Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ja točno . . . .si mi nek omenu da si nek zgubu . . . . :lol1:

uglavnem je pecivo in sladko . . . . .ni pa kremšnita!

ja tud tebe je bilo fajn videti . . . . mausič-a in ostale . . .

post-15855-0-83543800-1301681388_thumb.jpg

sladko . . je sladko!

post-15855-0-48902900-1301681485_thumb.jpg

mausič vas pozdraula po fakersko . . . a sladko! :yea1:

post-15855-0-96126800-1301681572_thumb.jpg

mausič v bleščečem sjaju . . . . MAUS!

Jp, ena cela skupina se je martinčkala na soncu v Postoji in se sladkala. Jaz v preletu uspela najprej zliti polovico kokakole v rokav in na koncu še razbiti flašo :hmm: . V glavnem, kao vse pod kontrolo O:-) .

Je bil pa vikend fantastičen in današnja vožnja iz Medulina tudi (če odštejemo preveč naših čuvajev na cesti) :yea1: .

M.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pozdravi bi vse motoriste ki se ustavijo na wikiju na počitek..pa Maus lepo kompanijo imaš...pozdrav črn suzuki gsx 1000....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kje tukaj prijetna črnolaska imela čop, ki je prišla sama v soboto v postojno na omw pumpo cca 11 ure z sivim kawasakijem ER6 in imela belo črno tuto...si bila sama za mizo pila kafe...drugič te povabim...na turo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns ene lepa skupinca motoristov (večinoma tablic nm) (u spominu mi je ostal en ducati k mislm da je meu preizkušno gor) srečali smo se okoli 13h skozi novo vas...vozili za vami.....nato pa spet za nazaj iz portoroža spet vozili za vami:) nato pa smo se poslovil od kopra naprej ko ste zavili na staro cesto:) kdo od tle???

u portorožu videni 4 motoristi...sedeli na nasprotni mizci :) meli pa kr tablco na motorjih (usaj večina) bli so pa en ninja 250, z750 pa honda f.... kdo od tle??

no pa videnih še poun motoristov :) lepo vas je bilo pozdrauljat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sva se srečala okoli 17h, na vrhu rid (jaz proti Lj, ti proti Postojni), oba z belimi cestaki in belimi kombinezoni... ljubezen na prvi pogled :naughty:

pa hvala za poslanega lupčka :blush::D

si bil ti? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pozdravi bi vse motoriste ki se ustavijo na wikiju na počitek..pa Maus lepo kompanijo imaš...pozdrav črn suzuki gsx 1000....

Fajn te je bilo srečat .. tko k vedno :yea2:

Sicer pa .. soboto in nedeljo, med LJ in Črnim kalom, OGROMNO znanih ... vsem en lep pozdrau :P

:yea2:

p.s. resno študiram, da ne bi več pozdravljal ... ampak resno, ker je že kar malo nevarno ratalo, vsakih 100 metrov, roko uzdignt :huh:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn te je bilo srečat .. tko k vedno :yea2:

Sicer pa .. soboto in nedeljo, med LJ in Črnim kalom, OGROMNO znanih ... vsem en lep pozdrau :P

:yea2:

p.s. resno študiram, da ne bi več pozdravljal ... ampak resno, ker je že kar malo nevarno ratalo, vsakih 100 metrov, roko uzdignt :huh:

Star si, pa reumo imaš, sej ti nobeden ne bo zameril....whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. resno študiram, da ne bi več pozdravljal ... ampak resno, ker je že kar malo nevarno ratalo, vsakih 100 metrov, roko uzdignt :huh:

Nisi edini. Se bom enkrat razkantal zarad tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi edini. Se bom enkrat razkantal zarad tega.

Najbolje je potem, da si na motor namontirate plastične dlani na vzmeteh, da med vožnjo mahajo :yes: . Tako ne bo treba nič več pozdravljat, saj bo to "delo" opravila dlan :yea2: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje je potem, da si na motor namontirate plastične dlani na vzmeteh, da med vožnjo mahajo :yes: . Tako ne bo treba nič več pozdravljat, saj bo to "delo" opravila dlan :yea2: .

LP Robert

Pa senzor za prisotnost :). Sej ne de ne bi, sam to kar je pa zadnji dve leti, posebej letos je pa že preveč. Sem že gruntal, da bi spet kolesaril, sam jih ni nč manj :). No, vsaj rok ne dvigujejo, ker dihajo/mo k sloni :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa senzor za prisotnost :). Sej ne de ne bi, sam to kar je pa zadnji dve leti, posebej letos je pa že preveč. Sem že gruntal, da bi spet kolesaril, sam jih ni nč manj :). No, vsaj rok ne dvigujejo, ker dihajo/mo k sloni :)

Baje, da je to ratal popularno tudi pr kolesarjih..tko da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vozim odzad babo, pa ona maha trance_27_notworthy.gif!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vozim odzad babo, pa ona maha trance_27_notworthy.gif!

Vedno,ko mi pomaha sopotnik si mislim "koji majmun" poln sam sebe,ker lahko zadaj sedi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus viden včeraj popoldne v ljubljani,na križišču tivolske in celovške ceste :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pozdravi bi vse motoriste ki se ustavijo na wikiju na počitek..pa Maus lepo kompanijo imaš...pozdrav črn suzuki gsx 1000....

ne jst mam sijočo kompanijo :P nemore bit skos sam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me okol 13ih nekdo na nekem nakedu nism dobro videl opozoril na radar v Grčarevcu :worship:

Ob ene 13:30 so me pa v Lipljah trije policisti na motorju celo pozdravli :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat vidim, ko se po Tuhinjski dolini pelje modri cestak, mislim, da yamaha. Motorist ima bel kombinezon in živo rumeno-zeleno čelado. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je imel modro R1 parkirano pod Ekonomsko fakulteto, morda kdo od tu? Aja ura je bila pol dve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri okrog 18.45 viden gsx750f na R1ki mimo Špana na Brezovci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!