Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ne nism, moji rožički trdno prtrjeni in še stojijo hehe :P

sj sm pozdravlala na ridah :P ala č vs j blo pa tolku, pa š slikat sm mogla :) :naughty:

OK ;) sm že mislu ustavit pa ga pobrat, ampak je bil promet za mano :D pa tko ok, da ga nism, če ni tvoj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ;) sm že mislu ustavit pa ga pobrat, ampak je bil promet za mano :D pa tko ok, da ga nism, če ni tvoj :D

ni panike, drgač pa lepa gesta :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 12.50, Tržaška, nasproti FE faksa, bordo rdeča Alfa Romeo 145, z MOTOSVET nalepko, je ker bajker od tuki, al ti je bla sam nalepka všeč :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na marija reki sem prehitel eno fletno dekle, vsaj kombinezon je bil take oblike :yes:. pa rizla se je dobro gnala gor in dol :)

hah vrjetno ste to mene prehiteval :blush::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pol ure nazaj dr.jakob v Kamniku malo pred Qlandijo?

Potem še malo prej pred Prevojami sem zavijala desno, mimo je šel rumeni cestak, na čeladi si imel 46, pozdravil si me z nogo, kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

se mi je zdelo mal čudno kako da ni blo nobenga na ridah, pol pa vidim Jure, Škofk, Mič0 in Maja91 na OMV črpalki v Postojni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 13h od Ruskega Carja proti Centru Aprilia 125 ali 250 z dvema na krovu :naughty: . Čez par minut sta pa obrnila in se peljala nazaj proti AMZS. Moped je imel pod zadnjim sedežem na obeh straneh nalepko Motosvet. Mogoče kdo od njiju bere to rubriko :hmm: ?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na Celovški okol 16h. na starejši R6 z NM registracijo. Kdo s tle? Sicer mam eno na sumu, pa ne vem, če je taprava :D

Itak da je :yes: , kera druga se pa še s tako makino po Lublan gužva :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pol ure nazaj dr.jakob v Kamniku malo pred Qlandijo?

Potem še malo prej pred Prevojami sem zavijala desno, mimo je šel rumeni cestak, na čeladi si imel 46, pozdravil si me z nogo, kdo od tukaj?

Jz nism biu ;)

Suzuki, mal pred večerom proti Kalcam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons viden Dami34 . . . . . v Ajdovščini . . . . . se je skrivu med 4mi stenami . . . . . . in mel full hudga bodigarda! :P:OK: tud podkupit se ni pustu! :headbang:

ma . . . . kufe si pa useen skuhu . . . . :worship:

kava je bla, zlo dobra :grim

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Potem še malo prej pred Prevojami sem zavijala desno, mimo je šel rumeni cestak, na čeladi si imel 46, pozdravil si me z nogo, kdo od tukaj?

Jz nism biu ;)

Suzuki, mal pred večerom proti Kalcam ;)

Hola,

je res, dobr slišš, stari - itak, Lubica ima prav poseben, rajcig glas, al ja :naughty:

tud jst srečal rumenega cestaka, je prišel nasproti (iz Grčarevca proti Kalcam), ampak ni bil Rumeni Cestak (ker je ta takrat še pridno delal); zna bit da je bil (t)isti rumeni cestak, ki ga je kasneje srečala nxyz :hmm: kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet tvoj dvojnik :surrender:

Ne, resno. Nisem bil jaz.

Včeraj okrog 21:05 na mariborski obvoznici Fazerca s kufrom... Ti si sel na Maribor jug spodaj, jaz pa zgoraj. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, resno. Nisem bil jaz.

Včeraj okrog 21:05 na mariborski obvoznici Fazerca s kufrom... Ti si sel na Maribor jug spodaj, jaz pa zgoraj. Kdo od tu?

It wasn't me :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje od Rižane do Kozine vozil za dvema bmw (gs1200 in f800s-rumene barve - oba tablica KP). V Postojni na bencinski en rdeč z750 (LJ tablica), kasneje isti z750 opažen na Mostu na soči na bencinski od Petrola. Malo pred mostom na soči pa tud ta dva bmw-ja opažena :D Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob osmih zjutraj čez Zmajski most v Ljubljani cela truma motorjev, ki so šli proti predoru. Je bil kdo od tu med njimi?

Ob 9:30 je bil pa opažen Ghilbi na žućotu, ko je čakal na zeleno luč za zavijanje na Šišensko.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!