Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Hmmm mnozica dans, v dobu 2 motorista na 2 fzr.rkah, maiden+ kompanija, moder fazer na petrolu v domzalah ( mensezdi dobravec ), v kamniku, motorist/stka na cbr125, za njem nekdo na tezji stvarci............. Da ne bom pozabil thumperja, sicer z gajbico :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm mnozica dans, v dobu 2 motorista na 2 fzr.rkah, maiden+ kompanija, moder fazer na petrolu v domzalah ( mensezdi dobravec ), v kamniku, motorist/stka na cbr125, za njem nekdo na tezji stvarci............. Da ne bom pozabil thumperja, sicer z gajbico :)

JONI :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa včeraj bil v MB, pa bi rekel da čuda

srečal sploh nisem noben motor

sam videl

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@schmid...dons smo se pa vsaj ene 3x vidl okol Kranja in Golnika...pa še enga kolega si imel v kompaniji...a n?!

aha, tako je.. se spovnem :D z mano je bil Brdaus :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus sej si šel okol pol 5 in Planine proti LJ? Sem se do Kalc za tabo vozil:D Kombinezon se ti pa tako sveti da nisem nič na cesto vidu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sreču POZERJA Mausa . . . . . na raber komandi . . . . . tok si važn z novim kombijem . . . . .da je kr joj! :P

tati in kompani . . . skoz ride . . . . . . tok si bla resna . . . . da nč ne vidiš . . . . :P

snoopy . . . . hvala za kufe! :OK:

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeče-belo-črna R6 na Adamičevi ob 11h dopoldan

popoldan pa na furci Lj-Bled-Lj ena motoristka na beli CBR 125r (se mi zdi) na ovinkih med Brezjem in križiščem za Kropo, pa še velik drugih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sreču POZERJA Mausa . . . . . na raber komandi . . . . . tok si važn z novim kombijem . . . . .da je kr joj! :P

...Maus, dej eno slikco te tvoje kombineže prlimej, kt me že firbec matra kakšna je ;)...kt jst te nikol ne srečam :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliiiiik sem jih srečala... hvala fantom, ki so opozarjali na radar oz kontrolo v Kalcah... :notworthy:

OMV Postojna... volk in družba, suzuki

ride... osa in pajkica

verjetn je biu še kdo poznan... pa ne vem, ker ni dau za kofe pa nisem spoznala :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus sej si šel okol pol 5 in Planine proti LJ? Sem se do Kalc za tabo vozil:D Kombinezon se ti pa tako sveti da nisem nič na cesto vidu :P

Ja ... sj sm ti pokazu, da prehit, k sm se počas pelju ;)

dons sreču POZERJA Mausa . . . . . na raber komandi . . . . . tok si važn z novim kombijem . . . . .da je kr joj! :P

tati in kompani . . . skoz ride . . . . . . tok si bla resna . . . . da nč ne vidiš . . . . :P

snoopy . . . . hvala za kufe! :OK:

Nč nism vidu :O ... ok .. te zdele pozdraulam :lol: ... tati in kompanija, me je čez Črni kal dol počla :P

...Maus, dej eno slikco te tvoje kombineže prlimej, kt me že firbec matra kakšna je ;)...kt jst te nikol ne srečam :surrender:

Bolj počas se pel, pa me boš vidu :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ... sj sm ti pokazu, da prehit, k sm se počas pelju ;)

Ma tam čez Grčarevec se ni za zajebavat, kolega je pa itak majmun ko te je šel prehitevat na planini, sam trdi da ni videl nobenega, ki bi ga opozarjal na policijo še dobro da niso merili. Ah sej se je bilo fajn v tvojem zavetrju vozit :P Kam si pa potem pot nadaljeval, ker te nisem več videl?

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tam čez Grčarevec se ni za zajebavat, kolega je pa itak majmun ko te je šel prehitevat na planini, sam trdi da ni videl nobenega ki bi ga opozarjal na policijo, še dobro da niso merili. Ah sej se je bilo fajn v tvojem zavetrju vozit :P Kam si pa potem pot nadaljeval, ker te nisem več videl?

Js sm se čudu, da je šu mim ... jaz se itak po naselju počas vozm .. pol čez ovinke itak ujamem ... sm ja takoj ujel .. pa ga nism hotu prehitet ... v Logatcu sem počas pelju .. tam kjer sta vidva prehitevala, je bil prej radar, so mi na Ridah povedal .. itak ... čez naselje se je treba počas peljat ... me vsaj vidjo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč nism vidu :O ... ok .. te zdele pozdraulam :lol: ... tati in kompanija, me je čez Črni kal dol počla :P

jebemti . . . .a se teb tok kombinizon blešči . . . . .da nasprot k se ti prpelejo nč ne vidiš . . . pa sej si vozu U.T! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMV Postojna... volk in družba, suzuki

