Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

A mene tud ni noben vidu na zadnjem zicu suzukija z DAYTONA jakno....... :slap:

A vsi so mi pomahali jest pa nazaj .........:yes: Lepo in divje je blo na vožnji do Ankarana :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je bil pa šofer?

Je imel čelado gor :ninja: .......pa ga nism ornk vidla :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gandija ziher ni blo ob tisti uri, k je bil v službi do pol dveh, je bil pa mal kasneje, okrog 21h proti Godoviču

in naprej za Logatec pa domov. Še mal pred tem sem se pa namočil v Soči ... :naughty:

hehe...pol je biu pa neko z zeloooo podobnim dučetom... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceri delu družbo z audijem yamahi fz6 od črnega kala do postojne. No ubistvu sm ti pobegnu. Žmigavci ti pa delajo probleme. Treba jih je ugašat!

Potem pa še en črn z750. Če me že prehitiš čeprov sm mel že velko hitrost potem nadaljuj s takim tempom ne pa da mi potem bremzaš pred nosom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti z Maltatala je do Villacha za mano vozil parcek na beli er6, sofer je imel rumeno dainese jakno.

Dva gixerja na jezerskem gor pa dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dobro uro Keiko cez domzale, lih noge stegnila :), biciklistom se pa nic ne nasmejis :)... motorist na mariji reki zjutri z cbrf, sva malo poklepetala, 2 modra vstroma na golici.... in se mnogo :) !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Idriji, na "glavnem" križišču, malo pred 17-to uro, na rumenem cestaku (?), zadaj izpod čelade precej dolg šop las, mogoče si mi celo prikimal ali prikimala v pozdrav, ???????????? Če se ne motim, je bila registrska tablica LJ ??? Jaz sem bil na bajsiklu in sem prihajal iz smeri "centra" Idrije ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na OMW v Radovljici nekomu padla na tla cbf 600 (poču deklc) in 10min kasneje padel še nekomu bmw 650 (razliv cev tank bencina).:(

Ljudje no, dejte z motorja dol lezt na levo stran, kjer je tačka in potem še 2-krat preverite če motor dobro storji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene pa danes ni noben vidu? :surrender: Packi :whistle:

si se včeraj mogoče peljal proti kranjski gori? skupaj ste bili trije motorji? če si bil ti si mi pomahal da lahko grem naprej rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si se včeraj mogoče peljal proti kranjski gori? skupaj ste bili trije motorji? če si bil ti si mi pomahal da lahko grem naprej rolleyes.gif

nop, skorajda verjetno je bil Jvalant

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dobro uro Keiko cez domzale, lih noge stegnila :), biciklistom se pa nic ne nasmejis :)... motorist na mariji reki zjutri z cbrf, sva malo poklepetala, 2 modra vstroma na golici.... in se mnogo :) !!

Ti si bil na kolesu? B) Itak da se nasmejim, ma se zaradi čelade nič ne vidi, spodaj je nasmeh do ušes, sploh če je kak lušten biciklist :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Preddvoru pred hotelom rumeni in modri cestak, kaj točno ne vem, ne vidim tako daleč, kdo od tukaj?

Potem iz Most proti Brniku na omw-ju rdeče-srebrn gsxr, kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Preddvoru pred hotelom rumeni in modri cestak, kaj točno ne vem, ne vidim tako daleč, kdo od tukaj?

Potem iz Most proti Brniku na omw-ju rdeče-srebrn gsxr, kdo od tu?

gikser na omv je bil 100% senna k je šel šestič na tapru radler..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumenicestak si se peljal danes iz Postojne do Kalc in si potem odvil proti Idriji?

Peljal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko, sem te pol proti veceru v krtini se enkrat srecu ? v malo drugacni preobleki, in z srebrno celado ? Drugace pa zvecer se dobravec v krtini in tmala ki se je peljala cez mojo domaco vas pa se pozdravla ni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sm bil pa dons šokiran nad prizorom ki se mi je ponudil, mal preden sm zavil pred viaduktom levo prot Uncu; kombinezon (če je sploh bil) odpet, dekolte pa precej dobro viden; hm, tolk o varnosti v prometu.

as bla ti :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... kombinezon (če je sploh bil) odpet, dekolte pa precej dobro viden; hm, tolk o varnosti v prometu......

dober si, da ob takem razgledu pomisliš na varnost .)

(mislim prometno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se razumeva kolega ane O:-) .

ja, seveda se razumeva.

Tako oblečenje ni v prid prometni varnosti - tukaj na posnetku

se vidi do česa lahko pripelje žensko pomankljivo oblačenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, seveda se razumeva.

Tako oblečenje ni v prid prometni varnosti - tukaj na posnetku

se vidi do česa lahko pripelje žensko pomankljivo oblačenje

hahahahahah ne me jebat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela Gilera Nexus 500, v nedeljo pozno popoldne si vozila za nama s kolegom (pred tabo sem bil z rdečim Nexusom) od Portoroža do Koprske obvoznice... Prehitevali smo lepo število čakajočih avtomobilistov v koloni :naughty:

Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!