Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

a spet.... dej drugč imaš da se mi predstauš!!!!!!!!!!! to ni ferrrr :) a pred bigstarjem?? al kšno slamco?? :D kje pa si biu ti??? :D

Ja pred big-starjem, sorry ta kafič je bil včasih pod imenom slamca, pa se enostavno ne morem odvadit :D. V družbi z skodo in frenkyjem smo bli na pijački, šele potem sem videl tvoj motor ko si šla proti njemu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pred big-starjem, sorry ta kafič je bil včasih pod imenom slamca, pa se enostavno ne morem odvadit :D. V družbi z skodo in frenkyjem smo bli na pijački, šele potem sem videl tvoj motor ko si šla proti njemu :P

ajojjj....a nis mogu pomahat?? ... drugič ima da se mi predstaviš!!!!a nis mogu pomahat?? hehe :D da ne boš sam tii mene videvu da bom še jst vedla koga vidm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajojjj....a nis mogu pomahat?? ... drugič ima da se mi predstaviš!!!!a nis mogu pomahat?? hehe :D da ne boš sam tii mene videvu da bom še jst vedla koga vidm :D

ok, zmenjeno, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na grobniku ,videl cel kup znanih tko da ne bom našteval, upam da ste vsi prispeli varno domov ( mislim tudi na vaše denarnice ). Zahvalil bi se vsem ki so opozarjali na radarje :worship: takoj po Postojni ( upecali enega reveža na apriliji - upam da so bili prizanesljivi ) in pa na Drenovem griču :yea2:

Popravljeno . Popravil mig72
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na grobniku ,videl cel kup znanih tko da ne bom našteval, upam da ste vsi prispeli varno domov ( mislim tudi na vaše denarnice ). Zahvalil bi se vsem ki so opozarjali na radarje :worship: takoj po Postojni ( upecali enega reveža na apriliji - upam da so bili prizanesljivi ) in pa na Drenovem griču :yea2:

Ma da ni bil ta revež isti kot je bil pred Kozino ? Aprilia Tuono, kolegi pa tudi z Italijani (Benelli, Ducati) I Triumph ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dan nism vidu niti enga, k mam po tanovem zaprte oci ko furam, je bolj adrenalinsko :P

Da te potolažim, sem te vidu jaz na Vranskem, ko te je že dež pral (sem bil z avtom). Potem pred Domžalami še dva Zjčka in eden na CB1000. Pa še od LJ do Vrhnike par mokrih motoristov, že kar v večernih urah. Sam ste pa res norci.:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v brezovici srecal prebacevko in se enga motorista na monstru ( pozabil ime :( ), potem na jezeru ista druscina, nazaj grede pa v brezovici blond motoristko na nsr 125 ....

Jest pa srečala nekoč enga JONIJA V TC-ju :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je mogoče danes Rumenicestak bill na postannku na bencinski v Kozini?...se mi je zdelo, da sm vidu neki rumenega parkiranega

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te potolažim, sem te vidu jaz na Vranskem, ko te je že dež pral (sem bil z avtom).... par mokrih motoristov, že kar v večernih urah. Sam ste pa res norci.:worship:

Hudo, viden sem bil :D Norci? Ja nooo, enkrat pa je vseen treba prit domov, ne? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je mogoče danes Rumenicestak bill na postannku na bencinski v Kozini?...se mi je zdelo, da sm vidu neki rumenega parkiranega

Noup :D

Sm se drugje potepu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto 23ega . . . . . . . videni v skradinu . . . . . :lol1:

Dami34 s sopotnico :P in Samosamo s sinom . . . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto 23ega . . . . . . . videni v skradinu . . . . . :lol1:

Dami34 s sopotnico :P in Samosamo s sinom . . . . . . :P

Ja in v nedeljo 24. pa Osa rider in Pajkica v Drvarjuevilgrin.gif.

A je to naklučje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videnih kar dosti :), prebacevka.... proti vikiju in nazaj :), motorist na yamahi gts in motoristka na diverzonki ( hvala za caj, pa upam d vaju ni vec opral )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in v nedeljo 24. pa Osa rider in Pajkica v Drvarjuevilgrin.gif.

A je to naklučje?

uuuuuuuu . . . . . a ti si biu ta :?. . . . .k je tok mahu po drvarju . . . . :naughty:

se mi je zdel . . . . . da sm te nek vidu . . . . . sam se nism spomnu! :lol1::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil ti ? Tisti ki si plozal ? Tisti ki je navijal gas, da je grmelo in pokalo ? No kdorkoli je že bil, vrjamem pa da se sigurno kdo tu najde.....bili pozdravljeni vsi ki ste bili danes na Zasavski budnici :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil sam nism plozu k je ploza crknla, grmelo pa je :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne priznam pa če me tepete !!!!!!

v soboto 23ega . . . . . . . videni v skradinu . . . . . :lol1:

Dami34 s sopotnico :P in Samosamo s sinom . . . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne priznam pa če me tepete !!!!!!

ja . . . . seveda ne priznaš . . . . .k se nč ne spomniš . . . . :P:P motorhead . . . . .brrrrrrrrrr . . . . . sex pistols . . . . . . :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuu . . . . . a ti si biu ta :?. . . . .k je tok mahu po drvarju . . . . :naughty:

se mi je zdel . . . . . da sm te nek vidu . . . . . sam se nism spomnu! :lol1::kva2:

Mahu, mahu, sam si eno policajko zadi vozu l_01.gif, pa važen biu ku strela, letel je pa itak ku 100mater yes.gif. Po mojem punčara ene tri dni ni šla na wc trance_41_w00t2.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne priznam pa če me tepete !!!!!!

Ti bomo jamnico dali za pit, boš takoj vse povedu drinka.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil viden Mičo, pa ni hotu poznat, se ti je preveč mudilo a ;):whistle::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes popoldne ena čist v črnem na črnem motorju (CB 500??), vozila za belim kombijem čez ride, sem oba prehitel glih pred THE ovinkom... kdo od tle??

Jurko na parkirišču na ridah :P pa še en s skuterjem je bil...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v dobu motoristka v crnem in na crnem hyosungu, obrnila si sredi doba, mene pa nc porajtala k sm mahu :)

Nejc-gs v domzalah, tudi sem mahu, sam kolesarji smo neopazni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!