Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

.......Nejc-gs v domzalah, tudi sem mahu, sam kolesarji smo neopazni :)

... so pa zato kolesarke toliko bolj opazne, včasih jih je kar škoda prehiteti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes črna R6 in GSXR CE registracije po magistrali...prehitela sta veliko skupino, kjer smo se vama priključli... kdo od motosvetovcev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... so pa zato kolesarke toliko bolj opazne, včasih jih je kar škoda prehiteti :whistle:

se narediš budalo, da imaš vezalko odvezano... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns na pudgurskimu Triglavu čist na vrh pr stolpu (na Trdinovem vrhu .))......eni so nobl pane hodjo peš gor v breg :grrrpost-16032-0-94609300-1304370693_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videna okoli 16.00 pri nami na semaforju yamaha yzf125 modre barve in zelo glasen izpuh za 125ccm mašinco, yourfriend mogoče???

pa pri križankah yamaha v-max (huda mašinca lep zvok) in ninja250 zelene barve in fatn je imel zelen kombi in xr1100 shoei diabolic čelado.

vaju je kar napralo...

kadu od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videna okoli 16.00 pri nami na semaforju yamaha yzf125 modre barve in zelo glasen izpuh za 125ccm mašinco, yourfriend mogoče???

pa pri križankah yamaha v-max (huda mašinca lep zvok) in ninja250 zelene barve in fatn je imel zelen kombi in xr1100 shoei diabolic čelado.

vaju je kar napralo...

kadu od tu?

Po novem "Brzi erko" al neki takkga :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videna okoli 16.00 pri nami na semaforju yamaha yzf125 modre barve in zelo glasen izpuh za 125ccm mašinco, yourfriend mogoče???

kadu od tu?

sm bil ja

aja kewo vidm da neki z očmi zavijaš. Te mot tist brzi spredi. Če te je blo mišlen kot zajebancija še zdaleč pa ne dobesedno. Zdej pa zadihi! :worship:

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z R125 ne mors bit brzi... :P

Dans kr neki motoristov, na dougem mostu en gsxr 1000 novejši z 2-ma akrapovičema :P pa nasproti aškrčeve črn Z750 vse okol 18h :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Nina Bina na OMVju v Postojni ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Nina Bina na OMVju v Postojni ;)

je blo treba benz zamenjat... tist avstrijski je mal čudn... sam pa dobr drži... lučka pr 253 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, če je letela do Črnega kala?

post-10572-0-28320600-1304541077_thumb.jpg

tist sem se pol spomnila... v kozini šla v dainese štacuno rokavice pogledat, ene kupla, jih je blo treba probat :whistle: od kozine do lj je mal km ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa nasproti aškrčeve črn Z750 vse okol 18h :D

Najbrž jaz. Sem se popoldne nekaj po ljubljani vozil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videna okoli 16.00 pri nami na semaforju yamaha yzf125 modre barve in zelo glasen izpuh za 125ccm mašinco, yourfriend mogoče???

pa pri križankah yamaha v-max (huda mašinca lep zvok) in ninja250 zelene barve in fatn je imel zelen kombi in xr1100 shoei diabolic čelado.

vaju je kar napralo...

kadu od tu?

Po novem "Brzi erko" al neki takkga :rolleyes:

sm bil ja

aja kewo vidm da neki z očmi zavijaš. Te mot tist brzi spredi. Če te je blo mišlen kot zajebancija še zdaleč pa ne dobesedno. Zdej pa zadihi! :worship:

Ti, Brzi, svetujem ti, da se po Peričevi res pelješ počasi, da te ne sklati kakšen indijanc, ki pelje ven iz garaže. Ni za brez veze cona 30.

Dober zvok ma drugače tale tvoj mlinček, sam ne mi ga verglat tm pred kopirnico, da ti ne uleti fotr mal objasnit kaj je to grom in kako zgleda, ko se alarmi prižigajo... ;)trance_25_naughty.gifgrrr.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bass si včeri oz. v torek ti zagrmel po slovenski okoli 16.oo?

sam benti BRZI ERKO ta tvoj mlinček :D heheh ma pa zvok kr močn :D hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, Brzi, svetujem ti, da se po Peričevi res pelješ počasi, da te ne sklati kakšen indijanc, ki pelje ven iz garaže. Ni za brez veze cona 30.

Dober zvok ma drugače tale tvoj mlinček, sam ne mi ga verglat tm pred kopirnico, da ti ne uleti fotr mal objasnit kaj je to grom in kako zgleda, ko se alarmi prižigajo... ;)trance_25_naughty.gifgrrr.gif

waaa. :worship: Tista aprilia je tvoja? Smo si jo enkrat mal ogledval. Delaš v kopirnc? (če delaš se spomneš enga k ti je polomu uno štampilko uzun? )

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest RND001

Včeraj popoldne, dva pred križiščem v Naklem, imela motor parkiran na šodru - ali je bilo kaj narobe z motorjem ali sta se le razmigavala? Kdo od tu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bass si včeri oz. v torek ti zagrmel po slovenski okoli 16.oo?

sam benti BRZI ERKO ta tvoj mlinček :D heheh ma pa zvok kr močn :D hahaha

Drži, včeraj je bilo.

waaa. :worship: Tista aprilia je tvoja? Smo si jo enkrat mal ogledval. Delaš v kopirnc? (če delaš se spomneš enga k ti je polomu uno štampilko uzun? )

Ne delam v kopirnici, sem pa slišal za ta vaš "incident", hehe. Vsaj en 6 pack bi mu lahko nesel v opravičilo...

Milka je moja, jep. dokler jo samo gledate, ni problema. Looky looky, no touchy. ;)

Evo, jaz to pišem, v tem pa ti ravno po Peričevi, že malo počasneje, pohvalno.

Be safe fantje, lp.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži, včeraj je bilo.

jst pa gledam kaj to grmi pa sm reku, zihr kšn z dučetom straši...pol pa vidim aprilio :D

dobr grmi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duce ain't got shit on me ;)

hahahaa ma pa mlinček od brzega :D hehehe

pa maš akrapoviče gor al original?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original? grrr.gif

Ni akrapovič, je Mivv, model GP carbon, italijanska firma. Malo, slatko, bučno. :P

gp-carbon.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži, včeraj je bilo.

Ne delam v kopirnici, sem pa slišal za ta vaš "incident", hehe. Vsaj en 6 pack bi mu lahko nesel v opravičilo...

Milka je moja, jep. dokler jo samo gledate, ni problema. Looky looky, no touchy. ;)

Evo, jaz to pišem, v tem pa ti ravno po Peričevi, že malo počasneje, pohvalno.

Be safe fantje, lp.

:OK:

a ja sej mislm da sta una dva pol poračunala nism pa ziher.

Maj15 viden na semaforju iz Tivolske na Aškerčevo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videna okoli 16.00 pri nami na semaforju yamaha yzf125 modre barve in zelo glasen izpuh za 125ccm mašinco, yourfriend mogoče???

pa pri križankah yamaha v-max (huda mašinca lep zvok) in ninja250 zelene barve in fatn je imel zelen kombi in xr1100 shoei diabolic čelado.

vaju je kar napralo...

kadu od tu?

Jpjp to sm biu jst na ninji :yea1: sm šou glih dam pa me je dž ujeu nakonc :glare: un pred mano je biu pa mt 1 po moje ne v-max. Nerealn zvok, k ga je stisnu nis nč slišu zadi :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!