Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Damija videl na OMV v Postogni, pa me ni prepoznal ker nisem bil z zebro :).

Rumeni na crnokalskem klancu na poti proti ljubljani, pa me ni prepoznal ker nisem bil z zebro :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: ja, sm bla na kavici. ce smo se vidl na omv-ju, sm vidla 4 motoriste (1 motoristka). sedel ste za sosednjo mizo :)

lp

Tako je :) :yes: . Naslednjič se nam kar pridruži ali pa se ti bomo mi ;) :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- srecal mausa, ki se mu je mudilo na morje in je z usesi vlekel po tleh :-))

ter eno crno ninjo (mislim da je bila 250ccm), katere lastnica se je soncila na omv postojna :D

- ob cesti pa polno motečih faktorjev na dveh nogah .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns na morčku poun motorju :) na žalost bla dol brez motorja sam sem jih kr useen pozdraulela:) lepo vas je blo vidt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk :)

Srečala kar precej motoristov.....

smer Jezersko R6 v družbi R1....

iz smeri Naklo via Kranj, plavega Gsx-rja v družbi rumenega :)

Fazerka8 parkrat mimo Agip Preddvor..

Potem iz smeri Kranj via Naklo rdeča Varadero (mislim da-nisem 100%)

Pa še precej drugih...

skratka mahala vsem (razen Gsx-rjema v rondoju, sem ravn šaltala, pa sem pol kar z glavo pomahala haha)

aja pa še mislim da rdeče belo R1 danes v križišču v Kranju (pri 3 joškah)....zavijal levo proti centru....

:wub::010:D

trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo videnih kar nekaj motoristov po Ljubljani. Že okoli 10h BMW Adventure in čez par minut še R6 na Celovški. Taista R6 videna okoli 12h še enkrat mimo Tivolija proti Centru.

Zapomnil sem si pa še dva na motorjih: ob 14:25 sta peljala po Poljanski proti Ambroževemu trgu, tam gladko prevozila rdečo luč :evilgrin: in se odpeljala po Rozmanovi navzgor. Ta dva sta bila pa Duke in Honda XX.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Bizixxx, JP77 in NearRain na črpalki v Postojni in potem pri Wikiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damija videl na OMV v Postogni, pa me ni prepoznal ker nisem bil z zebro :).

Rumeni na crnokalskem klancu na poti proti ljubljani, pa me ni prepoznal ker nisem bil z zebro :).

Pomahu sm pa useen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Bizixxx, JP77 in NearRain na črpalki v Postojni in potem pri Wikiju...

:yes:

suzuki,rumenicestak, zmiya maus.... plus še pol motosveta, opaženi na relaciji Lj-Črni Kal :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damija videl na OMV v Postogni, pa me ni prepoznal ker nisem bil z zebro :).

Rumeni na crnokalskem klancu na poti proti ljubljani, pa me ni prepoznal ker nisem bil z zebro :).

Hudiča, hitro pobarvej mašino, da ne boš ko kaki vohun tle med nami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 1000, belo/črna,, nov letnik ( tist ror ob stran) v soboto okrog 15.45 na Gorjancih --> Novo mesto-Metlika, v spremstvu še dveh, ki pa jih nisem uspel prepoznati^^

Aja pa nekak se mi zdi kot da so ble LJ tablice :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 15ure iz lj proti turjaku črna yamaha r6, rdeča fazer in kawasaki z 750 kdo od tle??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Velenje-Slovenske Konjice..preveč motoristov da bi vas vse naštel...:rolleyes:

Bil sem na Črno-Rdeči aprilii, če smo se slučajno srečali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor - Sl.Bistrica - Sl.Konjice - Celje in nazaj .... oooooogromno motoristov .... Suzuki GSX-R,Yamaha (Fiat),BMW S 1000 RR,Yamaha Fazer,Honde Gold Wing (kar nekaj, med njimi najbolj ruuuumennna),Yamaha YZF R6 .... preveč za naštevat...sigurno nekdo od tukaj :)...Pozdrav vsem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so tudi danes presenetli. Med 14:30 in 16:00 vsaj 10 motorjev srečal med prevaljami in Mariborom in v njem. Nazaj grede je blo bol prazno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so tudi danes presenetli. Med 14:30 in 16:00 vsaj 10 motorjev srečal med prevaljami in Mariborom in v njem. Nazaj grede je blo bol prazno :)

Si bil pred vhodom v gostilno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil pred vhodom v gostilno???

Ne...stal sem samo na semaforjih in na dobravskem pokopališču...drugače pa celi cajt vozil :D Nekak ne hodim na kafeje ko sem na mopedu :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor - Sl.Bistrica - Sl.Konjice - Celje in nazaj .... oooooogromno motoristov .... Suzuki GSX-R,Yamaha (Fiat),BMW S 1000 RR,Yamaha Fazer,Honde Gold Wing (kar nekaj, med njimi najbolj ruuuumennna),Yamaha YZF R6 .... preveč za naštevat...sigurno nekdo od tukaj :)...Pozdrav vsem ...

Modra Fazerka (fz6s) je bila moja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 15ure iz lj proti turjaku črna yamaha r6, rdeča fazer in kawasaki z 750 kdo od tle??

Ti trije so skoraj zagotovo iz velikih lašč, vendar se mi zdi da ne sodelujejo na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!