Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ob cca 14.30 viden Rumeni cestak kako je jadral po zali smile.gif verjetno proti Idriji na sladoled biggrin.gif....,jst sm imel zadi sopotnico,ki je imela modro irokezo na čeladi hehehe tongue.gif

pol smo se pa mi tut kkšn kilometr skup pelal :) zelena pa črna ninja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 8,30 v Vrhniki na pumpi.Sli pa proti Logatecu R1,cbf,er6,vstrom, sedem skupno.Okoli dvanajste pa prvo rsv4 crna malo zanjo pa predvdevam suzuki pri manevrih ogrevanja gum proti Logatcu.Kasneje se Maus...

R1 je bila moja, peljal jo je pa kolega. S sodelavci so šli na Pag in danes nazaj.

Drugače pa danes videno mali miljon motoristk in motoristov. Najbolj sem si zapomnil mojo R1 v Izoli in Majo91 :hmm: v Logatcu na petrolovi črpalki ob 18:25. Aja, pa še enega strica na Yamahi Thunder cat in deklico na GPZ 500 od Vrhnike proti LJ, nato sta tankala na OMV na Brezovici in nas zopet prehitela :yes:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo blili jaz (husa SM 610), kawa zx6-r (plava), yamaha xj6 diversion (plava)...iz postojne po goriški na vršič ter po kranjski gori dol z zadnjim postankom na ridah. Blo ogromno motoristov :D kak motosvetouc? Žal pa tudi tragična nesreča, ki se je morala zgoditi tik za nami :closedeyes:

ob 16.00 sem bil tud jaz na vršiču :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se javi tist k ni bil danes pri Big starju v Kočevju :), sem mislil, da je motozbor.

Vozniku Fazer 1000, želim obilo sreče v nadaljnem življenju, danes ko si prehiteval avto v ovinku in si zmrznil ko si peljal ženski čelno. Bi stisnil roko ženski, ker je tako hladno odreagirala in zate zapeljala z ceste, ker sem te že videl v haubi :sleep2:.

In upam da srečam voznika srednjih let z NM registracijo, ki je okoli 16ure vozil iz Fare proti Kočevju, da te mahnem okoli kepe, pa če prav si najmanj toliko star, da bi bil lahko moj oče, ampak glede na tako vožnjo, ne vem, od kdaj se pospešuje motor do konca, če te nekdo prehiteva :slap:, kaj si me razkuriril... uff

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1 je bila moja, peljal jo je pa kolega. S sodelavci so šli na Pag in danes nazaj.

Pol še dobro,da nisem napisal,da se je dobro peljal po zadnjem a zatem brutalno prehiteval,čez polno črto v škarje :devil: jim nisem mogu sledit :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo prepozna?:

Malo za Zadrom (proti domu) post-13666-0-91843200-1317598092_thumb.jpg

pred Masleničkim mostom: post-13666-0-07569800-1317598157_thumb.jpg

Karlobag - sem ti trobil, ker sem mislil, da si pozabil izvleči ključ iz kufra: post-13666-0-35369100-1317598313_thumb.jpg

med Karlobagom in Senjem: post-13666-0-58633700-1317598371_thumb.jpg

pred Novim Vinodolskim: post-13666-0-38987000-1317598442_thumb.jpg

Most na Soči: post-13666-0-67676000-1317598490_thumb.jpg

Drugač pa na Jadranki v nedeljo STOVELIKNAJST slovenskih mopedov pa ševečnajst mopedistov. No, vmes so bli še trije nemški pa pet madžarskih :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo prepozna?:

med Karlobagom in Senjem: post-13666-0-58633700-1317598371_thumb.jpg

Drugač pa na Jadranki v nedeljo STOVELIKNAJST slovenskih mopedov pa ševečnajst mopedistov. No, vmes so bli še trije nemški pa pet madžarskih :yes:

Hehehe, si kolega stisnu, je neki omenjal na pijači v Senju. Mi ostali pa manjkamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 16.00 sem bil tud jaz na vršiču :D

Torej smo se ravno zgrešili :) Po kateri strani pa si šel dol? Ker nekaj malega čez 4h sta se postojnčana zaletela...

