Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj ob 18:20 mimo Muellerja v BTC R1 rumeno črne barve :yea1: , lepa barvna kombinacija :yes: . Zvečer pri vaških pa cel kup bande z motosveta. Hvala pa Dariji, ki je pijačo plačala :worship::worship::worship: .

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem prvič bil na cesti v sklopu avto šole in sem doživel prvi motoristični pozdrav :)

Na Tržaški cesti za križiščem proti centru kjer so priključki za avtocesto.

Mi je kar malo polepšal dan :)

Kolikor se spomnem črno bela kombinacija obleke in športni motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda Horner 600? na litijski bliz kodeljevga. Si porivu motor na pločniku v smeri štepanjskega.

Blo kej narobe? Vem kak je to :sleep2:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem prvič bil na cesti v sklopu avto šole in sem doživel prvi motoristični pozdrav :)

Na Tržaški cesti za križiščem proti centru kjer so priključki za avtocesto.

Mi je kar malo polepšal dan :)

Kolikor se spomnem črno bela kombinacija obleke in športni motor.

če sem te pozdravil z nogo .. sem bil jaz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 20h nekaj rumenega švignilo mimo navzgor čez Ride .)

Nism kriu ;)

BIZIXXX danes elegantno skozi ride :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, okoli 17.45h, Javornik, registrska GO, na križišču zavila v isto smer, hvala za opozorilo, da sem mela smernik še kar vključen.

Včeraj, okoli 18.00h, ravnina Lesce-Radovljica, pred menoj temen motor s kufrom zadaj, potem si zavil na Radovljico, kdo od tu?

Včeraj, ob 18.30h, nova OMV v Radovljici na AC, rumen suzuki, ravno parkiral ko sem se jaz odpeljala. V glavnem ful lep motor :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism kriu ;)

BIZIXXX danes elegantno skozi ride :D

To pa res nisi bil kriv, ker si že ob 19:15 v spremstvu slučajno rumene Hornete in morda MteBykerja82? šibal iz Grčarevca proti Kalcam :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli pol 12 prehitel skupino 10-12ih motoristov na vrhniškem klancu v smeri Logatca. Med njimi sem si najbolj zapomnil Hondo CB600f z domžalskim grbom in tablico LJ-GS-40, ker je zelo podobna moji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes proti večernim uram na relaciji Crikvenica - Kočevje - LJ pomahanih kr precej mopedistov - tisti ki ste šli v moji smeri ste pa tko padl mim da mi itak ni blo nč jasn, kaj šele da bi kako podrobnost vidla.. torej če ste srečali rdečo thundercat-o ki je zganjala turizem, sem bila to jaz!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze nekajkrat videl v domzalah pred tosamo parkirano crno ninjo 250.. Kdo od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res nisi bil kriv, ker si že ob 19:15 v spremstvu slučajno rumene Hornete in morda MteBykerja82? šibal iz Grčarevca proti Kalcam :)

Kje si se pa ti skrival ;)

:D

Je mel očala in - če se prav spomnim rumeno(-bel?) usnjen kombinezon? :hmm:

Pol pa čist zares nism biu kriu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tukaj danes na motorju spremljal kolesarsko dirko čez slovenijo? Čez Črnivec proti Gornjemu Gradu sem vas vidla ogromno in pozdravljala na ovinku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa čist zares nism biu kriu :D

:D

Danes sva se spet srečala s tem rumenim (za razliko od zadnjič sem bla danes tudi jaz na motorju .) ) Sva se srečala v Hruševici, vozila do Sežane po isti trasi, pri Sežani je šel pa desno, v smeri proti Italiji. Z goriško registracijo - kdo od tu? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trojček. suzuki, yamaha?, pa r1. Sm bil med vami čez ride pol ste pa pičil mim. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr nekaj sem jih srečal na poti do pavličevega sedla. Kdo me je z nogo pozdravil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10:50 mimo Šentpeterske cerkve v LJ proti Ambroževemu trgu GSX-R. Mi je takoj polepšal dan :yea1: , čeprav je padala voda od zgoraj :evilgrin: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!