Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

maja91 (r125), rdeča cbr 600, pa še ena na enm motorju (mislm da tud Honda). Smo se skp vozil od PO do Kozine. No sicer jst u avtu. Potem videna Maja v KP ko se je vračala. Nato pa nekaj časa kasneje še druga dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič te povozim :D

A sm se tko nesramno gužvala mim? O:-) Mrbit lahko namest povoženja potrobš pa pomahaš, pa zavijeva na en kafe. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, sem srečal luštne primorke (anja37 pa baykerca in seveda P :D ) na poti domov. Še dobro da sem se ustavil

za minuto pri vaški. :OK::010

A ti tud :)

Jst sem jih pol od Vaških do planine pospremil.

Pa hvala treborju za cedevitko pa tapravo kofe z đezve, pa hvala za družbo še črni streli, lajbnu, snoopku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti tud :)

Jst sem jih pol od Vaških do planine pospremil.

Pa hvala treborju za cedevitko pa tapravo kofe z đezve, pa hvala za družbo še črni streli, lajbnu, snoopku

si pa imel danes lep izbor družbe - nič čudnega da se hvališ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti tud :)

Jst sem jih pol od Vaških do planine pospremil.

Pa hvala treborju za cedevitko pa tapravo kofe z đezve, pa hvala za družbo še črni streli, lajbnu, snoopku

Mislim, da smo se srečali od Vrhnike proti Logatcu na tistem hribu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, sem srečal luštne primorke (anja37 pa baykerca in seveda P :D ) na poti domov. Še dobro da sem se ustavil

za minuto pri vaški. :OK::010

Sj, pol pa ignoriraš punce iz lastnega kraja (no ja, sicer še nisem čist naturalizirana Domžalčanka, ampak vseen) a ne cccccc :bum:, nit odzdravš ne, bi lohk vidu d sva taprava čeprav v civilu, sj sm mela akrapo kapco B).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones vas je blo pa miljone na cesti.... Maus viden na crnem kalu, nejcgs na cestninski pred vrhniko v smeri proti obali, bayki & compani v lj, trojanah in nazaj... pa se mnogo.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videnih velikooo motoristov :P vseh si niti zapomnil nisem ;)

Sicer pa je bilo super, pri vaških je bilo x.. motorjev, hvala treborju za cedevito in supr kavo in pa za fajn družbo pikiju, lajbnu, črni streli in kolegu od pikija (nism si zapomnu imena, sorry :rolleyes: )

Aja, pri Vaških pa Anja37, thumper, baykerica in še drugi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj, pol pa ignoriraš punce iz lastnega kraja (no ja, sicer še nisem čist naturalizirana Domžalčanka, ampak vseen) a ne cccccc :bum:, nit odzdravš ne, bi lohk vidu d sva taprava čeprav v civilu, sj sm mela akrapo kapco B).

zdaj bo treba pa res špegle zamenjat - sem te že ene 2x spregledal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nejcgs, včeraj čez ride pozno popoldan smer LJ? pred vrhom sem te že skor ujel, pa me je zaj**** en avto, ti si ga še pravi čas stisnil, Malo naprej si potem stal na bencinski?

Orenk nagneš tega bavarca, sem pa videl da so gor taprave gume :naughty:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je blo fajn u čer, fantje :D sem pa pogrešala nejcgs pri vaških :grim

ja, ja, ja, ;-)

@nejcgs, včeraj čez ride pozno popoldan smer LJ? pred vrhom sem te že skor ujel, pa me je zaj**** en avto, ti si ga še pravi čas stisnil, Malo naprej si potem stal na bencinski?

Orenk nagneš tega bavarca, sem pa videl da so gor taprave gume :naughty:

ja, šibal sem proti domu.

gume so pa conti trail attack - sem kar zadovoljen. zdržijo sicer kake 3-4 tisoč km manj kot battle wing, se pa zato

malce bolj držijo (pač moj občutek). (conti 16; battle 20 K km).

Ga niti ne nagnem tolk, je to bolj optična varka, ker so kufri gor - pol pa zgleda da je full nagnjen :-))

Včeraj sredi noči srečal mateiko in skoraj nerazpoznavnega dr.jakoba ki sta delala gnečo na trojanah.

Probala sta izboljšat zadnjo gumu in ji na račun tega vrezala nov dezen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri sem malo pred 17:00 med Podnanosom in Vipavo srečal enga Suzukija, Na Colu okrog 17:15 siveha GS 1150 a in malo mimo Stare Pošte še eno Varadero se mi zdi.

kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 do 19h na koncu Vrhniškega klanca proti vrhniki Suzuki gsxr modra farba. Suzuki?

okol 19h, ride, ena rumena zadeva. Sam nisem ziher al je bil RumeniCestak? bil že mrak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 do 19h na koncu Vrhniškega klanca proti vrhniki Suzuki gsxr modra farba. Suzuki?

okol 19h, ride, ena rumena zadeva. Sam nisem ziher al je bil RumeniCestak? bil že mrak.

Noup :)

Okol 19h sm glih rdeč mešalc betona opral ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16 ure iz Slovenj Gradca proti Dravogradu en oranžen Z 750, na njem pa nekaj prav prijetnega za pogledat :boobies: , vsaj kolikor sem videl odzadaj :whistle: ... :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!