Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Jp sash, res..... narobe, ne sprasuj... taljanka je sla med razbitine...

Sem videl da je s tabo vse uredu...ampak..nisi se oglasil, pa nisem vedel ali rabis pomoc...bi se vrnil nazaj drugace....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus a smo se srečal mal pred Planino ob 15ih na Ridah pa Miki... pol pa še NejcGS pa Thumper...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus a smo se srečal mal pred Planino ob 15ih na Ridah pa Miki... pol pa še NejcGS pa Thumper...

gilti sm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te hotu na kufe povabt pa si biu prehiter za moje orglce

pa je bil res prehitr ..k sm jst u špegu pogledu nism več nč vidu not..pa sm počas pelu ..tko de je zihr gonu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami jst sem ga vidu, uni kmet od policaja me je tudi ustavu na ridah, bemti mu ...

Ma tudi meni je mahu pa krilu z rokama, sm hotu že u rikverc dat in mu sp...it, pa sm si reku, ma sej smo primorci
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcgs hvala za presenečenje... imaš pa jajca da se v takšnem vremenu spraviš na motor in to v Maribor

hvala za jedi v mehiški restavraciji...za štajersko tekilo v katero sem namočila samo jezik :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl eno Pussy zmrznjeno na Ninđi okoli tretje ure na križišču Šubičeve in Dunajske....Vibriral kot vibrator od mraza :P

A je bil drobčkan :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl eno Pussy zmrznjeno na Ninđi okoli tretje ure na križišču Šubičeve in Dunajske....Vibriral kot vibrator od mraza :P

Me prau zanima, kdo je pussy .. al un na nanđi al un v ogrevanem avtu :?

Mogče sem biu clo js :P ... in ja ... mau me je res zebl .. ampak reume ne morm več dobit ;)

:krneki: ... KWAK

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videni Kmetica2 in Kmet2 z žwauco, Keiko, BMWRAIDER-ka in SIMPELMAN s podmladkom, DAMI34 z boljšo polovico in ATOS, pik1 z BMW GSA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videni Kmetica2 in Kmet2 z žwauco, Keiko, BMWRAIDER-ka in SIMPELMAN s podmladkom, DAMI34 z boljšo polovico in ATOS, pik1 z BMW GSA

Ja tud jaz sem jih videl :P Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videni Kmetica2 in Kmet2 z žwauco, Keiko, BMWRAIDER-ka in SIMPELMAN s podmladkom, DAMI34 z boljšo polovico in ATOS, pik1 z BMW GSA

ne morš verjamit, same MONE!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda nepopustljivi Trebor ?

Ne bo držalo. Nimam takega šekastega kombinezona, niti ni prave znamke, poleg tega se pa že dober mesec nisem :grrr usedel na motor, zdravje ne dopušča :BUA::wallbash: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!