Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Elo, jaz nobenega od teh ne poznam, ampak Thumper-u piše lokacija Domžale, a misliš, da bi dal moped v kombi pa pod Vršič?

Bili so zanimivi .... pogled na njih mi je obudil spomine na najstniška leta, ko smo terali APNke. Ufff ... to so bili časi!

Noben od njih, garantirano.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes popoldne Cartman in brubi46 lizala na OMV v Postojni :P

pa Tarumen in ebony na parkplacu na ridah - in potem na poti domov je tko šponala svojega (kao podhranjenega) Sršena da sem jo komaj lovil :eek:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes popoldne Cartman in brubi46 lizala na OMV v Postojni :P

pa Tarumen in ebony na parkplacu na ridah - in potem na poti domov je tko šponala svojega (kao podhranjenega) Sršena da sem jo komaj lovil :eek:

Gospodična se vm pa zahvaljuje za sladoled ;) ;)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumenicestak in druščina včeraj okoli 16.00 ure na Ridah? ;) U bistvu vas je bilo fuuuuuuuuul :) sem hupal, ko sem šel mimo :P Pa bolšo 1/2 sem mel zadi :P

Suzuki, si se pelju mim Logatca okoli 16.00, mimo Petrola?

Pa hvala vsem, ki ste opozarjal na radar proti Divači, na vrhu klanca ;)

Popravljeno . Popravil snoopek
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristom ki ste opazarjali na radar med vrhniko in logatecem včeraj okoli 17.00 ure.... Bil je tako skrit da bi samo padel mimo in bil ob izpit ali dopust(večjo količino denarja)... Bo potrebno še bolj previdno vozit!

LP pa se vidimo na cesti!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko, včeraj med Grčarevcem in Planino mal čez 19 ;)

Aha :yes:

Včeraj sem vas vidla ogromno, zapomnila pa sem si ene rdeče rožičke, mislim da v Logatcu? Irencko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristom ki ste opazarjali na radar med vrhniko in logatecem včeraj okoli 17.00 ure.... Bil je tako skrit da bi samo padel mimo in bil ob izpit ali dopust(večjo količino denarja)... Bo potrebno še bolj previdno vozit!

LP pa se vidimo na cesti!

Kje je bil skrit? :hmm:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek, okoli 18h, mimo MobyDicka videna dva motorista. Prva je mimo peljala motoristka (Irenčko?) z rdečimi rožički, drugi pa je bil motorist. Irenčko, si še pogledala, če bi se ustavila, pa sta vseeno potem nadaljevala - upam, da vaju ni napralo - vreme se je bl slabo držalo. LP H.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospodična se vm pa zahvaljuje za sladoled ;) ;)

Hola mojster,

a to misliš gospodično Lačni Učki?? hehe, z veseljem - neki je blo treba narest da smo jih potolažil, k sem se je že mal ustrašil :naughty:

...

Suzuki, si se pelju mim Logatca okoli 16.00, mimo Petrola?

...

jp, priznam :)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha :yes:

Včeraj sem vas vidla ogromno, zapomnila pa sem si ene rdeče rožičke, mislim da v Logatcu? Irencko?

oja res je :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek, okoli 18h, mimo MobyDicka videna dva motorista. Prva je mimo peljala motoristka (Irenčko?) z rdečimi rožički, drugi pa je bil motorist. Irenčko, si še pogledala, če bi se ustavila, pa sta vseeno potem nadaljevala - upam, da vaju ni napralo - vreme se je bl slabo držalo. LP H.

heh spt bo držal, te moje rogece pa vsi poznaje hehe... nč me ni napralu, sm pičila direkt u šiht, sm bla sam u spremstvo kso šli na zbor ostali, eni mormo pa delat hehe :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj na OMV v Postojni tudi Lara, Sanda7 in Andrejaa; Irenčka pa samo mimo - odkar ma nov motorček zgleda sploh ne zleze več dol z njega :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

a to misliš gospodično Lačni Učki?? hehe, z veseljem - neki je blo treba narest da smo jih potolažil, k sem se je že mal ustrašil :naughty:

haha...je pol maznla pol tavelke pizze ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še dobro, da sta se mi včeraj dva avtočka nabasala na ridah, da sem imela izgovor, da sem šla lahko zelo počasi in skoncentrirano... :P

V takšnih situacijah gospod Murphy (nebodigatreba) hitro poskrbi za "predstavo" ...That's why I don't like ride....no na koncu pa sem bila deležna večje pozornosti kot če bi kolenčkala :blush:

Mogoče me pa zato Maus po ekstremnem mahanju s Tamaum-u ni odzdravil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristom ki ste opazarjali na radar med vrhniko in logatecem včeraj okoli 17.00 ure.... Bil je tako skrit da bi samo padel mimo in bil ob izpit ali dopust(večjo količino denarja)... Bo potrebno še bolj previdno vozit!

LP pa se vidimo na cesti!

Včeraj okol 17,00 :O .. kje so pa stali .. a so potem ustavljali, al so samo slikal :?

...še dobro, da sta se mi včeraj dva avtočka nabasala na ridah, da sem imela izgovor, da sem šla lahko zelo počasi in skoncentrirano... :P

V takšnih situacijah gospod Murphy (nebodigatreba) hitro poskrbi za "predstavo" ...That's why I don't like ride....no na koncu pa sem bila deležna večje pozornosti kot če bi kolenčkala :blush:

Mogoče me pa zato Maus po ekstremnem mahanju s Tamaum-u ni odzdravil :hmm:

Sorry... nisem videl :cry:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob ene pol 10ih zvecer so bli mal pred Brezovco iz Vrhniske smeri, ce se prov spomnim....so ocitno ceu popoldne radiral na tisti relaciji..... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj na OMV v Postojni tudi Lara, Sanda7 in Andrejaa; Irenčka pa samo mimo - odkar ma nov motorček zgleda sploh ne zleze več dol z njega :P

uja nej blo cajta, smo letel k smo bli čakani :P ala sj sm na eidah s ustavla nazaj grede :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je verjetno tista, ki je nekateri zaradi "genetske napake" na čeladi, ne morete zgrešiti.

motorji-foto_6630983_17464321_zoom_18867475.jpg

hehe pa je res tista... jao pa res plužm vsepovsod :)

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!