Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

V vodicah pr Zadru včeraj ninja zx10r novejši letnik zelena pa eno dekle na njej Celjska registracija v družbi še ene R6 in pa še enga motorja :D Anybody?

hudiča jest bil u vodicah pa nisem tega vidu hudiča.... to bi se spet slinu noooo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vodicah pr Zadru včeraj ninja zx10r novejši letnik zelena pa eno dekle na njej Celjska registracija v družbi še ene R6 in pa še enga motorja :D Anybody?

Ja...prav si vidu ,z1000sx  ti še fali,pa smo vsi,bli smo tudi tam....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...So vs tud kej policaji žlajfal? Je kr lušno dol...bi še ostal če bi biu daljši dopust :D

Na policaje smo imuni...he,he...v Dalmaciji ni problema,sploh bolj južno,razen AC...v Vodicah smo bli sam na kavi....drugač pa vlk na jadranki,sam zle je pa bla guzva ,verjetn letos ne bo vec take..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha R6, rdeče bela (novejši model), LJ tablice, motorist v belem kombinezonu na mejnem prehodu Metlika-Jurovski brod...jst sm bil tisti s kolesom, ki je gnal psa v tisti hrib nad krožnim...kam se ti mudi? Tam je omejitev 50. Psa si prestrašil pa ne trzne niti na kamion. :) Verjetno si dobil malo zagona, ker sem se jst vztrajno obračal in gledal kater moped tako priganja...sam v bodoče malo obzirnosti. Upam, da si se potem na Gorjancih navozil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na policaje smo imuni...he,he...v Dalmaciji ni problema,sploh bolj južno,razen AC...v Vodicah smo bli sam na kavi....drugač pa vlk na jadranki,sam zle je pa bla guzva ,verjetn letos ne bo vec take..

 

aha...smo se potikal 9 dni ke po balkanu...5 dni dalmacije :D je kr luštno ja, jadranki smo se pa izognil glih z tem razlogom...No tud mi smo se ustavl v Vodicah sam na "kofetu"...oz bl Jacku haha! Drgac pa se ene par cruiserjev videnih z kranjskimi registracijami... :D

 

Aja pa je biu u soboto Koci z zeleno ninjo na bencinski v Novem Mestu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V civilu si bila neprepoznavna... :ninja:

 

Hehe no sej do zdaj sva se res vidla samo v moto opremi :P   Jaz tudi nisem bla prepričana ali si res ti - zato ti nisem mahala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gospod Zivnorc na Rakitni :evilgrin:

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gospod Zivnorc na Rakitni :evilgrin:

... Ti'm jest dau "gospod"!!   :bum:

 

:P

A je za tabo objestno vozu pa se ti za rit flikal??? :D

 

... če bi se ti za tako ritko peljal... verjemi, da je ne bi mogel prehitet.... 

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

... če bi se ti za tako ritko peljal... verjemi, da je ne bi mogel prehitet.... 

:P

evo, pa mam idejo kako umiriti objestneže....sam še ritke manjkajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če bi se ti za tako ritko peljal... verjemi, da je ne bi mogel prehitet.... 

:P

 

predvidevam, da sta ti bila akrapoviča všeč ;)

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam, da sta ti bila akrapoviča všeč ;)

... ja sej...   :eek:

.... ka pa druzga....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja sej...   :eek:

.... ka pa druzga....  :P

 

Takoj opaziš kdaj žena kontrolira vnašanje teksta na motosvet....se zdej zgovarja...ccc

 

Ajga žiwnorc, kwak, sem te opazil včeraj, v svojem telefonskem imeniku :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tvoja dva akrapoviča tako lepo brnita, da takoj vem kdo parkira motor v garažo :D

Jst sem tud takoj vedu kdo mi 2 metra zraven šotora nažiga ob pol šestih zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor na slovenki... mi mahal z moto-rokavičko skozi okno službenega vozila. :P

 

Sem te videl, ko si ob 8:30 letela čez Bavarca proti Bežigadu in nato ob 9:30 iz Bežigrada nazaj. Moral sem kar konkretno gas pritiskat :grim , da sem te na Bavarcu dohitel in ti pomahal :yea1: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!