Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Koga so danes malo iz Celja ustavili policaji? Kdo od tle :?

Mislim, da si kar pošteno pripeljal in kazen ni mogla bit glih majhna!

Drugič raje ne ustavljaj :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm, samo in nejcgs na kroznem pri koloseju; sej sem videl kje sta se ustavla, bi se tudi jaz ceb mu kj cajta :) !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko danes na Dolgem mostu, malo čez šest popoldne?

res je, biu že cejt d se spelem proti domu hehe :)

z rogeci ja Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj ob 7:45 viden Rumeni Cestak medtem, ko je pred delavnico sprehajal metlo :yes: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj ob 7:45 viden Rumeni Cestak medtem, ko je pred delavnico sprehajal metlo :yes: .

LP Robert

Mašinca, kdaj si jih pa za cel bus naredu? ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes relacija maribor - šentilj in nazaj rumena cbr 1000 in belo-plavi suzuki gsxr 1000 , še skup smo ga prenali pol pa je zatajila komunikacija pri men:D je kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne Robertjur na Rakitni :D, prehitel... as posnel kaj..?

...nč ni posnel, ker sva zamenjala mopede...., men se pa roka trese...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašinca, kdaj si jih pa za cel bus naredu? ;)

Danes na Medvedjem brdu in še v nekih hribih dve avionski postaji od Logatca. Aja, avion mora tankat vmes, da pride do tja :yes: .

Da ne bom čisto zašel iz teme: danes okoli 13:30 videna dva mopeda, en harley in en rumen GS s celjsko registracijo in kovčkom, na katerem je bila nalepka z obrisom Afrike. Oba sta se peljala k Fužinskemu jezeru (I) in čez par minut nazaj. Se je kdo od tu tam preganjal?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne Robertjur na Rakitni :D, prehitel... as posnel kaj..?

Kaj tebe s pupo sem videl na pumpi?? Nič posnel!! whistle.gif Ne grem se več grrr.gif S kamero pa samo še strašim (terapevtsko) bajkerje s kakimi fobijami ........ sprejemam pa pisna naročila za obsedeno snemanje.grim.gif Mende bo to edin dost ziht trance_05_banana.gif

Namreč sem mal razmišlu okol te jebe z "dovoljenjem " za snemanje pa sem čist šokiran!! trance_19_hmm.gif Praviloma moraš vprašat če lahko!! Ampak sodniku tega ne moreš dokazat. Kaki zafukanec katerih dns očitno ne manjka te loh brez podpisa kjub dovoljenju odlično zguzi k ma lih žlahto odvetnikov in cajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tebe s pupo sem videl na pumpi?? Nič posnel!! whistle.gif Ne grem se več grrr.gif S kamero pa samo še strašim (terapevtsko) bajkerje s kakimi fobijami ........ sprejemam pa pisna naročila za obsedeno snemanje.grim.gif Mende bo to edin dost ziht trance_05_banana.gif

Namreč sem mal razmišlu okol te jebe z "dovoljenjem " za snemanje pa sem čist šokiran!! trance_19_hmm.gif Praviloma moraš vprašat če lahko!! Ampak sodniku tega ne moreš dokazat. Kaki zafukanec katerih dns očitno ne manjka te loh brez podpisa kjub dovoljenju odlično zguzi k ma lih žlahto odvetnikov in cajta.

Je tako :), pa nisem bil ziher da si ti, pol k sm pa videl, da lepiš zadevco na tank mi je pa kapnilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bom vidu pa Dr,Jakoba...al pa prasca...no enga al druzga (rajš prasca..njami)

p.s. pa še kkšn motosvetovec-ka bo tut zihr iskal prasca trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako :), pa nisem bil ziher da si ti, pol k sm pa videl, da lepiš zadevco na tank mi je pa kapnilo :D

Jah škoda res de nisem trance_29_photo.gif ..... pa prav luštna sta bla!! Zvok ubija he he!!trance_41_w00t2.gif Pa dama tud zelo lepo pelje trance_27_notworthy.gif

Tam na klopcah smo slišal kao koko neki ful drvi nakar si se pa čist fletn mim pelau slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje se bo rolal temu Ihanskemu brancinu???

se že rola kolikor vem, bi ti povedal, sam se mi mudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj minut čez 19.00 v Planini dvakrat opažena ženska na sivi R1 (letnik 2002/03) z GO registrsko tablico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj okrog 10h rumeni pred garažo, zvečer po 17 iz rid proti domu rumeni, maus počival na klopci v ridah, mimo OMWja lajbn.

pa še koga sem pozabil :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

okoli pol desete Tarumen in ebony v jarku pred firmo, ne me vprašat kaj sta počela, sem šel rajši kar naprej :)

zvečer prišel na ride mal pred sedmo, glih ko so luč ugašal :P prepoznal mausa (zlati mišek :P ) in lojza

sicer pa polne ceste motoristov danes, zlasti okoli Kobarida, Bovca, pa v Italiji, srečal jate po 30, 40 motorjev - in skoraj sami ful zglancani in bleščeči, tresoči ropotavčki, a je blo kje kromanje zastonj al kaj ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej mene pa nisi vidu, pa tako lepo sem pomahala zjutraj :P (vsaj mislim, da smo se srečali v Logatcu no)

Rumeni duo zjutraj spet pridno na delu, zvečer je pa samo en užival na motorju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se vračal iz dopusa po magistrali ( žal v avtu) in je bilo nasproti nenormalno veliko motoristov. sem bil kar precej fouš....... ampak jutri takoj ena furca :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!