Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dnes mau čez 18uro v Novem mestu videna rdeča Honda CBR125r (se mi zdi da sta ble 2punce gor) katera od tlee ??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče včer zvečer Samsamo čez Šutno?

po vsej verjetnosti ja......nekam zamišljen v rok bar na eno ledeno malo pivo....haha!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper viden na ridah, pa Dr.jakob u Wajdušni, je šou eno mularijo baje plašit v Novo Horico. trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes neki čez 18h me je nekdo v sivo VFR-ko dohitel v Planini in sva skupaj frlela do Kalc kjer sva se Smrkcom napopala na rit ;) še pip-pip in vsak na svojo stran,jst proti idriji VFR-ka proti Logatcu.Kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 14h izven Blagovice v smeri Štajerske Justin? Vmax pa Futka pripeljala nasproti? Si bil, anede da si bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristu, ki se je danes nasproti Car4U v LJ (Vič) na bordo rdeči Fazer 600 z Akrapoviči ustavil, ko sem mu pomahal naj ustavi. Si mogoče od tu?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kteri Štajerci so se okrog Feldkirhna popoldne potikal?

post-13666-0-25998300-1315079447_thumb.jpg

post-13666-0-86682200-1315079478_thumb.jpg

post-13666-0-50286400-1315079392_thumb.jpg

Ste pa kr korajžni - na tej relaciji so velikrat strički z belo kapco in radarjem :yes: No, dons ste mel srečo :grim ! Upam, da tudi naprej do doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj v Grosuplju motoristi u kafiču STREET. Rumen Ducati, CBR (gumo bi blo treba že zdavni zamenat kr nimaš niti kančka profila) pa yamaha, možn da blo še kej pa nism opazu. Jst sm pa svoj biciklo zravn na tla odložu. Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff dans sm vas spet ogromno srecu, sam kaj k se spomnm sam srebrne future mal pred Mozirjem, pa Maje91 v Kamniku... Mislm da sem na stajerkem spomin zgubu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh danes je pa bila gneča na cesti in za šankom

na ridah heathy, maja 91, nixy in še sto drugih, pri vikiju ni bilo mausa, bila pa ena z GS-om, pri vaških samosamo, osa, pajkica pa ... a že ima nick?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samosamo . . . . . . . . dons viden v Kumrovcu . . . . .. . . . PRIZNAJ!!!! :naughty:

a si bil na gasilski proslavi . . . . . ???? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh danes je pa bila gneča na cesti in za šankom

na ridah heathy, maja 91, nixy in še sto drugih, pri vikiju ni bilo mausa, bila pa ena z GS-om, pri vaških samosamo, osa, pajkica pa ... a že ima nick?

ne priznamo :P :naughty: :P

ne . . . mislim da ona še nima nick-a! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!