Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

BlaZ1000 hehe sorry avtomatsko sem se zatipkal :rolleyes: še se bom prpelu gor..Če se vidimo obljubim pivo :beer1:

Popravljeno . Popravil Sorty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer en zelen Z in ena rdeča cbr 600rr na semaforju v Škofjaloki mal do štirih, okrog šestih pa še ne črn Z v Spodnjih Gorjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne srečal rumenega cestaka v vasi Topolc ob Ilirski Bistrici ;)

Kje ste se potepali?

Do Zadra pa nazaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videnih kar nekaj enoslednih vozil, v uč :P pa mi je padla modra fazerca 1000 pri Ruskem carju ob 20:16, ki je bila videna potem še pri zavijanju levo na Trg OF ob 20:29, dve minuti zatem pa še čez Bavarski dvor proti Bežigradu. Jezdec je bil oblečen v bel IXS kombinezon in čelado s temnim vizirjem. Pri Ruskem carju ga je voznik osebnega malo dražil z dodajanjem plina, on pa je pri zeleni luči v nizkem letu odpeketal proti mestu :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..danes viden SENNA na rondoju iz Šenčurja prot Kranju...

čisto malo je manjkalo, da bi bil krivec za verižno trčenje.....so vse :boobies: gledale za njim :winkiss:

Hahaha,še dobr da sem biu napravljen,anede :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno berem to temo samo postam ne :)

Danes okoli pol treh v MS pri poligonu videna črna CBR 1100xx. Zraven šoferja pa sta še bila 2 psa za njim, vsaki z svojo čelado, sem bil malo šokiran :D Vsaka mu čast :) Registracija pa LJ, zgleda da je prišel zaradi nečesa v zvezi z tečajem varne vožnje, je mel še malo opreme s sabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno berem to temo samo postam ne :)

Danes okoli pol treh v MS pri poligonu videna črna CBR 1100xx. Zraven šoferja pa sta še bila 2 psa za njim, vsaki z svojo čelado, sem bil malo šokiran :D Vsaka mu čast :) Registracija pa LJ, zgleda da je prišel zaradi nečesa v zvezi z tečajem varne vožnje, je mel še malo opreme s sabo :)

Renato is back.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Brdo pri Kranju viden GANDI na dučkotu :)

...in s pešhondo viden ANUBIS in njegove sexy nogice :naughty:

Moj dučko je prov lepo parkiran v garaži (vsaj upam), gandi je pa cel popoldan štemal pri kolegu na bajti tko,

da ni blo cajta na kej druzga mislt pa tud ketna je fuč in čakam novo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj dučko je prov lepo parkiran v garaži (vsaj upam), gandi je pa cel popoldan štemal pri kolegu na bajti tko,

da ni blo cajta na kej druzga mislt pa tud ketna je fuč in čakam novo... :whistle:

...aha torej sem imela prav..kombinezon mi neki ni špilal..he he

jaz sem rekla da je kađiva (pa bi zopet mem vsekala) Tamau je pa rekla, da je Gandi....tko da sva očitno obe mem usekali :)

No za Anubisa sem 100% njega sem že na kilometer prepoznala hihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V skofji loki okol stirih 3 motoristke, zavijale ste v center, jst pa prot zeleznikom :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast, včeraj me je (prvič v 30tkm da bi avto nakazal) voznik srebrnega/sivega passata opozoril na policaje v Dragomlju...predvidevam da je kdo od nas. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast, včeraj me je (prvič v 30tkm da bi avto nakazal) voznik srebrnega/sivega passata opozoril na policaje v Dragomlju...predvidevam da je kdo od nas. :notworthy:

Že večkrat so mi rešil tistih 20km/h preveč, tako da tudi jest blendam avtomobilistom v primeru radarja, mogoče pa so zaradi meni podobnih tebi blendal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast, včeraj me je (prvič v 30tkm da bi avto nakazal) voznik srebrnega/sivega passata opozoril na policaje v Dragomlju...predvidevam da je kdo od nas. :notworthy:

Kar se tiče radarjev smo vsi isti, al smo na dveh koles, ali pa na štirih, vedno se spodobi pomahat, oz. poblendat.

Že drugi dan zaporet viden na cesti ljubljana- ribnica tip z Yamaho fazer in črnim ruzakom..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. nekoga na rumenem er6n, ob 19.30, grobleno, so imeli policisti v delu.

2. 3je motorji (prvi dukati, zadnji fz6, vmes ne vem), ob 20.20, pri vojašnici pri semaforju - zavijali proti šentjurju.

3. bela honda (hrc je pisalo na stranski plastiki), ob 20.25, pri cpc, zavijal levo proti lavi.

kdo od tu?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pri Razdrtem okrog 13h videl "kolono" - spredaj in zadaj policijski motor, vmes pa se spominjam edino

GSX-a. Kdo izmed vas ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog šestih danes od Motnika proti Ločici večja skupina motoristov, kdo od tu?

Potem nekdo od slovenske bistrice proti slovenskim konjicam, vozil si za menoj, ko sem ustavila na avtobusni si popiskal, od tu? Sem oblekla dežjaka, tebe je pa napralo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17.00 Borovnica petrol pumpa videna voznik in sopotnica na yamaha tdm 900 srebrna. Kdo od tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videna Yamaha FJR na južni obvoznici do izvoza Brezovica. Oblečen si bil v moder deževnik znamke IXS. Čas od 14:45 do 14:50. Poleg njega sem pa na AC LJ - KP- LJ videl še kar nekaj uživačev, ki jih enormna vlaga, ki je padala z neba ni motila :worship: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden rumenicestak v Kalcah, 18.53 je bila ura, na novi raketi,barva se ve kakšna :yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS na šekici tm okol 8ih al neki podobnga v Domžalah pred bloki iskal enga druzga bmw-jaša, se pelje meter od naju pri garažah, pa nč, ts,ts,ts :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......, se pelje meter od naju pri garažah, pa nč, ts,ts,ts :slap:

hja, kaj me pa nisi pocukala za rokav B)

(bom pa drugič mal bolj okoli sebe pogledal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden rumenicestak v Kalcah, 18.53 je bila ura, na novi raketi,barva se ve kakšna :yea1:

Sm se res neki tam naokol vozu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ene par somišljenikov na cesti NM-kočevje-Brod na Kolpi-Kočevje-NM. Srečal 2x enega Zja, mogoče Thumperjack?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!