Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včerja dve motoristki (modelov motorjev si nisem zapomnil ;) ) zavijali proti čolnarni v Hrastniku ;) Ta druga ni točno vedla kam naj gre in se je nekaj motovilila po križišču! ;) Sta bili vidve? :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shark 357 na grobniku v nedeljo mogoče :hmm: ....vidim namreč da prodajaš grelce zaradi poškodbe ter da imaš rsv mille, sem se takoj spomnil na soseda v kampu na grobniku...pa še tvoj kolega z črno-sivim gsxr 750?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kake pol ure mim hotelskega kompleksa v Dolenjskih Toplicah nekdo na enem starem modelu sluzukija, glede na ginekološko pozo predvidevava, da ženskega spola .).....me2you morebiti :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah je bla katastrofalna guzva :) na hit sm se ustavu in enga skadiu pa spizdu naprej :) irencko a si zgubila slucajn rozicek s celade :) enga sm v idriji vidu na tleh!

Preba je bla pa na ridah vazna :P ni hotla nc videt :dry:

Na ridah tudi policaji, so sprasval ce je ze kir padu :) bli so z opc Vectro.

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl kr nekaj motoristov. Najbol pa mi je v oke pado en SS z veliko rumeno 46 na šipci ki sem ga srečal 2x. Prvič zjutraj malo po deveti uri med mislinjo in SG drugič pa po 13 uri v Selnici pri 24/7. Kdo od tukaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, okrog desetih, črno-rdeč Z1000, akrapoviči, proti obali.

Sm prišel za tabo, si mi pomahal naj grem naprej, pol si pa za mano žgal. Js sm u križišču pod vikijem obrnil, ti pomahal in šel na kafe. Lahko bi se mi pridružil.

Si bil ti al ne?!?!

Popravljeno . Popravil lajbn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v Bohinju srečala dva motorista (Fireblade in BMW-jček) en je bil s sopotnico.....

od Lesc nazaj pa nam je družbo delal nekdo na zeleni ninji...

Provido srečali tudi mi (tokrat na srečo brez ustavljanja...)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U soboto smo na Črnem Kalu najdli Mausa, in popoldan vidli tud Irencko. jez sm jo opazu šele ko si je čelado na glavo dala.

Prot Postojni nama je od Senožeč naprej družbo delala ena Birda z dvema gor.

Izmed 200000 motorjev, mi je v oči padu zx10 iz osemdesetih. čist iz začetka zgodbe o Ninji. awsome :D

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah je bla katastrofalna guzva :) na hit sm se ustavu in enga skadiu pa spizdu naprej :) irencko a si zgubila slucajn rozicek s celade :) enga sm v idriji vidu na tleh!

ne nism, moji rožički trdno prtrjeni in še stojijo hehe :P

sj sm pozdravlala na ridah :P ala č vs j blo pa tolku, pa š slikat sm mogla :) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulči bi blo če bi dejansko vedla kater sem bil ... :blush:

well, maybe next time ...

zatu pa drugič butn :P lahko vm k men na lajbiču piše irencko hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U soboto smo na Črnem Kalu najdli Mausa, in popoldan vidli tud Irencko. jez sm jo opazu šele ko si je čelado na glavo dala.

je tako, fočkala vsak dan zej :) tko je č ma človk dopust :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!