Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes videna blondinka na ninji 600 sive barve se je peljala mimo fakultete za arhitekturo....hmmm črna obleka, mogoče domina??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons dva motorista u Ajdovšni na češno plezala :surrender: a je bil kdo od tle ? :kva1:

Če jih dobim jim vrat zavijem! Rabutarji smotani....psa bom naščuval..!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkico? A Dami pa Pajkica....:love1:

A zato je Dami nekaj ihtav, ko sem Pajkico z gatami na tleh zalotu!:D

A slabo vidiš? Sej jih še ma gor.....pa ne žel si je preveč od blizu, ker ni navadna pajkulja. ninja.gif, pa še kaka Osa te lahko piči!trance_09_box.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkico? A Dami pa Pajkica....:love1:

A zato je Dami nekaj ihtav, ko sem Pajkico z gatami na tleh zalotu!:D

sklepanje ti ni uspelo...mdiva sva sam pr kremšnitah pa češnjah :wub: drgač pa če se le da :fight1: je bolj zanimiv :P

anja, tebe bomo prvezal, k znaš grist :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še kaka Osa te lahko piči!trance_09_box.gif

še to bi rad videl pol pa lahko kr guznem .... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to bi rad videl pol pa lahko kr guznem .... :lol1: :lol1: :lol1:

in to od same sreče trance_25_naughty.gif

sklepanje ti ni uspelo...mdiva sva sam pr kremšnitah pa češnjah :wub: drgač pa če se le da :fight1: je bolj zanimiv :P

anja, tebe bomo prvezal, k znaš grist :whistle:

pri hrani ki spada po rubriko "dolče" sva prou za ožent trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 11.00 na relaciji LJ - ZBILJE videnih kar nekaj motoristov in motoristk..Tudi par policistov na motociklih, ki so kar lepo odzdravljali..Bil z kolegom, on z rdeco-belo R6, jaz z mojo lubico..Lepo vas je bilo videti vse skupaj..:OK: :krneki:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ridah nekaj gužve, kdo me je ogovoril (lastnik YamahceR1 z akrapoviči), nekam znan motor mi je bil. Pa deklina z modrim Dainese kombinezonom in blond lasmi, se ti je nekam modilo, ahh ta moderna mladina, ne more 5min brez mobitela, hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po 12 uri, en kup HD-jev in nekaj malega ostalih predstavnikov ;) na jadranski magistrali (Jablanac - Senj) - kar nekaj slovenskih tablic. Kdo od tukaj ?

In pa HVALA vsem ki so me včeraj malo pred 16-o uro na relaciji Bizeljsko - Bistrica ob Sotli opozarjali na policijsko kontrolo :yea1:. Kdo od tukaj ?

Popravljeno . Popravil ZdenkoK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden fifty zdle proti Ljubelju pa še en z njemu ninja zx-10r zelen. :evilgrin: Wrrroooooooom :P skos v rdečih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene ni pa včeri noben vidu ko sm čez cele Senožeče motor porivu? :closedeyes:

Jest sem se včeri tam ustavu seveda nehote, so me taplavi pocilal. Prepozen sem gas spustu pa sem naletu na mino.

Takrat te ni blo mimo. hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem se včeri tam ustavu seveda nehote, so me taplavi pocilal. Prepozen sem gas spustu pa sem naletu na mino.

Takrat te ni blo mimo. hehehe

sm bil tm od 15ih pa do 18ih dokler nism dobil prevoza. Drgač pa v teh treh urah ogromno motoristov. Suzuki gsxr 1000 brez tablce, ogromno z-jev, ene tri hornetke, ene par ktm-mov, itd,.................aja pa seveda Maus z druščino. :OK:

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12:35 viden zlati Maus :worship: na Celovški pri kinu Šiška, ko je šel na lov za 100000 km na svoji Yamahi :yea1:. Ker je sijalo sonce, se je okoli njega tako svetilo B) , da sem skoraj s ceste zpeljal :P .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12:35 viden zlati Maus :worship: na Celovški pri kinu Šiška, ko je šel na lov za 100000 km na svoji Yamahi :yea1:. Ker je sijalo sonce, se je okoli njega tako svetilo B) , da sem skoraj s ceste zpeljal :P .

LP Robert

A veš, da sm ga jest jučeri spregledu? wacko.gif. Najbrž sm biu hudo zamišljen mad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm bil tm od 15ih pa do 18ih dokler nism dobil prevoza. Drgač pa v teh treh urah ogromno motoristov. Suzuki gsxr 1000 brez tablce, ogromno z-jev, ene tri hornetke, ene par ktm-mov, itd,.................aja pa seveda Maus z druščino. :OK:

kaj se nisi oglasu in za kavo dal :O

Danes ob 12:35 viden zlati Maus :worship: na Celovški pri kinu Šiška, ko je šel na lov za 100000 km na svoji Yamahi :yea1:. Ker je sijalo sonce, se je okoli njega tako svetilo B) , da sem skoraj s ceste zpeljal :P .

LP Robert

ne zanikam :P

A veš, da sm ga jest jučeri spregledu? wacko.gif. Najbrž sm biu hudo zamišljen mad.gif

Star si :lol:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja maus jst sm te tut vidu v nedeljo, si lih v postojno tankat pršu :) sem mislu povabt te na kavo, pa sm pogledal v tošl in je bil prazen, tko da sm raj v prvo dal pa gas grrr.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj okoli osme ure v gužvi pri Bežigradu videl motoristko na nekem črnem starejšem motorju imela je rumeno čalado in na kufru nalepko Bikers. Z zadnjo tačko je podrgnila twingota, ko se je prebijala skozi gužvo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!