Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Keiko, sem te pol proti veceru v krtini se enkrat srecu ? v malo drugacni preobleki, in z srebrno celado ?

A-a, nisem bla jaz. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa je bila druga motoristka na istem motorju...

Zjutraj viden thumper cez trzin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ena dečva na rumenem BMW-ju (modela ne poznam) videna oz. sem te prehitel v smeri proti Divači. Še prijazno si mi pomahala, naj grem mimo. Ktera od tle? :hmm:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo borci,

Če slučajno kdo pozna fanta na Intruderju MB tablica, bom zelo hvaležen za njegov kontakt.

Fotka je posneta lani septembra na Korenskem sedlu, zmanjkalo pa je časa, da bi se zmenil za telefon.

Kakorkoli že, hvala že vnaprej za kakšenkoli namig!

post-18091-0-45384600-1310474266_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes zjutraj okoli 5.15 viden isti zelen kawasaki ninja med odcepom Krtina in Šentjakob proti Ljubljani

Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

v soboto in nedeljo medvedek, igorr in Brembo s klapo v paddocku v Brnu ;)

pred pol ure pa en narodni heroj (definicija: prsa junaka, glava bedaka) na zeleni Ninji v kratkih hlačah in majici prehiteval na obvoznici od Šiške proti BTCju 150+ med avti in betonsko ograjo na sredini ceste :slap: jst sem se ti umaknil kolikor sem se lahko, pa ne zato ker si tak frajer, ampak da bi bil čim bolj stran od tako neumnega bitja kot si ti :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

v soboto in nedeljo medvedek, igorr in Brembo s klapo v paddocku v Brnu ;)

pred pol ure pa en narodni heroj (definicija: prsa junaka, glava bedaka) na zeleni Ninji v kratkih hlačah in majici prehiteval na obvoznici od Šiške proti BTCju 150+ med avti in betonsko ograjo na sredini ceste :slap: jst sem se ti umaknil kolikor sem se lahko, pa ne zato ker si tak frajer, ampak da bi bil čim bolj stran od tako neumnega bitja kot si ti :bum:

:wallbash:

Nekteri so pa res biseri........

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

v soboto in nedeljo medvedek, igorr in Brembo s klapo v paddocku v Brnu ;)

pred pol ure pa en narodni heroj (definicija: prsa junaka, glava bedaka) na zeleni Ninji v kratkih hlačah in majici prehiteval na obvoznici od Šiške proti BTCju 150+ med avti in betonsko ograjo na sredini ceste :slap: jst sem se ti umaknil kolikor sem se lahko, pa ne zato ker si tak frajer, ampak da bi bil čim bolj stran od tako neumnega bitja kot si ti :bum:

podobnih junakov sem v zadnjem tednu kar nekaj srečal... :whistle: en podoben na AC 160 km/h img0453.jpg

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek in torek malo cez 16 uro viden crn starodobnik po Vojkovi v smeri centra LJ. Ce se kdo prepozna, me zanima znamka motorja. like it :)

Popravljeno . Popravil hlebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo borci,

Če slučajno kdo pozna fanta na Intruderju MB tablica, bom zelo hvaležen za njegov kontakt.

Fotka je posneta lani septembra na Korenskem sedlu, zmanjkalo pa je časa, da bi se zmenil za telefon.

Kakorkoli že, hvala že vnaprej za kakšenkoli namig!

post-18091-0-45384600-1310474266_thumb.jpg

Upam, da ni tole narobe razumljeno. Žena pravi, da deluje kot bi šel na parado ponosa :nono: .

Rabim ga zgolj za informacijo glede predelave motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden DAMI34 v Podnanosu ob 20:36, s tanovo črno mašino :D

Točno..sej lohko da sm ti pomahu, se niti ne spomnim, k sm skor spal..sej veš ulafavanje motorja, počasna vožnje, ne preko 4000obratov ...trance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobnih junakov sem v zadnjem tednu kar nekaj srečal... :whistle: en podoben na AC 160 km/h img0453.jpg

Pr takihle se zmer vprasam, kdo je bl neumen.. Voznik al sopotnik(ca) ??

Btw , prejsn tedn na oranzni hornetki v avtosoli v NM punca s copom.. ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr takihle se zmer vprasam, kdo je bl neumen.. Voznik al sopotnik(ca) ??

Btw , prejsn tedn na oranzni hornetki v avtosoli v NM punca s copom.. ti?

tale v japonkih je bila videna na AC proti trojanam :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer v avtu, ampak sklepam po nalepki zadaj da si motosvetovc - včeraj viden modr audi A3, v MEDVODAH pri Colorju. Maš pa zadi nalepko od Motosveta in Oxtar :worship: si tuki? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dvakrat videna Keiko. Prvič mal čez 10 od Razdrtega proti Postojni in drugič ob 7.15 na AC mimo Brezovice. Vozil za eno bejbo na hornetki s CE tablico in sicer okoli pol 10 od Logatca do Planine, katera od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič mal čez 10 od Razdrtega proti Postojni in drugič ob 7.15 na AC mimo Brezovice.

:kva1: res je :D očitno mava isti tajming in nasprotne smeri potepanja .)

Danes sem pa sigurno in preverjeno srečala Rumenega :P

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: res je :D očitno mava isti tajming in nasprotne smeri potepanja .)

Danes sem pa sigurno in preverjeno srečala Rumenega :P

Če te jutri spet srečam, obrnem in te povabim na kavo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa na tole pravite dne 26.03.11 proti morju

Ta "kombinezon" je kar pogosto viden v Postojni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!