Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Spet jaz v tej temi :whistle: . Danes ob 10h na Metelkovi pred zdravstvenim domom parkirana črno bela CBR, ob 10:25 po Zaloški proti Centru črna Yamaha 125, nato pa ob 10:35 od Šentjakoba proti križišču za Sneberje in Zadobrovo butelj :evilgrin: na maksi skuterju, ki je šel prav počasi prehitevati avto čez polno črto v desni nepregledni ovinek. Če že prehitevaš čez polno črto, naredi to na delu, kjer vidiš vsaj tolko, kolikor rabiš za vrnitev na svoj pas. Ne pa, da moram potem sredi ovinka dvigovati motor, da se ti umaknem na rob, da ti blagovoliši prehiteti avto :devil: .

Sorry, samo me je razkačil bizgec.

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ena punca mimo OMW-ja v Radovljici, Suzuki SV 1000 modre barve :D

Pa en modr suzuki gsxr 1000, k sm ti u čelado pluvu z avspuha na AC. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala Brzi Erkotu, da si me dodobra zbudil danes okoli 8.15 pred RTVjem. :D :D

Popravljeno . Popravil pevecm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na relaciji do Bohinja in nazaj...ceu kup motorjev... Gandi in še en duče, pa enga v belem kombinizonu z belim motorjem so ustavili modri :? in Honda hornet 600 goriška registracija...smo se skupaj vozili iz Bleda do Nakla...teli so mi najbolj ostali v spominu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala Brzi Erkotu, da si me dodobra zbudil danes okoli 8.15 pred RTVjem. :D :D

še kdaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v BTC-ju bil opažen en motor (plastičar) - še trnajbolj sem si zapomnil ene črnime tangice, ki so kukale nad kavbojkami drobne sopotnice ... kaka od tuki B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 19h na rondoju pri Senožetih smer Litija rdeča FZ1, kdo od tle? Upam da si dojeu za radar v belm cliotu mal naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj motoristov na ridah na pocivaliscu, posebej v oci padel rdec Moto Morini :OK: :OK:. To pa je STROJ, res hud naked :kva1:

Tok hud, da kar zagori! :P

btw. prejle dva z Ljubelja, ninja 6r 02 pa še en naked za njim? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj motoristov na ridah na pocivaliscu, posebej v oci padel rdec Moto Morini :OK: :OK:. To pa je STROJ, res hud naked :kva1:

HEHE

Tok hud, da kar zagori! :P

btw. prejle dva z Ljubelja, ninja 6r 02 pa še en naked za njim? :)

res ne vem zakaj je un zagoru..možno da je kak papir ali cigarete pod zadnjim zicem mel..k segreje pa se tam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tukaj danes na motorju spremljal kolesarsko dirko čez slovenijo? Čez Črnivec proti Gornjemu Gradu sem vas vidla ogromno in pozdravljala na ovinku :)

Šele dones tole berem,po dirki in po vrnitvi motorjev včeraj.Vozil sem fotografa na črnem Moto-Guzziju Sevilio GT,imeli smo 16 motorjev polovica Guzzijev in polovica Aprilij eden je bil privaten in to Honda 1000 ccm bilo je kar lušno brez padcev zadnji dan nas je malo pralo ca 1-uro potem se je vreme popravilo in v Nm na cilju je že sijalo sonce !!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na cesti Dvor-Kočevje srečal kar nekaj motoristov.Najbolj mi je v oči padel oranžen Z. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele dones tole berem,po dirki in po vrnitvi motorjev včeraj.Vozil sem fotografa na črnem Moto-Guzziju Sevilio GT,imeli smo 16 motorjev polovica Guzzijev in polovica Aprilij eden je bil privaten in to Honda 1000 ccm bilo je kar lušno brez padcev zadnji dan nas je malo pralo ca 1-uro potem se je vreme popravilo in v Nm na cilju je že sijalo sonce !!

Tam kjer sem gledala je bilo motorjev več, tudi kawasakiji med njimi. Fotografa ali kamermana? Nekdo je imel kamermana zadaj oblečenega v oranžno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam kjer sem gledala je bilo motorjev več, tudi kawasakiji med njimi. Fotografa ali kamermana? Nekdo je imel kamermana zadaj oblečenega v oranžno.

Maš prov Uradnih spremljevalcev dirke je bilo 15 in to na Guzzijih 8 in na Aprilijah 7 + radijo Krka na Hondi. potem pa so bili dodatno še mislim,da trije motorji enden Bmw in en Kawasaki od RTV potem še en beli motor(lahko da je bil Kawasaki)od SIOLA in prvi dan ena Aprilija(novinar) od Motosveta potem pa ca 12 policijskih BMW-ejev in par FJR-Yamah,kar lepa druščina!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!