Kar se tiče tujcev (avstrici, nemci)...morm rečt da majo tile majstri res dober tempo :) včasih mi kar ni blo jasno...vozimo 20km za nekimi starejšimi BMW-ji, na vršiču staknejo dol čelade...sami stari strici :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, si kolega stisnu, je neki omenjal na pijači v Senju. Mi ostali pa manjkamo.

V Senju smo se, izgleda, itak vsi ustavli na pijači.....bi lohk pocukal za rokav :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med Karlobagom in Senjem: post-13666-0-58633700-1317598371_thumb.jpg

:grim

jst pa pizdil, da koji k**** se ta spila s fotoaparatom namesto da sej pelje :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u čeri (nedelja) ena modra hondica cbr rr (lastnik pa modr kombinezon) čez sodražico videna ene 4x mal pred 16h...mogoče kdo od tle?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si me vidu? Gužva ti gre na živce? Dobro jutro, Grega, naredi neki za svoje živce in za naravo in se pelji z mopedom. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, na Lavrci, vsaj mislim po opisu mopeda :) Tam k policaj rad stoji za grmom :)

Ja sej mogoče pa jutri zajaham pa grem na šiht z Kawo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije heroji se vozmo s tistga konca; ena gospa na roza vespi, en gospod na črni in jst na beli. Štartam pa pri kavalinotu, tako, da zjutraj ne grem mimo tiste frdamane žive meje (bi najrajši rekla lastniku, da jo poreže).

LP, Strela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.

Včeraj popoldne Jelšane, dva starejša šoferja s sopotnicama na nekih potovalnih bmwjih (sivih).

Živčni lider, zakaj si trobil, če je na cestninski uslužbenec bolj počasi vračal drobiž ostalim pred tabo? :wallbash:

2.

Trajekt Pag včeraj, take bitke motoristov za pole position še nisem videl :beer1: vsak naslednji se je postavil še naprej...

eazy...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej smo se ravno zgrešili :) Po kateri strani pa si šel dol? Ker nekaj malega čez 4h sta se postojnčana zaletela...

Kar se tiče tujcev (avstrici, nemci)...morm rečt da majo tile majstri res dober tempo :) včasih mi kar ni blo jasno...vozimo 20km za nekimi starejšimi BMW-ji, na vršiču staknejo dol čelade...sami stari strici :D

Gor čez Bovec - Trento, dol proti Kranjski gori. Ko sem štartal iz Vršiča, gor več ni blo sonca... :D Ja sivi panteri držijo dober tempo.... to je ziher zarad tega kr so v penziji in majo cajt bit cele dneve na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob cca 14.30 viden Rumeni cestak kako je jadral po zali smile.gif verjetno proti Idriji na sladoled biggrin.gif....,jst sm imel zadi sopotnico,ki je imela modro irokezo na čeladi hehehe tongue.gif

Priznam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije heroji se vozmo s tistga konca; ena gospa na roza vespi, en gospod na črni in jst na beli. Štartam pa pri kavalinotu, tako, da zjutraj ne grem mimo tiste frdamane žive meje (bi najrajši rekla lastniku, da jo poreže).

LP, Strela

Se pravi,da si že priseljena v naše kraje :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi,da si že priseljena v naše kraje :photo:

Ja, več ali manj. Me dobiš na beli streli heheheeh

Prijetno s koristnim - do petka bo pot v službo in nazaj še čisti užitek.

S petkom, tako vremenkoti, se pa tovrstni privilegiji ukinjajo.

rrrr

Samo začasno. Ko neha dežvat, se bo treba malenkost bolj oblečt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irenčko . . . . . mičkn pred Godovičem . . . . . .vsaj mislim da si bila ti . . .

Petarda . . . . . . v skupini . . . . . . . tud mičkn pred Godovičem . . .

Tonto z tabolš polovico . . . . . . . .mičkn pred Idrijo . . . .

v Idriji enga požeruha sldoleda . . . . . .( suzuki-ja) :P

smo bli mi ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!