Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Viden Miha27, pa še en z zeleno ninjo zadi, na ridah? :evilgrin: kam sta kr ušla? :D

Na kofe...OMW ;) Zakva nisi za nama prletu??? Tista modra 636 je tvoja al kaj?? :)

Miha27 dons na ridah :P

Stari se morm navadt da maš drug motor..spoh ne registriram črne 10ke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kofe...OMW ;) Zakva nisi za nama prletu??? Tista modra 636 je tvoja al kaj?? :)

Stari se morm navadt da maš drug motor..spoh ne registriram črne 10ke :)

Oba se naju boš mogu navadt :D jp moja je modra, ja mičota sm počaku je prletu, zto nism šu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 9:50 viden v LJ na Kajuhovi mimo Kodeljevega oranžen KLV 1000, ob 10:20 pa še moder GSX-R pri zavijanju iz Zaloške na Kajuhovo. Se je kdo od tu vozil? :hmm:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na poti skozi domžale okoli 10.30:

Moto Guzzi Le Mans

Moto morini 3 1/2

in pa ena deklina na ducatiju

ker je ženska preusmerila pozornost, si ostalih motorjev nisem imel čas ogledat .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je pa bila gneča....vidu kup znanih fac, noro krosistko odeto v Pajčevino, SV650 z zavorami Brembo, FZ1 z M147, pomladanske Ose so prišle Ridat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je pa bila gneča....vidu kup znanih fac, noro krosistko odeto v Pajčevino, SV650 z zavorami Brembo, FZ1 z M147, pomladanske Ose so prišle Ridat....

:OK:

me veseli da sva se spoznala . . . . .

post-15855-0-72986800-1299952846_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

me veseli da sva se spoznala . . . . .

Enako..trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14.00 sem pihal na Vrholah. Je bil kdo s foruma????? :kva2: :kva2: :kva2:

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav lepa furca Vrhnika-Kozina-Rožice in nazaj. Edino malo preveč je pihalo. Bilo kar precej motorjev. Verjetno tudi kdo odb tukaj.

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 2x v Dobu motorist na bmv r... in za njem motoristka na suzukiju 500 ( vsaj zdi se mi) drugace do trojan kar nekaj motoristov :)

lp, joni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je pa bila gneča....vidu kup znanih fac, noro krosistko odeto v Pajčevino, SV650 z zavorami Brembo, FZ1 z M147, pomladanske Ose so prišle Ridat....

bod vesel da se ti ni pajčuna na massa obesla :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bod vesel da se ti ni pajčuna na massa obesla :P

Ni šanse, je stalno v pogonu evilgrin.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po 15. uri sem videl neko skupino motoristov na relaciji Lenart-Cmurek (različni tipi motorjev, leader je vozil sopotnico).

Na isti relaciji me je divje prehitel tudi voznik Volva (rumen karavan) in lepo me je počakal v Lenartu :) (plavci so tokrat pravega ujeli, želirani lasje, se je moral model lepo izkazati, da so ga par 100m od križišča že ujeli na radar) Lokalci itak veste, kje mislim.

Kasneje pa sem za Lenartom dohitel voznika s sopotnico (MB SV-33, znakme nisem prepoznal). Malo te je tovornjak živciral? :) glavno da smo vsi doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredi domzal, pri glavnem kriziscu, na plocnku parkiran in zasanjan nejc gs, upam d si vsaj slisu k sm trobu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredi domzal, pri glavnem kriziscu, na plocnku parkiran in zasanjan nejc gs, upam d si vsaj slisu k sm trobu :)

In v dobu nekdo na beli tenerejki z kr tablico !

Se oproscam za dp, sam sebe sem n...... :(

Popravljeno . Popravil JONI 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredi domzal, pri glavnem kriziscu, na plocnku parkiran in zasanjan nejc gs, upam d si vsaj slisu k sm trobu :)

uh, sem pa preslišal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes točno opoldne na Vrhniki, ko sem zavijal na desno na AC za Dolenjsko, nasproti uletel pozlačeni maus in še dva torbičarja ;) me nisi spoznal k sem bil v škatli, al ja??

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... koga vse smo vceri vidli... Najprej navsezgodaj Igorja Jermana v domaci delavnici. Potem Mille Dant3ja po celi zahodni sloveniji, Mavričastega Nejca od Postojne do morja in nazaj, ceprov je baraba nekam skliznu na rondoju Tomačevo, pa sva ga z Thunder Milančkom 10 min čakala v trzinu... DRUGIC SE POVE, DA SI SE OBRNIL DOMOV!! Maus z zlatenico, napol zmržjena MDR in vedno nasmejani Matjazek na OMV Postojna, Videli smo tudi ene par Mengeskih motoristov na GTR1400, poleg tega pa smo zaznali tudi moto 125 podmladek, ki ga je vodil Brko na svoji Diversionki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!