Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ja je bil

:notworthy: thumper videl sem te v Postojni na OMV-ju :rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Jakob si se danes vozil v okolici Štor, v skupini motoristov ? Drugače pa danes akr nekaj videnih motoristov sploh iz Poljčan proti Celju, ene 3-4 skupine motoristov..Me je kdo videl na motorju ? :P Bil sem pa sopotnik in še dva motorista zraven, eden z Yamaha td drugi pa z Yamaha fazer z fluroscentnim telovnikom in z tako barvo čelado..

v okolici Štor? Hmmm... Če so Šmarje pri Jelšah blizu Štor in če je "skupina motoristov" 2 motorja z dvema gor, potem Jap.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker me nisi slikal ko sem šel nazaj...tukaj je premajhna hitrost :P

domžale - kačje ride 1h15 min.. čiste vožnje malo manj zaradi veliko zaprtih semaforjev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker me nisi slikal ko sem šel nazaj...tukaj je premajhna hitrost :P

domžale - kačje ride 1h15 min.. čiste vožnje malo manj zaradi veliko zaprtih semaforjev ...

heha bom probu poiskt še druge fotke ce jih še mam :rolleyes:

Popravljeno . Popravil anzeee93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal Keiko, ki me je gladko ignorirala(na Planini v vasi) :P. Mausa srečal na OMV ravno takrat ko sem odhajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker me nisi slikal ko sem šel nazaj...tukaj je premajhna hitrost :P

domžale - kačje ride 1h15 min.. čiste vožnje malo manj zaradi veliko zaprtih semaforjev ...

haha evo :P

post-25166-0-59516200-1313332611_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ob ca 18ti na Rakitni opažen rdeč Duče 748 pilot s kosmatimi ušesi na čeladi.

Bi lahko biu Gandi, a je bila registracija LJ.trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Mariboru - pobrežju srečana VFRka, srebrna, letnik 2008... Sma spregovorila par besed, pa me nekaj zanima o tem kar sem vido na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ob ca 18ti na Rakitni opažen rdeč Duče 748 pilot s kosmatimi ušesi na čeladi.

Bi lahko biu Gandi, a je bila registracija LJ.trance_43_wavetowel2.gif

Tisti čas se je gandi glih v morje vrgu v Paklenici :naughty:.

Sm bil pa nažalost z avtom, sicer je bla pa tko gužva na cesti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ob ca 18ti na Rakitni opažen rdeč Duče 748 pilot s kosmatimi ušesi na čeladi.

Bi lahko biu Gandi, a je bila registracija LJ.trance_43_wavetowel2.gif

Duče je bil 999 :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki viden v Piranu :)

Pa še en bel Z750 z belimi feltnami, z Lj. registracijo skor vsak dan parkiran pri Tartinijevem trgu, mogoče kdo od tuki? (grem vsak dan mim z oranžnim skuterčkom :D )

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob kakih 14.00 tu neki...črn motor mislim da je bil cestak(nisem dobro videl) mi je zelo nadzorno pokazal da imajo kontrolo v Polskavi...hvala maš pir v dobrem :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki viden v Piranu :)

Pa še en bel Z750 z belimi feltnami, z Lj. registracijo skor vsak dan parkiran pri Tartinijevem trgu, mogoče kdo od tuki? (grem vsak dan mim z oranžnim skuterčkom :D )

Mislim da ta beli Z 750 je tukaj na forumih ja. Je pa iz Pirana :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je šel danes 19. 15 tapravi odtenek plave :rolleyes: od rondoja v Logatcu proti Staremu Logatcu (Postojni)?

Res je :)

Danes srečal Keiko, ki me je gladko ignorirala(na Planini v vasi) :P. Mausa srečal na OMV ravno takrat ko sem odhajal.

Zmeda pač (kdo ve kaj sem spet gledala :whistle: .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17:00 punca na mat vijolični Hondi CBF-n (al pa hornetka, ampak mislim, da je bila CBFka) v Ljubljani iz smeri Štepanjskega naselja zavijala desno proti BTCju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17:00 punca na mat vijolični Hondi CBF-n (al pa hornetka, ampak mislim, da je bila CBFka) v Ljubljani iz smeri Štepanjskega naselja zavijala desno proti BTCju.

mmmm, mene tudi zanima če je katera od tu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

casper7 zjutraj v Piranu :P

treboR, lajbn in Cartman zvečer na ridah ;) (vsi ostali pa vmes, čisto polne ceste danes :wacko: )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki, men se zdi da sem te tudi jaz srečal nekje na poti proti morju ;) ti si šel v obratni smeri! Bil si s sopotnico? :)

drugače pa ride danes nabito polne ;)

Viden Maus na ridah, kratek čvek z lajbnom in treborjem (čakal sem ju več kot 1 uro, zato kratek :D:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj joni46 na ridah :)

Okrog poldneva na Dragonji, futura z GO registrsko, kdo od tu? Takrat tam še en motor z dvema in GO tablico, sopotnica je imela rožičke, ista sta šla okrog 20ih čez ride?

Okrog osmih na ridah trebor in še 2, katera junaka? :)

Skoraj bi pozabila, iz čnega kala proti kopru zelena 250r, kdo od tu?

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snupi, mogoče sem bil res jaz kriv, da sta s tvojo čakala :surrender: . Samo sem se takrat, ko je fifi the dracula ali nekaj takega odhajal od mene, spomnil, da bi tudi jaz lahko kam mrknil v nedeljo popoldne. Na ridah pa viden Maus v odhodu, vabil me je na kavo, ker je vedel, da ne bom šel :naughty: . Nato pa je na Ride priružil čez ovinek še Suzuki, s katerim sva se po pomenku s Cartmanom skupaj odpeljala do njega na sljadoljed :worship: in kozarček mehurčkov. Vmes pa videnih miljavžent motoristov do tja in nazaj :photo: .

Nxyz, priznam, jaz sem bil, poleg pa še zgoraj omenjeni legendi :yes: .

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!