Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Učeri je prišel en heroj z rdečo hondo (?) in podaljškom iz kartona na prednji šipi v TC motoshop. Stari, poklon. :notworthy: (za pogum in poznavanje aerodinamike)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na relaciji Postojna Cerknica Rakitna Vrhnika Postojna sma srečala kar nekaj motorjev

CBR600 na Ravbarkomandi, Varadero nekje nad Cerknico, KTM na Rakitni, Morda Lojza? v Bistri, Vstroma pred mantovo, GSa pri križišču za Zaplano, in pri Napoleonovih Lipah še dva GSa in en motor, in še skupinico 2+1 na Planinskem polju. Pač ful vas je blo :)

Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na relaciji Postojna Cerknica Rakitna Vrhnika Postojna sma srečala kar nekaj motorjev

CBR600 na Ravbarkomandi, Varadero nekje nad Cerknico, KTM na Rakitni, Morda Lojza? v Bistri, Vstroma pred mantovo, GSa pri križišču za Zaplano, in pri Napoleonovih Lipah še dva GSa in en motor, in še skupinico 2+1 na Planinskem polju. Pač ful vas je blo :)

Kdo od tuki?

2 gsa. Včeraj padl neki čez 600km Lj-Starigrad-Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri v Tivoliju na WhiteSnake, videnih nekej iz MK sairach ter 2 iz Firestartersov, eden mislim da celo z mopedom sodeč po rokavicah... :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa nisem bil edini norec na cesti :) Na crnemu vrhu motorist na rumenemu gs-u, v logatcu crn z750 in hornetka, na ridah samo jest :( in v skofji loki nekdo na cbr.... vmes pa se veliko krosarjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem v Izlakah srečan nekoga na (verjetno) Ninji in takoj za njim tipa na Goldvingu.

Je pa danes zgledalo tipično po moje: Draga, grem po gmajni do Savinje in zazaj. V adidaskah, kavbojkah in enmu softšelu .Gledam tam hribe zadaj ki se kopajo v sončeku, neč grem jaz čez šmohor do Posavja. Jasno vmes med vsem makedamom in drekom zagreznem in vlačim ven moped iz enga grabna moker do kolen. In potem po asfaltu mimo Hrastnika, Trbovelj ,Zagorja in Izlak nazaj v Savinjsko. Lep dveurni zlet, pokurjen kesl do rezerve...in tečna baba doma, ker je spet morala sama krotit otroke, pucat bajto... :BUA:

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejba na skutercku takoj za Vrhniko, takoj za njo en na zlati TDM 850, CeneR in kolega na OMV Postojna. Zraven naju z Dant3jem je kmalu prisedel slab klon mausa (je bil v civilu in sploh ne zlat = zagotovo ni bil maus.. ). Pa na poti nazaj, nekje pred senožečami BMW 850 RT? pa nekaj podobnega. To bi bilo to.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejba na skutercku takoj za Vrhniko, takoj za njo en na zlati TDM 850, CeneR in kolega na OMV Postojna. Zraven naju z Dant3jem je kmalu prisedel slab klon mausa (je bil v civilu in sploh ne zlat = zagotovo ni bil maus.. ). Pa na poti nazaj, nekje pred senožečami BMW 850 RT? pa nekaj podobnega. To bi bilo to.

Pa se temno modra FZ1 z dvemi potniki v Postojni in se nazaj na Kalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se temno modra FZ1 z dvemi potniki v Postojni in se nazaj na Kalu.

Če kej vem, ni bla ena in ista. Torej sta bili celo dve!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kej vem, ni bla ena in ista. Torej sta bili celo dve!!!

Jest sem govoru za FZ1, ki je bila ista. Tista FZ8 je bila pa taljanska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Metliki, potovalni motor, mislim, da Yamaha. Ozadej na motorju prilepljen pliš, mislim, da slonček :D Ker od tukaj?

In pa par minut nazaj v Ljubljani v Rožni pri študentskih, rumen BMW.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem govoru za FZ1, ki je bila ista. Tista FZ8 je bila pa taljanska.

Glede FZ1 Imaš popolnoma prav - Dr_Jakob-u priporočam obisk pri okulista (ali pa ne pozna motorjev ?!!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm popoudan na Metelkovi "rahlo" izsilil enga/eno na 125ki. Se opravičujem, ampak tam se ne vidi kol qr*a, ker vsi parkirajo kot idioti :/

Tko da če je kdo s tu gor, še enkrat oprosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm popoudan na Metelkovi "rahlo" izsilil enga/eno na 125ki. Se opravičujem, ampak tam se ne vidi kol qr*a, ker vsi parkirajo kot idioti :/

Tko da če je kdo s tu gor, še enkrat oprosti.

Sej ti si znan po tem :grrr :grim :BUA::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 3h popoldne v Logatcu viden rdeč Ducati (mislim da 1098). Mater mi je pognalo kri po žilah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 11:00 v MB mimo EPF-a eden z plavo VFR-ko CE registracije... Upam da si si obrisal mojo slino iz vezirja :grim

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v postojni novi Ktm Duke 125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar mimo moje bajte dva motorista. En na The Futki, drugi na ER 5. Tisti na Futuri je prav kvniško ožemal plin, čeprav je bila mašina še hladna :jezen :P . Najbrž ga je samo od veselja in da je dražil mene, haha. Marcc in Jaka, fajn se vozita proti domu :OK: .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, masina je bla prov lepo ogreta na primernih 76 topinj, sodec po termometru :P

Si mi fauš, anede si mi fauš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, masina je bla prov lepo ogreta na primernih 76 topinj, sodec po termometru :P

Si mi fauš, anede si mi fauš :naughty:

Čist micken :evilgrin: :yes: :angry:

LP R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dva motorista. En na The Futki, drugi na ER 5....

tadva sem tudi jaz včeraj srečal, ko sem se s trojan peljal proti lukovici. sta se peljala proti trojanam. obrnem, grem za njima, onadva pa spet v nasprotno smer...

sem dobil občutek kot da se ne maramo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!