Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj popoldne viden Andro82 v Dupljah. Če se ne bi ustavil pri deklici (Neža?) z malo Aprilio, se ne bi spoznala. Z družbo je bil namenjen na RD v Tržič. Na srečo vseh, ki so bili namenjeni tja, je imela torta, ki jo je imel v naročju, pokrov, v nasprotnem primeru bi na žurko prinesel samo pladenj :naughty:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zle 2 čist odfukana modela, usak s svojo Ninjo zx-10r, 2008, oba črne motorje & opremo! Mimo Petrola v Tržiču :OK: hud sound!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NUJNO! :eek: :surrender:

Pozna kdo motoristko :notworthy: :OK: na Črnem FZ1-N z akrapovičem, črno dainese opremo in črno čelado, kjer je pisal "Killer Queen"? (štajerska)

Lahko na PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli poldneva sva stala z Mausom skupaj na trgu OF v smeri Tivolske. Namenjen je bil na morje, jaz pa v službo :evilgrin:. Nato pa čez kakšni dve minuti viden še Desim na Celovški. Čudežno me je opazil, čeprav sem bil s Tomosakijem, ko sem pa z 18 metrskim avtomobilčkom me pa ne :slap::blink::P.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ride - polno parkirišče vas je bilo - eden je treniral vožnjo po ovinkih (rdeča transalpka),

pa seveda Keiko je tudi pridrsala mimo(sva mahala pa ni nič videla). Na omv postojna pa BasBas .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ride - polno parkirišče vas je bilo - eden je treniral vožnjo po ovinkih (rdeča transalpka),

pa seveda Keiko je tudi pridrsala mimo(sva mahala pa ni nič videla). Na omv postojna pa BasBas .

Vidla tudi jaz, so bili vsi motorji lepo pošlihtani v vrsti .)

Mahanja pa nisem vidla :blush: drugič sigurno pomaham nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na ridah,se je ena deklca ustavla na Aprilii Tuono...mogoče iz tle?

:krneki: ..... no ja, pa hvala, k nism več tko deklca :blush:

SharpNinja srecana v Stefanu, prvic letos sm te vidu na motorju..

Sharp :krneki: returns .) ......in ja, tud zame je blo dns prvič v letošnji sezoni, f***** finally :010 (drugič pomahej al pa kj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: ..... no ja, pa hvala, k nism več tko deklca :blush:

a ti si ta :) zanimivo, glih prej sem šel gledat tvoj profil k je a79 reku da te je vidu, no evo zdj si pa ti ta deklca k ma tko lep motor :) hehe

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si ta :) zanimivo, glih prej sem šel gledat tvoj profil k je a79 reku da te je vidu, no evo zdj si pa ti ta deklca k ma tko lep motor :) hehe

Jp, jz sm ta....zgleda d si bl nov na forumu, k za kak leto 2, sm šla v ilegalo bl k ne, prej me je blo pa povsod dost, no upajmo, da bo od zdaj naprej spet tako :rolleyes:.....drugač pa hvala, Grom je res najlepejši a ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja prijavljen sm že mal dalj časa, ampak zdj zadn mesec pa bl redno spremljam tale forum, pa spoznavam ljudi :D ..... a grom mu je ime, ja lepo lepo :) grom pa ninja :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj dva Z-ja (najprej zelen in potem bel) v rižani smer proti Kopru.

hej, to sem bil jaz (zelena Z1000) in kolega (bela Z750), sva letela v Umag (do nedelje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph speed triple naa kačjih ridah. foumaš igor mogoče?

res je :)

Če je biv rožnat, sigurno :D

ciklamen :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je pri Delnicah nekdo opozoril na radar. Motorist na cestaku, peljal si mimo priključka na AC, v smeri proti Delnicam. Kdo od tu mogoče? Dolžan sem ti vsaj kakšno hladno :beer1:! Si me rešil kazni, opremo smo pa vseeno preverili. :D

@Keiko; Midva sva se pa kot zgleda včeraj srečala na Dvoru, na črpalki. Si slučajno naletela na kakšen neobičajen prizor na parkingu pred Sotesko? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Keiko; Midva sva se pa kot zgleda včeraj srečala na Dvoru, na črpalki. Si slučajno naletela na kakšen neobičajen prizor na parkingu pred Sotesko? :)

Ne? :huh: Zakaj? Je pa možno, da spet česa nisem vidla - zmeda pač .) Sem se ustavla na unem ta prvem počivališču na desni, za črpalko v smeri proti Sosteski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, nisi nč zamudila. En je nag nekaj strašil na parkingu tik ob Krki (zadnji parking pred Sotesko). Ravno odhajam s parkinga pa se pripeleje ena zelena Xsara, GB tablce, pa iz avta skočjo štirje norci, en kar nag. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes najprej:

1. iz senožeč proti KP srečan oranžen Triumph (za nazaj stal gor pri vojašnici v Postojni).

2. V Vrhniki srebrna Aprilja Futura (Dr.Jakob?),

3. iz logatca (bencinska MOL) do kačjih rid Yamaha FJR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes najprej:

2. V Vrhniki srebrna Aprilja Futura (Dr.Jakob?),

Nop. Sem pa bil na Koroskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj v mb - tezno - dobrava na avtobusni te je na fzs6 ustavil policaj.. upam da nisi dobil prevzgojnega opozorila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!