Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

A zdaj si je Kja nabavil...?

Bratovga krade, do nadaljnega :whistle:. Drugač pa danes vas je bilo po 7i zvečer bolj malo od Domžal proti Dolenjski, sm sm jz bežala pred nevihto očitno :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer, bremzer, maco47,... (kakor želiš) in žena ob 9.20 vsak na svojem zoomerju mimo elektro uprave v novem mestu :)

Prav si videl in lahko naju(mene) vidiš vsako soboto Arkade bar ali pridi na en :beer2: ! !

Želim,da me oslavljaš kar po imenu "Peter" ! BRUMER - že davno izključen ! MACO47 blokiran! in BREMZER pod budnim očesom moderatorja ! !

Ps: še malo pa bo potreben 4-ti nik LP Peter !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tukaj včeri okol 12h pred Splavarjem v Sp. Dupleku z polepljeno R1, še dva kolega sta bla s tabo midva sva pa na hiter rekla nekaj o gumah (mi smo bli z avtom), potem pa še skupina ene dvajsetih motorjev prov tako mimo Splavarja okrog 15-16h, vas je blo lepo vidt tok, kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dane na relaciji Gorenjska-Primorska veliko znanih (NejcGS, Dant3, Irencko, Mausa tud na videz poznam,lajbn.....) in še več neznanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem vidla na Trzinski obvoznici okrog dvanajstih SharpNinjo? :)

Jp, sm "račkala" za mojim proti morju.....se mi je zdel, da si ti, k sm vidla zelenko pa blond čop :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl Dant3 na GS-u :whistle:

pa hudo sharpninjo

pa komaj videl irencko ker je maus v zlatu svetil zraven (une tadruge motoristke :naughty: pa sploh ni bilo moc videti)

med ridami in vikijem me je lajbn preganjal - sem komaj ubežal pred njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dane na relaciji Gorenjska-Primorska veliko znanih (NejcGS, Dant3, Irencko, Mausa tud na videz poznam,lajbn.....) in še več neznanih.

pa okol 6 si pozabla na pištolo na OMW..... uno za benz :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

okoli sedme zvečer dve hudo fletni motoristki v zmerno do pretežno belem usnju na OMV črpalki v PO, tudi motorja zmerno do pretežno bela, FZ6 in ER6-n, na obeh kazenska registracija ;) sta prišli glih ko sem odhajal... potem smo se videli na ridah, ko sta padle mimo parkirišča, pa spet pred Kalcami... potem smo se peljali kot račke skozi Logatec in naprej mimo radarja pred industrijsko cono, nakar sem se jst splašil in šel naprej, ko se je približal moj ovinek ;) in sta me spet ujele na semaforju na Vrhniki, kjer sem pomahal in zavil domov... je katera tu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidla si narobe :D

A pol nisi bla ti.....očitno se še eno žensko bitje na zelenem vozi :grim.

Pajkica ja kje si pa ti mrežo pletla, te nism nikjer opazila na pumpi (aja uno pištolo bi pa res lahko kr sabo nosila, d mi neb blo treba vsake 150 km pumpe iskat)........no sj nit nism kj velik okol gledala, sva mela preveč dela z napizdevanjem enga od unih današnjih prepotentnih imbecilov na projektilih :bum:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zjutraj (cca pol 9 - ne vem) na OMV PO, nekaj plastike in plehovja + Tuna factory :)

A ne morte spat ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zjutraj (cca pol 9 - ne vem) na OMV PO, nekaj plastike in plehovja + Tuna factory :)

A ne morte spat ? :P

A se nisi mogu jaut :bum:

Velik znanih in neznanih sm sreču .. a si biu ti :?

:P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dane na relaciji Gorenjska-Primorska veliko znanih (NejcGS, Dant3, Irencko, Mausa tud na videz poznam,lajbn.....) in še več neznanih.

:grim :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl Dant3 na GS-u :whistle:

pa hudo sharpninjo

pa komaj videl irencko ker je maus v zlatu svetil zraven (une tadruge motoristke :naughty: pa sploh ni bilo moc videti)

med ridami in vikijem me je lajbn preganjal - sem komaj ubežal pred njim

hehe, mausi je šajnu zravn itk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem vas verjetno videl čisto vse...sam kaj,ko vas ne prepoznam :surrender:...sej smo še mladi :naughty: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

potem smo se peljali kot račke skozi Logatec in naprej mimo radarja pred industrijsko cono,

kje natančneje pa je to mesto radarja?whistle.gif

Popravljeno . Popravil gsx750f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ gsx750f: inkasanti so merili na parkirišču na levi strani ceste, takoj za desnim ovinkom na koncu logaškega drevoreda (v smeri proti LJ)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

okoli sedme zvečer dve hudo fletni motoristki v zmerno do pretežno belem usnju na OMV črpalki v PO, tudi motorja zmerno do pretežno bela, FZ6 in ER6-n, na obeh kazenska registracija ;) sta prišli glih ko sem odhajal... potem smo se videli na ridah, ko sta padle mimo parkirišča, pa spet pred Kalcami... potem smo se peljali kot račke skozi Logatec in naprej mimo radarja pred industrijsko cono, nakar sem se jst splašil in šel naprej, ko se je približal moj ovinek ;) in sta me spet ujele na semaforju na Vrhniki, kjer sem pomahal in zavil domov... je katera tu??

Ej stari to je pa že cela predigra he he! Pravš ritke si preštuderu, jima pokazu kako se pele čez ovink pomahal sam še na drink bi ju povabu brihta!! trance_27_notworthy.gifsurrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ gsx750f: inkasanti so merili na parkirišču na levi strani ceste, takoj za desnim ovinkom na koncu logaškega drevoreda (v smeri proti LJ)...

suzuki hvala, bo treba merkat nanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!