Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj okol 17,00 :O .. kje so pa stali .. a so potem ustavljali, al so samo slikal :?

Maus to se tudi jaz sprašujem :D:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol 17,00 :O .. kje so pa stali .. a so potem ustavljali, al so samo slikal :?

Bil je policaj motorist, ki je meril proti Vrhniki skrit v grmovju na ravnini vrhniškega klanca. Torej kontra kot si šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je policaj motorist, ki je meril proti Vrhniki skrit v grmovju na ravnini vrhniškega klanca. Torej kontra kot si šel.

plavega trophya z dvema v črno oblečeniama sva srečala v nedeljo pred Umagom. Sta bla vi2?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plavega trophya z dvema v črno oblečeniama sva srečala v nedeljo pred Umagom. Sta bla vi2?

Noup. Moj je sedaj močno prepoznaven. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup. Moj je sedaj močno prepoznaven. :evilgrin:

upam de je še zmer lep in cel.

je bil pa še en plav trophy, na koprški obvoznici kjer kopljejo predor. ampak so ble belo-rdeča in mislim da srebrna čelada gor.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo "akcije" od včeraj. Večinoma vsi objekti visijo v desno, ne vem zakaj. Bo treba potrenirat s tem fotoaparatom.

motorji-foto_6630983_17464321_zoom_18867479.jpg

:) sem že mislil, da me je kak inkasant meril...

Če ni odveč, bi se priporočal za slikco na zvone74@volja.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne mimo kozolca prijazen pozdravni zvok :D .....Suzuki? :unsure:

Hola dečva,

hehe, zgleda si me zalotila - ne povedat nobenmu ;)

sicer pa Cartman na SV11, in po dolgem, dolgem času Leon in Babi, v Mantovi na sladoledu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne relacija Radovljica-Naklo se je za mano vozilo par motorjev...pretežno črne barve :) kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vćeraj okorog 4 na ridah ena črna rs-ka in rdeča yamaha fz 6 ali xj 6 (zdrsna sklopka ne bi škodila ne). Kod od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej okrog 17h, v LJ pri Tobačni, na Tivolski, pred križiščem ena zelena ninja, imel si črn kombinezon in zeleno čelado - kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred 19h na ridah proti Postojni pred mano bel Kawasaki Z750(Z1000) sva skupaj vozila za enim suzukijem. Je blo lepo poslusat rjovenje rorov :naughty:

Kdo od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene pa danes ni noben vidu? :surrender: Packi :whistle:

Mene na piciklu, tut ni dns noben pozdravu...evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati diavel viden v Idriji okol 13h ali kasneje, ter Gandi tud tm nekje ob tej uri :D

Gandija ziher ni blo ob tisti uri, k je bil v službi do pol dveh, je bil pa mal kasneje, okrog 21h proti Godoviču

in naprej za Logatec pa domov. Še mal pred tem sem se pa namočil v Soči ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!