ride... osa in pajkica

verjetn je biu še kdo poznan... pa ne vem, ker ni dau za kofe pa nisem spoznala :P

pssssssst . . . . . . . .pa ne okol govort! :grim

aja . . . bemtiš . . . drugič pa na cesto glej . . . . . ne na parking plac! :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeče-belo-črna R6 na Adamičevi ob 11h dopoldan

popoldan pa na furci Lj-Bled-Lj ena motoristka na beli CBR 125r (se mi zdi) na ovinkih med Brezjem in križiščem za Kropo, pa še velik drugih :rolleyes:

bel kombinezon pa rdeča cbr :P hehe mal je treba gume ogret ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ogromno motorjev! :) Neki se mi je ful zableščal pri Divači ( Maus :P ), na ridah same znane face, ena u "štiklih"- ane Osa :D pa še pol sm mal za "Suzukijem" vozu? :) Planina-Logatec :D super dan :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm mnozica dans, v dobu 2 motorista na 2 fzr.rkah, maiden+ kompanija, moder fazer na petrolu v domzalah ( mensezdi dobravec ), v kamniku, motorist/stka na cbr125, za njem nekdo na tezji stvarci............. Da ne bom pozabil thumperja, sicer z gajbico :)

jp jp jst sm bil, je bla mal žejna pa sm mogu dotočt;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup motoristov na Rakitni in okolici. Nazajgrede sem za eno zeleno ninjo peljal od Podpeci do Izanke.

Pod vecer se en bel Stelvio pri Hoferju v Mostah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes spet lep dan (čeprav ne tako božanski kot včeraj), ma ga vseeno ni blo za spustit; Lubico me je peljala na Grobnik, kjer sem malo poklepetal s prjatli/cami in švignil nazaj

na poti dol sem najprej v Logatcu podražil Tarumenga :P naredil ne prav kratek postanek v Bistrici pri rudetu in katki, na poti nazaj pa najprej polizal sladoled na OMV črpalki v Postojni, kjer sem srečal Volka in Nino Bino s prjatli, ko so strokovno ugotavljali, zakaj je en Z 750 izpljunil kompletno hladilno tekočino

nato sem se ustavil še na parkirišču na ridah, ki je bilo nabito polno kot v najbolj vročem poletju - tam je blo pol MotoSveta - malo poklepatal, ko se je ura bližala šesti in se je mraz začel spuščati v nižine pa sem osedlal zvesto Lubico in v rahlem LS drncu sva odpeketala domov, na toplo

aja, slikc ni pa danes nič - ne zato, ker bi pozabil fotič, ampak ker sem pozabil SD kartico v računalniku :slap: sej bi vam povedal tudi da sem bumbar, ampak ste zagotovo sami opazili :doze: bodo pa jutri

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar nekaj motoristov danes na rakitni, zgoraj pri jezeru parkirana gsxr in ninja?

Z gsxrom sm biu jst...ti si biu z punco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes spet lep dan (čeprav ne tako božanski kot včeraj), ma ga vseeno ni blo za spustit; Lubico me je peljala na Grobnik, kjer sem malo poklepetal s prjatli/cami in švignil nazaj

na poti dol sem najprej v Logatcu podražil Tarumenga :P naredil ne prav kratek postanek v Bistrici pri rudetu in katki, na poti nazaj pa najprej polizal sladoled na OMV črpalki v Postojni, kjer sem srečal Volka in Nino Bino s prjatli, ko so strokovno ugotavljali, zakaj je en Z 750 izpljunil kompletno hladilno tekočino

nato sem se ustavil še na parkirišču na ridah, ki je bilo nabito polno kot v najbolj vročem poletju - tam je blo pol MotoSveta - malo poklepatal, ko se je ura bližala šesti in se je mraz začel spuščati v nižine pa sem osedlal zvesto Lubico in v rahlem LS drncu sva odpeketala domov, na toplo

aja, slikc ni pa danes nič - ne zato, ker bi pozabil fotič, ampak ker sem pozabil SD kartico v računalniku :slap: sej bi vam povedal tudi da sem bumbar, ampak ste zagotovo sami opazili :doze: bodo pa jutri

ja starina en mal ti emšo nagaja . . . . . . :P

bom mogu kr zatabo vozit in hodit . . . . . . da ne boš telefon . . . sadil naokol! :P

P.S ja . . . .pa še to . . . . . dej mal bl počas voz . . . . .da te bo ura in datum dohiteval . . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ob pol dveh iz Dvora prot Kočevju Hyperjack pa okorg petih Trojan v Šmartnem pri Litiji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns u kočevju na bregu... mislm da bol en skuterist ležu na tleh..vrjetn se je zaletel u avto usaj tk je blo vidt...policija bla že zdravn upam da ni blo kej hujš?? kdo kej več ve??

drgač pa popoudan videnih kar neki motoristou ribica-kočevje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!