Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes malo pred 15h na Celovški v LJ v smeri Šentvida siva Jawa. Mogoče Trojan69? :hmm:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki :yea1:, sva se nasprot peljala včeraj ob ca 18:30 v Logatcu.

Dolgo sem roko držal v pozdrav, me nisi prepoznal, ker sem bil na drugem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejser,

a si res bil ti na tistem fletnem RF 900 R?? sem pomislil nate ker si povedal da kupuješ, a nisem vedel da ga že imaš :OK: čestitkam, veliko lepih in zabavnih kmjčkov želim!!

PS boš moral spremenit nick :P

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel kup vas je bilo danes na cesti, najbolj sem si zapomnila osebek v Kamniku, nekdo na črnem er6f, črno rdeča jakna in zelo zavzeto mahanje čez pasove :) Bilo je 17-18h enkrat, kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejser,

a si res bil ti na tistem fletnem RF 900 R??

JA, RF900RS2 96, ostajam pri firmi :naughty:

čestitkam, veliko lepih in zabavnih kmjčkov želim!!

Hvala :beer1:

PS boš moral spremenit nick :P JA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helenca46, je bla opažena, dvakrat ;), ni blo teško pokapirat kdo je, ko pa je bil SV tako poljepljen z 46 nalepkami :), potem si verjetno tankala na griču in šla proti Loškem potoku :)

Nad pijavo gorico FZ100 + voznik v rdečem usnju, in potem še nekdo na črni hornetki 600 lepo 80km/h čez naselje, si mel srečo, da na Griču ni blo radarja, drugič le počasnej tam...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helenca46, je bla opažena, dvakrat ;), ni blo teško pokapirat kdo je, ko pa je bil SV tako poljepljen z 46 nalepkami :), potem si verjetno tankala na griču in šla proti Loškem potoku :)

Nad pijavo gorico FZ100 + voznik v rdečem usnju, in potem še nekdo na črni hornetki 600 lepo 80km/h čez naselje, si mel srečo, da na Griču ni blo radarja, drugič le počasnej tam...

lp

hehe aja kaj sm res tk opazna...sej mam sam dve nalepkici....hm po čem se pol pa jst lohk tebe zapomnm ?? :D hehe a kr dvakrat čist možn :) ja ja je blo treba it konjičke natankat so bli že žejni :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe aja kaj sm res tk opazna...sej mam sam dve nalepkici....hm po čem se pol pa jst lohk tebe zapomnm ?? :D hehe a kr dvakrat čist možn :) ja ja je blo treba it konjičke natankat so bli že žejni :D:D

Bolj težko, bil sem v avtu (zlata Alfa romeo).. za mano si se vozila na Rudniku, potem si pobeglna čez gužvo :D, ta drugič si prišla nasproti in sem ti potrobil :P...nimaš kaj je opazno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj težko, bil sem v avtu (zlata Alfa romeo).. za mano si se vozila na Rudniku, potem si pobeglna čez gužvo :D, ta drugič si prišla nasproti in sem ti potrobil :P...nimaš kaj je opazno :D

ajaaaa :) no ja čist možn:) ma ja možn da je kdo kej trobu sam ponavad se ne oziram k mislm da men ne trob :) hehe...bom drugč bol pozorna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlat Varadero 1000 pri semaforju pri Vaških v Domžalah ob 16.20..Ob 16.30 po Zaloški črn bmw, novejša izvedba, se mi zdi da 1150rt..Vozila skupaj od Domžal do Fužin, potem sva šla vsak po svoje:) Umirjen voznik, na enem semaforju se je malce " zašaltal" :lol:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se peljal z punco na Modrem Kawasaki Z750 čez hoče in za mano se je peljal motorist, če se ne motim na Kawasaki er6n (nov) + imel bel kombinezon znamke Dianese. Na začetku rogoze sva videla eno nesrečo, kako je se en motorist ponesrečil, celotna sprednja maska razbita - grozno.

Ali je bil ta motorist s katerim sva se peljala vse do miklavža in nato proti mb kateri od vas ??? :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

pred eno ur sem dohitel enga na nekem hecnem nakedu - dve okrogli lučki spredaj, mogoče Speed Triple?? sam je bil neki bel pa rdeč, če sem prav videl :? si kar fajn kuru že ko sem te ujel, ko sem šel naprej si pa še dva polena na ogenj vrgu in sva šla skupaj do Kalc, prav fletno :naughty:

v Kalcah sem dal desni žmigavc, a si šel kar naprej... kdo od tle??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

pred eno ur sem dohitel enga na nekem hecnem nakedu - dve okrogli lučki spredaj, mogoče Speed Triple?? sam je bil neki bel pa rdeč, če sem prav videl :? si kar fajn kuru že ko sem te ujel, ko sem šel naprej si pa še dva polena na ogenj vrgu in sva šla skupaj do Kalc, prav fletno :naughty:

v Kalcah sem dal desni žmigavc, a si šel kar naprej... kdo od tle??

Lih novi kombinezon prvič mel oblečen in je čist drug feelin-se ga moram še navadit. Drugač pa pasala žgat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je biu pa dons na ducatiju na vrhnk...zgorni del zavit u motoristično usnjeno jakno,spodaj pa kratke hlače pa bele šiptrske superge... kšn frajer od kle ?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti Ljubelju sm vama sledil (Ducati 749? pa ena CBR-a), pa še 2 Ktm X-bowa (bela, huda ko ps). Pa z enim sva se mal skup peljala, od Golnika proti Križam, R1 belo-rdeča 2007 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer kar nekaj motoristov med Trbovljami in NM. V Trbovljah 3je na petrolu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne viden Maus skozi Postojno, kako je pizdil na teto v krožišču, ker ni znala hitro speljat. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj viden bass, z njegovo aprilio in rdeco dainese jakno..Okoli 17.00..Pri Trnovskem mostu..:):OK:

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!