Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Hehe sem tudi jaz včeraj opazvala te boge kufre .) lepo zalaga v ovinkih :OK:

Si bil v tisti skupinci na levi strani, nasproti lokala?

Ne, ravno sm se pripeljal mimo vaju in nadaljeval za Nejcem. (na rdečem gumežderu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v Grcavcu srecal prvo motorista na gs-u, za njem nekdo na coperju in se en bmw... Potem do morja se nekaj motoristov, in po krasu pa se nekaj :).. Nazadnje se Keiko v lj na petrolovi benzi :), malo pozno se te porajtal drugace bi se ustavil :)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ravno sm se pripeljal mimo vaju in nadaljeval za Nejcem. (na rdečem gumežderu)

OK .) na pumpi jih je blo namreč tudi dosti pa nisem vedla kateri si bil...

danes v Grcavcu srecal prvo motorista na gs-u, za njem nekdo na coperju in se en bmw... Potem do morja se nekaj motoristov, in po krasu pa se nekaj :).. Nazadnje se Keiko v lj na petrolovi benzi :), malo pozno se te porajtal drugace bi se ustavil :)...

A ti si se svetil v rumeni barvi :OK:

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK .) na pumpi jih je blo namreč tudi dosti pa nisem vedla kateri si bil...

A ti si se svetil v rumeni barvi :OK:

Jst ja, sem edini tak, tak da me ni tezko zgresit :), naslednje leto bom se bol svetlec :)..

Danes v casu malice nekdo na r1 cez center ljubljane.. mogoce trebor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času katere malice? Dopoldanske ali opoldanske :kva2: ? Ob pol desetih sem se peljal proti Dolgemu mostu na redni servis na 40000 km, okoli enih pa nazaj proti domu. Seveda sem šel skozi predor, se lepše sliši kot, če grem po odprtem terenu :OK: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na BS Otočec modra Yamaha FJR se mi zdi, jaz sem bil pa pred šofersko :) No pa še enega sem srečal na poti iz Mokronoga proti Boštanju samo ne vem kaj je bil za en motor :) Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 7:49 viden Maus na avtobusni postaji - peš. Ker je brez motorčka sem ga zapeljal do službe, da si ni preveč obrabil podplatov :grim . Sploh se ni preveč sekiral, ker je moral namesto za krmilo, na sedež za menoj :yes: .

Poleg njega je bila danes videna še Cikadina pri meni na dvorišču. Hvala za vrečko s :kava: .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 7:49 viden Maus na avtobusni postaji - peš. Ker je brez motorčka sem ga zapeljal do službe, da si ni preveč obrabil podplatov :grim . Sploh se ni preveč sekiral, ker je moral namesto za krmilo, na sedež za menoj :yes: .

Poleg njega je bila danes videna še Cikadina pri meni na dvorišču. Hvala za vrečko s :kava: .

LP Robert

Mau si cuku, lih tok da sm u službo pršu skuštran :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS se je prou brezobrazno rinu po odstavnem mim kolone pred cestninsko na Brezovci ts,ts,ts.....pa taka kultura :grrr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS se je prou brezobrazno rinu po odstavnem mim kolone pred cestninsko na Brezovci ts,ts,ts.....pa taka kultura :grrr :whistle:

khm,... a se pol nisem neopaženo zmuznil mimo kolone? Pa saj sem sočustvoval z vami, ujetimi v doooolgi koloni :D ,

sem se lepo počasi kulturno peljal mimo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj okrog pol dvanajstih viden en čoperist v Kočevju in okrog treh v Črnomlju mi je nekdo na enem modrem sport-turingu s mgp belo črnim kombinezonom prav veselo pomahal. Dans pa ob osmih na križišču Masarykove in Njegoševe ena modra fjr? To je blo vse kar je blo dvokolesnega videt. Ker eskim je bil ;)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14:34 viden Dant3 na Zaloški pri tržnici Moste v smeri China towna (Fužine) :grim . Okoli 10h pa še en na bavarcu rumene barve z italijanskimi tablicami (vsaj mislim) po Celovški proti šiški.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri en maksi skutrček u planini, to j blo pa tut vse kar sm srečala dvokolesnih eskimčkov :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše se leto 2011, dne 16. novembra...

ura odbije točno okoli 15.56...

lokacija - letališka, 2. križišče... rdeč semafor..

prva na startu ČS, ki v megli opazuje norca na motorju, ki se pripravlja na nizki start... pogled na temperaturo 3°C.. :kva1: nene - 3°C :eek::kva2:

a ni to... :hmm: nolan čelada (megla moti pogled... ) a je to R1?? neee... belo-rdeča...neee.... o jezna marija... TREBOR!!!! :grim brrrrrrrr

:OK::yea1:

Popravljeno . Popravil črna strela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri en maksi skutrček u planini, to j blo pa tut vse kar sm srečala dvokolesnih eskimčkov :blush:

tale sem bil pa jast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18.55 Naprej od Turjaka, pri 4stopinjah, sej za to ti čestitam, sam za to, da maš pa na motorju xenon brez leče, bi te pa naj raj tepu, videl nisem nič, ko si se pripeljal mimo..

Nekakšna endura, se je bleščalo, kot da je meteorit padel na zemljo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše se leto 2011, dne 16. novembra...

ura odbije točno okoli 15.56...

lokacija - letališka, 2. križišče... rdeč semafor..

prva na startu ČS, ki v megli opazuje norca na motorju, ki se pripravlja na nizki start... pogled na temperaturo 3°C.. :kva1: nene - 3°C :eek::kva2:

a ni to... :hmm: nolan čelada (megla moti pogled... ) a je to R1?? neee... belo-rdeča...neee.... o jezna marija... TREBOR!!!! :grim brrrrrrrr

:OK::yea1:

Priznam krivdo :D , jaz sem bil :yes: . Če ni nujno, se ne drenjam v koloni konzerv na 4 kolesih, hehe.

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne v LJ pred izvozom na AC, na Dolgem mostu en moder Kawasaki KLE 500. Mene je treslo v avtu, ma enim je očitno (še) vedno vroče :kva1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale sem bil pa jast :OK:

eden in edini na moji sicer ne tko dougi furci, upam d pade še kakšna letos :):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!