Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

če bi visel z motorja kot nekateri modeli na planini bi šel..

Se zafrkavaš al kaj?

Vprašam, ker sem ga nekaj časa ogledoval na a.netu, pa zasledil sem na forumu da boš kupil GS-a ko prodaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašam, ker sem ga nekaj časa ogledoval na a.netu, pa zasledil sem na forumu da boš kupil GS-a ko prodaš.

še dobr da me je minil :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te danes spet videl ampak se mi je močno mudilo. Da ti osvežim spomin, jaz sem bil tisti, ki ti je na vrhniškem klancu mahal kot nor :D

Kaj si šel mimo ko sem bla na klopci? :D

... sem hotel na kavo povabit, pa si bila prehitra zame - te nisem več ujel :D

Ja sevede :P jaz prehitra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera punca pa je bila v spremstvu dveh motoristov, ki sta vozila pred njo od Dekanov proti Črnemu Kalu? Moder motor, LJ tablica, blond lasi spleteni v kito ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm mogu podahnt ;)

Naju si prehitu ven iz Godoviča v smeri Hotedršce. Pa nekam pokonc ti je stal moped v tistem levem ovinku?

Una dva iz Vrhnike sta mela fensi Bridgestone Racing jakni.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naju si prehitu ven iz Godoviča v smeri Hotedršce. Pa nekam pokonc ti je stal moped v tistem levem ovinku?

Sj jz se zmer pokonc vozm :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami si bil ti slučajno danes v Postojni na OMV?

tam je bil njegov bivši motor in sedanji lastnik, (s tistim mas auspuhom - da se ga sliše čez celo postojno in nazaj) :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam je bil njegov bivši motor in sedanji lastnik, (s tistim mas auspuhom - da se ga sliše čez celo postojno in nazaj) :D

Kaj ti si bil pa z njim? Sem videl da imaš Domžalsko tablico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami si bil ti slučajno danes v Postojni na OMV?

Haha, Massmaha se ne more skrit...Nejc je prav povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast pr tolk čudn poštrihanmu motorju kot ga ma nejc si porajtu de ma domžalsko tablco!!!! kapo dol !!! men so taprve solze oči zalile od smeha, no zdej sem se ga pa že mal navadu,....mhmm b lohk reku de je kr domisln....

Kaj ti si bil pa z njim? Sem videl da imaš Domžalsko tablico :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 14:47 mimo Rogovilca v LJ dve punci na motorjih. Prva je imela Ducatijevo pošast, druga pa neko naked zadevo (Honda?) z GO tablicami. Sem se pred semaforjem umaknil skrajno desno, a se nista spravili naprej na pole position, kot se običajno motoristi :unsure: . Ko sem pa speljal in se še vedno držal ob strani, ter pomahal, pa sta šli naprej. Se katera spozna?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred 12to me na ridah gospod opozoril na olje zgoraj pred taostrim ovinkom, motorja pa nisem dobro videl.

Popravljeno . Popravil Markko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo čez poldne (nisem gledal ure) od Karlobaga do Paklenice črn Kawasaki Z in rumen bavarc GS, oba s CE tablicami. Kdo od tu :hmm: ?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj Nina Bina proti Ljubljani in pred njo se en motorist? In potem se okrog enih na ridah crna desetka?

ka pa nis za kofe ustavu? ;)

mi2 sva se že vračala... čez godovič do ajdovščine in čez col nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj, v križišču ob izvozu na AC na Vrhniki en črn Varadero z LJ registrsko. Kdo od tu? Sej vem, da ni lepo, ma sem ti bla kar fouš :blush: bi jaz tudi raje zapeljala proti Primorski in hop na motor, sploh glede na to, da bo čez vikend gnilo vreme :( Tako pa sem mogla nehat sanjat... :closedeyes: ti si odpeljal v smeri proti Primorski, jaz pa z avtom proti LJ, v službo :xx:

Na AC proti Ljubljani potem en Kawasaki KLE z goriško registrsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DESIM prav previdno mim ene rdeče alfe okoli 19,30 po Šmartinski proti Slamci ;) .. si bil ti :?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DESIM prav previdno mim ene rdeče alfe okoli 19,30 po Šmartinski proti Slamci ;) .. si bil ti :?

:whistle:

Desim viden tudi pri zavijanju iz Topniške proti gasilski brigadi ob 12:25. Klub trobljenju in mahanju je slep kot kura :P.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!