Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj viden :

-Krško

-Ćrn kawasaki Z (najbrž letnik 2008-2010)

-kavbojke + ćrna jakna + črno-rumena čelada.

Kdo od tle? :whistle:

Jaz sem bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns v tem mrazu sva mogla 2x pogledat, če prav vidva :eek:.......ob cesti mal pred Stahovico je stal bemf na 2 kolesih, no po bojnih barvah ni blo težko ugotovit, da je bil AndiGS :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns v tem mrazu sva mogla 2x pogledat, če prav vidva :eek:.......ob cesti mal pred Stahovico je stal bemf na 2 kolesih, no po bojnih barvah ni blo težko ugotovit, da je bil AndiGS :grim

Si sur, da ni bil NEJCGS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si sur, da ni bil NEJCGS?

Hmmmmm. je tok podobn, d sm najbrž mal zamešala.....v glavnm un šekast črtast grdavš od bemfa je bil :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo danes okoli poldneva slucajno videl mene in Samota na istem motorju? Aaaa? Tega legendarnega dogodka pa nihce ne vidi in ne ovekoveci, kajneda? Banda!!

Dva tipa na motorju se tezko opazi! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo danes okoli poldneva slucajno videl mene in Samota na istem motorju? Aaaa? Tega legendarnega dogodka pa nihce ne vidi in ne ovekoveci, kajneda? Banda!!

če bi bile na istem motorju dve sexy bajbi :boobies: :boobies: bi pa to videli vsi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bile na istem motorju dve sexy bajbi :boobies: :boobies: bi pa to videli vsi :whistle:

Saj to sem mislil.......:-)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž so se z gnusom obračali stran :naughty: :bum::P

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, pol že nisem bil jaz egyptian.gif

Te morm razočarat, zdj je tvoja slikca v avatarju razkrila tvojo identiteto hehe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes v Dekanih en lep KTM RC8 v barvah "Akrapoviča", kasneje popoldan na Bivju pri bencinski črpalki pa en oranžen Z750 in še eden, ki se ga ne spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domžale mimo spodnje pumpe zelen kawasaki... pa Debela bunda .. kdo od tu ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan, mimo Tuša v Kranju srečal Brdavsa... sm ti trobil iz avta. :notworthy:

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Bizi,

je res, priznam... zakaj nisi šel za mano, sonček je bil božanski!! nisi mel časa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Bizi,

je res, priznam... zakaj nisi šel za mano, sonček je bil božanski!! nisi mel časa??

Ma sem se lih usedu, pa kavico dobu. Tko da bi šel bolj težko za tabo :rolleyes:

Se pa dons kej vidmo na relaciji do morja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons nas je blo pa kr nekaj na cesti :worship:

Me drugimi tudi en bedak z Enduro MB tablicami v Mostah pri Komendi :headbang:

Čez vas se gre 50 ne 150,bi me kmal nabasal,pol pa še na križišču izvajal take,da ni za govort.Zarad takih smo pol vsi motoristi na slabem glasu :headbang: Grrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kostanjevici štirji mošketirji (Sevničani) na CBR 1000 RR, KTM 950 SM, RSV 1000 Mille, Monster 696 - je kateri tu gor? Sicer pa še nekaj ostalih, ki si jih nisem uspel vtisniti v spomin - luštno je pa blo res fejst :P

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo res pouhn motorjeu :yea1:

Najbol mi je ostau v spominu motorist z ušeski pa ducatijm za na pisto, srečou sm ga pa ko se je glih vračou iz rakitne.

Kdo od tuki :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečali ogromno motoristov :):yea2::OK: .

Najbolj sta se mi vtisnila v spomin motoristka z yamaho yzf-125, v črni alpinestar opremi (in Avg čeladi), ki se je ustavila v Kamniku :) in motorist na yamahi mt-01 z Airoh čelado, ki je potem zavil v Žalec :OK::yea2: . Kdo od tle :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo res pouhn motorjeu :yea1:

Najbol mi je ostau v spominu motorist z ušeski pa ducatijm za na pisto, srečou sm ga pa ko se je glih vračou iz rakitne.

Kdo od tuki :?

Jest bil :)

Nas je blo poln na cesti. Od poznanih pa vidu Bizixxx, k jo je mahu proti morju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečali ogromno motoristov :):yea2::OK: .

Najbolj sta se mi vtisnila v spomin motoristka z yamaho yzf-125, v črni alpinestar opremi (in Avg čeladi), ki se je ustavila v Kamniku :) in motorist na yamahi mt-01 z Airoh čelado, ki je potem zavil v Žalec :OK::yea2: . Kdo od tle :)?

:yes: ja, sm bla na kavici. ce smo se vidl na omv-ju, sm vidla 4 motoriste (1 motoristka). sedel ste za sosednjo mizo :)

lp

Popravljeno . Popravil Maja91
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :)

Srečala kar precej motoristov.....

smer Jezersko R6 v družbi R1....

iz smeri Naklo via Kranj, plavega Gsx-rja v družbi rumenega :)

Fazerka8 parkrat mimo Agip Preddvor..

Potem iz smeri Kranj via Naklo rdeča Varadero (mislim da-nisem 100%)

Pa še precej drugih...

skratka mahala vsem (razen Gsx-rjema v rondoju, sem ravn šaltala, pa sem pol kar z glavo pomahala haha)

aja pa še mislim da rdeče belo R1 danes v križišču v Kranju (pri 3 joškah)....zavijal levo proti centru....

:wub::010:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu kup motoristov, pomahal vsem, vidu kup motoristov na OMV Postojna, pokimal vsem,

in vidu modro XJ6 DIVERSION okrog 13.30 iz smeri Postojna proti Razdrtemu. Mogoče kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nekak ne prepoznam motorjev ko se vozim :D Sem pa videl nekje 14:50 v Dravogradu enega z zelenim kombinezonom pol pa sem še 2 prehitel tam pri muti blizu tuša ko sem se nazaj v prevalje vračal kake pol ure kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!