl samo od dalc, pa tudi slisal :)

Danes pri Leclercu ob 14h na rondoju moder Suzuki 650sv na stari Dolenki pri Lavrici črna Goldwing na Celovški malo kasneje naked črna zverina mislim da Kawasaki 750 pa na lajbču rdeč napis, te večkrat vidim na našem koncu, jest pa zaenkrat še kar na peciklu :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl okoli 13h enega na tuševi tankšteli v Selnici. To pa je vse kaj sem danes na 156km furi vido. Pa tak lepe ceste so na štajerski ble.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En črn ZZR 1100 na cesti od Mirne proti Trebnjemu in en zelen Z1000 v Tržišču okol 14:00 - kdo od vas norcu? :P Jutr se vam 100% pridružim!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker junak se je v četrtek zjutri peljal z modro yamahco r125 pa leovince izpuhom :?:D.

jst! Kje si me pa vidu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst! Kje si me pa vidu?

Tudi jaz sem te videl, ko si zavijal iz Poljanske na Roško, če me spomin ne vara (emšo :P ).

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem te videl, ko si zavijal iz Poljanske na Roško, če me spomin ne vara (emšo :P ).

LP Robert

tud tm sm bil ja. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem te videl, ko si zavijal iz Poljanske na Roško, če me spomin ne vara (emšo :P ).

LP Robert

Jst tut :D. Lih neki študiru, pol pa kr od enkrat slišm eno grmenje :), takoj sem vedel to mora biti ena 125-tka :D. Drgač pa itak, fajn se dere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tut :D. Lih neki študiru, pol pa kr od enkrat slišm eno grmenje :), takoj sem vedel to mora biti ena 125-tka :D. Drgač pa itak, fajn se dere.

Ja zdej sm šol tri dni zapored tuki sam ob različnih urah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm se spomnu da smo se pozdravl dans na tržaški. En na rdeči r125 pa tomos SM . Kšn od tle? :yea1:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty dons dvakrat viden :D haha legenda da te ne zebe :)

js fifty al ksn drug fifty? :P

sicer pa, dons sm naredu dobrih 150km ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer ena srebrna Futura pred kliničnim centrom parkirana, dans ena v pogonu v MB. Dr Jakob, a se ti okol furaš, k za Jvalanta vem da ni bil :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav modelu na rumenem versysu na poti izpod črnivca proti podvolojeku, sem bil na moji husqvarni :D

ga pa ni denarja, da bi se po taki cesti fijakal z r1 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!