Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

NejcGS-ova pobarvanka danes okoli 17ih pred BSCentrom na Smartinki.

In Dant3jev Sharky dopoldne pred KCjem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS-ova pobarvanka danes okoli 17ih pred BSCentrom na Smartinki.

Ce bi se peljal mimo par minut kasneje, bi videl tud mojo Futko. Zakaj se pa nis ustavu, bi skup kofe spili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj malo pred pol eno popoldne na Celovški v LJ dve hondi, CBF 600 z motoristko in CB 1300 z možakom na sedežu. Smo se pozdravili, čeprav sem pešačil :grim . Namenjena sta bila pa v smeri šentvida. Se kdo od vaju prepozna?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi se peljal mimo par minut kasneje, bi videl tud mojo Futko. Zakaj se pa nis ustavu, bi skup kofe spili...

Ni bilo casa, drugace bi ustavil tudi ce se nebi bilo Futke tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm ob obisku obale (z avtom) vidu poln motoristov, itak, 17°C vas je zvabilo ven.. Pa madona, eno dolenjko vidu v civilu, matr, kako je paradirala po Portorozu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na celjsko-koroskem koncu precej malo motoristov, v uč padla ena blont decva na Hondi CBF600 CE registracija v Veliki Piresici in pa GS Velenjske registracije v Mislinji. Si bil/-a ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videne dve Yamahi FJR, ena v Hrašah okoli 15:45 in druga nekje pri Domžalah malo čez 17h. Jaz sem bil v družbi z Belo strelo, ko sva šla na en krog z mopedi :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trebor: ti bom js dala belo strelo!!!!! s črno si biu, bumbar... k ma beu motor :bum:

:oops: , mi skuza :blush: , pomešal sem barve mopeda in nicka :surrender: . Sprejmeš za opravičilo grenko :kava: ?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: , mi skuza :blush: , pomešal sem barve mopeda in nicka :surrender: . Sprejmeš za opravičilo grenko :kava: ?

LP Robert

:hmm: jaja ...te je očarala BS učer :grim grenki :kava: pa veš, da se ne morm upreti :P

Hahaha, kok je pa zdej lucky srecnez? :P

ZDEJ je šele srečnež :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: jaja ...te je očarala BS učer :grim grenki :kava: pa veš, da se ne morm upreti :P

ZDEJ je šele srečnež :lol1:

Lahko že danes, bom doma rezervni moped šraufal za zamenjavo z drugim :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej šele vidim, da sem včeraj vozil za Nejcem-gs, od ÖMV v Postojni pa do Logatca he he he. Tip skozi ovinke drajsa s kufri po asfaltu (a jih ni škoda?) in ga tud sledit nism mogu :grrr ... Na bencinski sem pomahal še Keiko ravno, ko sta zavila vsak v svojo smer. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu, danes pa dosti motoristov vido na cesti... Jebemu, vam zavidam da ste se lahko vozli.... Jaz bi tudi, samo sem bil v službi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons kr nekej motoristov na poti do Portoroža in nazaj... na Črnem Kalu so eni dirkači na 125ccm mel fotoshooting :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej šele vidim, da sem včeraj vozil za Nejcem-gs, od ÖMV v Postojni pa do Logatca he he he. Tip skozi ovinke drajsa s kufri po asfaltu (a jih ni škoda?) in ga tud sledit nism mogu :grrr ... Na bencinski sem pomahal še Keiko ravno, ko sta zavila vsak v svojo smer. :grim

ja včeraj me je Keiko popeljala mal po istri. Iz postojen sem pa pol šibal v LJ na mafinčke. Sem se moral podviza če sem hotel dobit tople.

Danes okoli na 10 na omv v postojni 4 zmrznjenci, ki so se šli gret na morje; repsolka, fazerca,...

Nazaj grede pa mislim da me je prehitela cikadina (?)

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej šele vidim, da sem včeraj vozil za Nejcem-gs, od ÖMV v Postojni pa do Logatca he he he. Tip skozi ovinke drajsa s kufri po asfaltu (a jih ni škoda?) in ga tud sledit nism mogu :grrr ... Na bencinski sem pomahal še Keiko ravno, ko sta zavila vsak v svojo smer. :grim

Hehe sem tudi jaz včeraj opazvala te boge kufre .) lepo zalaga v ovinkih :OK:

Si bil v tisti skupinci na levi strani, nasproti lokala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!