Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ja . . . ni kej . . . . .moda je na prvem mestu . . . :naughty:

varnost pa . . . . . .

pohvale vredno . . . . svaka ji čast . . . . . . pa nič slabga ne mislim!

post-15855-0-94015700-1301085295_thumb.jpg

ta pa je huda..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bel kombinezon pa rdeča cbr :P hehe mal je treba gume ogret ;)

Aja ups sm mal zamešu, pol je biu pa mal za tabo en bel motor :photo: Ja sm biu tut jst tazga mnenja, da je treba mal gume obrnt :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer je bila nesreča v Ljubljani pri hotelu lev. Videl sem samo razbito rdečo R1-ko (z akrapovičema). Je bil nerečnež kdo od tukaj,mogoče kdo ve kako je bilo z motoristom?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z rdečo R1 je v četrtek zvečer "motorist" nažigal po Celovški gor in dol, večina po zadnji, ustavljal pa po sprednji, hitrost pa dvokratnik omejitve. Seveda brez čelade, saj se mora videt kdo vozi. Tako da se ne čudim če je to isti, upam, da se je vsaj sam skantal...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm, sam da mu ni kaj hujšga... mogoče ga bo pamet srečala... drugač pa poznan ja... pa mislim da se še kakšen fura na tem motorju... nažigajo pa tko, da ni za govort... zadnjič na brezovici, se pelemo, pred mano 3je avti in ta prpizdi... vidi da je 30m otok stran pa gre vse prehitevat :wacko:

da ne bomo čist off topic... danes na kavi pri riderrgirl :wub:;) seveda z njeno bejbo

pa MDR na Trojanah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega da bi bil privoščljiv, ampak ta fant prav izziva, da se komu kaj naredi. Upam, da ni bil brez čelade tako kot ponavadi. Pa velikokrat ima kolega zadaj tudi brez čelade.

:nono:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega da bi bil privoščljiv, ampak ta fant prav izziva, da se komu kaj naredi. Upam, da ni bil brez čelade tako kot ponavadi. Pa velikokrat ima kolega zadaj tudi brez čelade.

:nono:

Pravite, da se ta zadeva ponavlja. Kaj pa organi pregona?

Zakaj ne urgirajo, saj takšno početje meče slabo luč na VSE in ne na posameznike.

Pa v končni fazi lahko nekdo, ki bo slučajno tam nastradal prav zaradi takšnega bedaka.

Tisti, ki ga poznate: dajte mu lekcijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna ninja-10ka, videna pri BTC-ju. Si imel še enega sopotnika zraven, pa opazil sem tudi nalepko akrapovič na izpuhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravite, da se ta zadeva ponavlja. Kaj pa organi pregona?

Zakaj ne urgirajo, saj takšno početje meče slabo luč na VSE in ne na posameznike.

Pa v končni fazi lahko nekdo, ki bo slučajno tam nastradal prav zaradi takšnega bedaka.

Tisti, ki ga poznate: dajte mu lekcijo

Organi so NESPOSOBNI vsaj v Nm !!! Včeraj sta dva policaja vstavila na Ljubljanski cesti okoli 10,30 skuterista z črno belim skuterjem:brez,čelade, brez A kategorije (vozi z B kategorijo) skuter pa je 125 ccm z malo rumeno tablico(ni mi jasno kako mu je uspelo stvar registrirat) in glej ga zlomka danes se spet lepo fura po centru Novega mesta - jasno spet BREZ čelade !!:headbang::headbang: saj revež neve, da je čelada za bučo in ne za policijo,pa kaj čmo tudi taki živijo med nami !:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bila bordo rdeča, sem ga videl dvakrat po celovški, ko je imal zadaj sopotnico, v trenerki, seveda brez čelade. Motor je bil brez tablice.

Sta pa oba imela sončna očala.... :surrender:

Potem takem pomeni, da je ta lahko iz "olimpijske vasi", tako da mi je to kar jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem takem pomeni, da je ta lahko iz "olimpijske vasi", tako da mi je to kar jasno.

Sem ga srečal v petek pri bežigradu smer celovška bordo rdeča R1 akrapota pa bele adidaske nizki štunfi trénerka bez čeljad... pa gasaaa! Če se je ta zložu... to ga je oluplo ko ta mlad krompir... Tak naj raje motor proda če ne zaradi sebe in bližnjih, pa zaradi ostalih udeležencev v prometu!

lp U

Popravljeno . Popravil Urbii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ima to staro Hondo, ki sem jo že nekajkrat videl pred FE.jem v ljubljani :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videna motoristka na Upravi Ljubljana. Najprej v čakalnici za vozniško potem pa še za osebno. Bla si z eno kolegico pa mela si shark celado. :P

aja pa mela si listek 10254 jst pa 10253 tk da sm sol pred tabo not :lol:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@yourfriend11

A sem jest tebe srecal danes pri glavni zelezniski?

hmmm. Možno. Enga motorja se spomnem. Je blo čist pr semaforju skor, zravn konkurence?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol sva se pa vidla. Ni te lahko zdej prepoznat brez zebre. :P

Pride bolj prepoznaven styling, ze jutri ce bo vse po sreci :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!