Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

HyperJack na rakitni ter še en rogoment souživačev :yea1:

Jou pa sem bil res :D, se nismo kr nč ustavljal, ker smo bli ze v cerknci na kafetu, ste mel pa res lepo gor pr koči :)

Sicer sem tvojga zelenkota opazil, sam nism bil zihr če si ti. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 11:20 na Ridah zelen Z, 15min kasneje v Postojni en na nagcu, je mahal, da je bilo veselje, najbrž zato, ker ni bil edini na motorju :D . Malo pred 17h, ko sem se že vračal proti domu me je v Rižani prehitel "dirkač" :angry: na Hondi. Možaku se je tako mudilo, kot da bi ga vsi vragi gonili :devil: . Priporočam ti, da se vsaj skozi naselja voziš po omejitvah, nikoili ne veš kje ti lahko pod kolesa otrok skoči. Nato pa sva se vozila skupaj z BMW GS rdeče barve od Hruševja pa do Rid, kjer sem se ustavil. Drugače pa predvsem popoldne veliko enoslednikov po cestah :yea1: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jou pa sem bil res :D, se nismo kr nč ustavljal, ker smo bli ze v cerknci na kafetu, ste mel pa res lepo gor pr koči :)

Sicer sem tvojga zelenkota opazil, sam nism bil zihr če si ti. :P

ni več zelenko zdej je črnko :D

lih pod rakitno sm vaju ujeu k sta za tovornjakom vozila sam pol sm jst obrnu pa nazaj ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 11:20 na Ridah zelen Z, 15min kasneje v Postojni en na nagcu, je mahal, da je bilo veselje, najbrž zato, ker ni bil edini na motorju :D .

hvala prjatu k me nis danes v PO spoznal :glare:

ne maram te več

ne pozdravlam te več

ne pogovarjam se stabo

gotova meša :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 11:20 na Ridah zelen Z, 15min kasneje v Postojni en na nagcu, je mahal, da je bilo veselje, najbrž zato, ker ni bil edini na motorju :D .

hvala prjatu k me nis danes v PO spoznal :glare:

ne maram te več

ne pozdravlam te več

ne pogovarjam se stabo

gotova meša :P

Sorry, vedno te samo od zadaj vidim, zato te nisem spoznal :naughty: . Bom odslej bolj pozoren nate, da se ti ne bom zameril :unsure: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 22.15 ure zvečer - Domžale, okoli vaških bojsev sta 2 nažigala Tomosova motorja

Najbrž sta vso okolico pošteno zasmradila, predvsem tisti s šestko, ki kuri petrolov dvotaktol :whistle::P . Pa ropotala sta, kot, da bi z dvema pokrovkama skupaj tolkel :slap: :wacko: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRed slabo urco, na rudniku, zavijala vitka deklina v rdeče-belem kombinezonu s svojim ER6-n(črne barve) v smeri Dolenjske..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dobu pomoje tmala na avtosoli, in v domzalah blond motoristka tudi na avtosoli, pa se nekaj drugih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na OMV Postojna okoli 12 trije moški srednjih let z motorji KTM RC8, Repsolka in bela VFR 800 če se ne motim. Na ridah enako moški srednjih let s sivo R1 in tablico KP, pokoli 3 na ridah nekdo s KTM superduke-om in Akrapoviči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sta se čez Vrhpolje ganjala bel nagec in še nekdo na cestaku. Lep vzor ob divjanju čez naselje in ne ustavljanju na rdeči na semaforju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17ih v centru MB pri Mercatorju/ Pandi viden črn Z750, Leovince, tablica MB. DrvoWp mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob petih po Šmartinki in potem proti severni obvoznici nekdo na 999s (tko lepe barve kot moj :grim) v belih škorenjčkih.

Se kdo prepozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16:15 ure na poti v Celje, malo pred laškim srečal motoristko belem kombinezonu, mislim da je bil Z ;) Kira od tle?

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17ih v centru MB pri Mercatorju/ Pandi viden črn Z750, Leovince, tablica MB. DrvoWp mogoče?

Mhm sem moral na žalost na fax ( na stara leta)

Ne me zatožit da sem se peljal po pločniku :rolleyes:

P.S. drugič me ogovori bom imel dober izgovor da mi nebo treba na predavanja in bom z veseljem dal za pijačo.

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm sem moral na žalost na fax ( na stara leta)

Ne me zatožit da sem se peljal po pločniku :rolleyes:

P.S. drugič me ogovori bom imel dober izgovor da mi nebo treba na predavanja in bom z veseljem dal za pijačo.

ti boš pa na stara leta pameten gratu :P;)

maiden danes iz domžal proti trzinu?

tud pozdravu ni :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz smeri Novo mesto - Bučka črn Z750 (letnik 2k6 ali starejši) predelan izpuh in ixs-ov leder.kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že na vse zgodaj ob 6:35 na na trzinski, kjer se zapelje na ind.cono na križišču

nekdo z rdečo CBR, črno jakno...

ko je bila zelena mi je nekaj mahal/kazal nazaj :O, jaz sem bil v avtu.

kdo od tle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm sem moral na žalost na fax ( na stara leta)

Ne me zatožit da sem se peljal po pločniku :rolleyes:

P.S. drugič me ogovori bom imel dober izgovor da mi nebo treba na predavanja in bom z veseljem dal za pijačo.

Ne, drugič te bom iz motorja kipnu da mi ne boš luštov delu!

Drgač pa mislim, da sem te ta teden že dvakrat vidu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš pa na stara leta pameten gratu :P;)

maiden danes iz domžal proti trzinu?

tud pozdravu ni :glare:

Nina...soory..se ti bom oddoužiu... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav lepa furca Vrhnika-Kozina-Rožice in nazaj. Edino malo preveč je pihalo. Bilo kar precej motorjev. Verjetno tudi kdo odb tukaj.

Si biu parkiran pred vizavi oštarijo???Pa še ena 2 motorja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, drugič te bom iz motorja kipnu da mi ne boš luštov delu!

Drgač pa mislim, da sem te ta teden že dvakrat vidu...

Jp možno sem na dopustu in sem skoz na mopedu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns vidu kreeeeemšnite....Pajki in Osa tenkju!!!worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!