Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Vidla dvakrat rumeno, nekaj čez sedmo zvečer, v Logatcu .) malo za tem, tudi še v Logatcu pa Mausa (mislim da) v družbi še z dvema.

Jap ;)

Danes na Medvedjem brdu in še v nekih hribih dve avionski postaji od Logatca. Aja, avion mora tankat vmes, da pride do tja :yes: .

Hehe, si bil v Monte di Medule :D

Zjutraj okrog 10h rumeni pred garažo, zvečer po 17 iz rid proti domu rumeni

Ob 10h sem vihteu rumen ročaj od krampa ;)

okoli pol desete Tarumen in ebony v jarku pred firmo, ne me vprašat kaj sta počela, sem šel rajši kar naprej :)

Če bi se ustavu bi dobu nabodala ;)

Rumeni duo zjutraj spet pridno na delu, zvečer je pa samo en užival na motorju :whistle:

Hehe, ta drug trmen, me je čez ride zviznu za celo Planino ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@Keiko: je res, smo se vidl zjutraj... in se mi zdi tud zvečer :P

@Tarumen: hvala, ampak jih ne bi mel kam dat, k niso glih za prevažat v tanktorbi, da ne bi res kej nabodla :naughty: bom rajši drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Tolminu videna skupina V MAXov. Kdo od tukaj?

jaz sem bil metla... :)

slovenski in hrvaški vmaxovci smo imeli dvodnevni vmax tour de slovenia...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil metla... :)

slovenski in hrvaški vmaxovci smo imeli dvodnevni vmax tour de slovenia...

l.p.

G.K. , veš da sem si mislil, da si bil ti na koncu, ampak nisem bil popolnoma prepričan.

Lepo vas je bilo na kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

breitner,

ti si bil najvrjetneje na pumpi, na naši levi strani, a?

ja, v družbi podobnotrpečih je prav luštno, fajn smo se imeli... v soboto 8 ur motoriranja, hrvatje še dodatni dve da so prišli na meeting point.

danes pa 4 ure skupnih voženj, nato čevapčiči pri meni doma, kava v ljubljani pri maxu,...

najbrž, da nam postane tovrstno druženje tradicionalno...

srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na marija reki sem prehitel eno fletno dekle, vsaj kombinezon je bil take oblike :yes:. pa rizla se je dobro gnala gor in dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutrj na ridah videna keiko, spet sem tak pomahal da me ne mores zgresit :), videno se mnogo croma na cesti Gorica- Vrsic in Kranjska gora, iz Vrsica proti kranjski pa sem peljal za motoristom z sopotnico na er-5, crnem... Pa na avtocesti proti Lescam so mi mahale neke nune ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videna na križipču Dunajske-Masarykove ena deklina na R125?? mislim da sem prav videl :) ktera od tle?? in danes popoldne viden MAUD, kje drugje kot v gostinskem lokalu z kompanijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na marija reki sem prehitel eno fletno dekle, vsaj kombinezon je bil take oblike :yes:. pa rizla se je dobro gnala gor in dol :)

Hja...Rizla je bol ko ne testirala asvalt...ker učeri ni glih grablo tko kot bi moralo :angry: .Si bil pri križu? Sma se menla??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Postojne do Kobarida in Podbele, pa čez Tmin in Idarjo domow, vas je blo mali milijon. V spominu ostali :

Pred Cerknim naju je prehitel en Fz600, na semaforju proti idriji pa sva dohitela eno fz6s in Yamaho ST ki je pršla za nami na OMV v Idriji.

Identificirani; Maus pred Kobaridom na avtobusni+kup drugih (identifikacijo prispevala Brubi46)

Rdeča Cestakinja na zzr v Grčarevcu, Rumena Cestakinja s hornetom, na Planinskem polju, RumeniCestak v Lipljah (je lepo, odgovorno svoje gnal prot garaži) in Gsx750f z RF900 v ridah?

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na marija reki sem prehitel eno fletno dekle, vsaj kombinezon je bil take oblike :yes:. pa rizla se je dobro gnala gor in dol :)

Hja...Rizla je bol ko ne testirala asvalt...ker učeri ni glih grablo tko kot bi moralo :angry: .Si bil pri križu? Sma se menla??? :hmm:

Sam on z črnem Kawasakijem ZX-10R je pa kr mojster za svoja leta, dobr se pelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...Rizla je bol ko ne testirala asvalt...ker učeri ni glih grablo tko kot bi moralo :angry: .Si bil pri križu? Sma se menla??? :hmm:

Sem bil pri križu, nisma se pa menla, ker sem hitr moral od tam :(, me je pa rumenko zamenjal. Opazoval sem te in lahko rečem le :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Postojne do Kobarida in Podbele, pa čez Tmin in Idarjo domow, vas je blo mali milijon. V spominu ostali :

Pred Cerknim naju je prehitel en Fz600, na semaforju proti idriji pa sva dohitela eno fz6s in Yamaho ST ki je pršla za nami na OMV v Idriji.

Identificirani; Maus pred Kobaridom na avtobusni+kup drugih (identifikacijo prispevala Brubi46)

Rdeča Cestakinja na zzr v Grčarevcu, Rumena Cestakinja s hornetom, na Planinskem polju, RumeniCestak v Lipljah (je lepo, odgovorno svoje gnal prot garaži) in Gsx750f z RF900 v ridah?

Vse na broju ;)

me je pa rumenko zamenjal.

:hmm: preveč se je dogajal, pa ne vem kje ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam on z črnem Kawasakijem ZX-10R je pa kr mojster za svoja leta, dobr se pelje.

Hahahaha....A starček je bil gor.....Sma bla zmenjena sam je zamujal...Ja,se kr dober pele!!!!:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru črna multistrada po gorenjski AC in v Tržiču Aprilia rs 250, jo je ena punca kr fajn prtiskala :D

Pa glih pred pov urce v smeri proti Ljubelju Daytona 675 in 5 min za njim še Bmw s1000rr. Oba žgala na povno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru črna multistrada po gorenjski AC in v Tržiču Aprilia rs 250, jo je ena punca kr fajn prtiskala :D

Pa glih pred pov urce v smeri proti Ljubelju Daytona 675 in 5 min za njim še Bmw s1000rr. Oba žgala na povno :OK:

Kevin bognedaj de greš za policaja!! Po moje bi motoristi pr nas izumrli!! trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!