Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Hmmm... koga vse smo vceri vidli... Najprej navsezgodaj Igorja Jermana v domaci delavnici. Potem Mille Dant3ja po celi zahodni sloveniji, Mavričastega Nejca od Postojne do morja in nazaj, ceprov je baraba nekam skliznu na rondoju Tomačevo, pa sva ga z Thunder Milančkom 10 min čakala v trzinu... DRUGIC SE POVE, DA SI SE OBRNIL DOMOV!! Maus z zlatenico, napol zmržjena MDR in vedno nasmejani Matjazek na OMV Postojna, Videli smo tudi ene par Mengeskih motoristov na GTR1400, poleg tega pa smo zaznali tudi moto 125 podmladek, ki ga je vodil Brko na svoji Diversionki.

Na rondoju se je vama še uspelo zriniti na pas za trzin, mene je pa vrglo ven (sem bil že na desni strani robnika) za smer tomačevo in mi ni ostalo drugega kot na AC in domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes cel kup norcev ki smo se podali v smer vetra oz proti vetru... do Postojne (jst)... ;)

maus na benzi? sam rdeč nos sem vidla pa zlate vilce...

DESIM med logatcem in vrhniko?

pa en mlad dau za kofe... prau da ni na MS...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14.00 ure, en tip s GSXR-jem šminkiral v BTC-ju. Neki cajta si bil v garažni hiši pol pa odpeljal stran.

Sem ti mislil pomahat, pa nisem zbral poguma :blush::D.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en okol 16h na Brniku z r125 modre barve, fluoristenčna čelada. Pa še trije modeli ob 14h v Mengšu, vidu sm CBR 1000 rr HRC 07 pa še en GSX-R 1000 k7... pa ogromn motoristov :D:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejcgs: Si se ti vozil danes okoli 11:10 za ta malim Merkatorjem ob Ljubljanski v Domžalah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@schmid...dons smo se pa vsaj ene 3x vidl okol Kranja in Golnika...pa še enga kolega si imel v kompaniji...a n?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans na šmartinski okol pol treh, uno križišče kjer se gre v zeleno jamo je ležuu na tleh črn kawasaki ki je biu totalka...zravn njega pa motorist tm na stopnicah?? a kdo ve sploh kaj je blo pol z njem?? :closedeyes: :) komi sezona začela..že vidm motorje na tleh :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans na šmartinski okol pol treh, uno križišče kjer se gre v zeleno jamo je ležuu na tleh črn kawasaki ki je biu totalka...zravn njega pa motorist tm na stopnicah?? a kdo ve sploh kaj je blo pol z njem?? :closedeyes: :) komi sezona začela..že vidm motorje na tleh :(

ja tega sm tud jst vidu. Sm se dvakrat mim zapelu :BUA:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pred 11o dopoldne plahnu mem naju JValant na futki na cestninski za Brezovco.....ammmmm a ni tm 40 omejitev, s letu k zmaj :devil:....na Strunjanskih solinah Zverko cufus (smo se encajt kr gledal k teleta, k smo očitno drug drugmu v civilu neprepoznavni :grim.....pa pol popoldne s primorske nazaj ene par zamrznjenih in prepihanih vsake tolk :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejcgs: Si se ti vozil danes okoli 11:10 za ta malim Merkatorjem ob Ljubljanski v Domžalah?

vozil, vozil, ... sem se ravno odpravil od doma na krajši potep. Kaj pa je vaju prineslo v domžale, ali

sta imela tam le krajši pit-stop?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejcgs: Moja stalna sopotnica stanuje v blokih na Ljubljanski, pa sem jo prišel naložit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huala vsem in njihovim ožjim družinskim članom, da ste me na cesti pozdravl :P

vse sm vidu in vsem odzdravu :yes: ... razn unih u gajbah, nism vidu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se na žalost ne vozim z motorjem v službo, temveč čeulam 1,2 km v eno stran ... no ja .. nazaj tud :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10:20 videna 125 plastična belordeča Yamaha na semaforju Slovenske in Aškerčeve. Sva se pozdravila :worship: . Viden še črn 1098 na Zaloški in zjutraj na Ježici Kawasaki Z proti centru. Se je kdo od tu preganjal po mestu? :hmm:

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... blagor enim, ko se lahko zapeljete. :worship:

Še 20min. v službi, pa 25km do doma ... in je že skoraj večer, tako da ... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend11 viden danes, okoli sedme ure, pri Ambroževem trgu. A si dal mogoče un DB-killer not, ali sem samo jaz bil malo manj pozoren? Aja pa še fazer 600 (se mi zdi) viden pri Jamovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend11 viden danes, okoli sedme ure, pri Ambroževem trgu. A si dal mogoče un DB-killer not, ali sem samo jaz bil malo manj pozoren? Aja pa še fazer 600 (se mi zdi) viden pri Jamovi.

je notr ja. -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažen voznik modrega ER-5 z Žalskimi tablicami v Veliki Pirešici. Malce bi se lahko vzdržal prehitevanja, ko ti nasproti prihajajo avtomobili...pa če tudi je dovolj široka cesta.

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans na semaforju na Aškečevi mal čez 2 en v belem kombinezonu na srebrni Ninji in malo pred šesto mal ven iz Vrhnike prot LJ Gandi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!