Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes sem nekomu v oranžni opremi, pomagal vžgat Yamaho R1 na OMV Postojna.

 

Ali si bil ti?

Dobr,da jo nismo rabl rint :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem nekomu v oranžni opremi, pomagal vžgat Yamaho R1 na OMV Postojna.

 

Ali si bil ti?

 

zgleda mu je ta sindrom preskoču iz tvojga na njegov motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla.... ampak nč vidla sploh :headbang:

Seveda bla . . . pa nč vidla . . . . . k si tok hitr pelala, da ni blo cajta v stran pogledat!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na OMV videnih par motosvetovcev. Inventar maus, dami34, ki je dal za kavo zaradi tiste žaljivke danes. Domina, Miha z oranžno, nejc z rdečo in Jorge Lorenzo z gromom.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če to ni bil spet skalaprava zjutraj 8.29 mal pred Kočevjem? :)

 

Pssssst.....ne na glas govorit :ninja:

 

Seveda sem bil jaz, samo s to razliko, da so moja draga in vsi ostali mislili, da grem na šiht kot običajno, ampak to je bil seveda račun brez skalaprave, ki je imel danes svoje skrivne načrte :grrr

Greh bi bil ne izkoristiti tako lepe dneve kot so bili te dni, še posebno med tednom, ko na moji današnji destinaciji ni take gužve. In tako sem se že včeraj lepo v službi zmenil, da me danes ni ni :OK:

In katera je bila ta destinacija?

Jandranka do Paklenice in nazaj - itak! Po dolgem času spet enkrat solo - za dušo bi se reklo :OK:  To je pomenilo tudi malček bolj dinamični tempo kot običajno ( :ninja: tudi tega ne preveč na glas omenjati!)

Nabralo se je krasnih 640km :smoke:

Zdej imam samo en problem: Prva čiguma je po desni strani poradirana že kar precej preko indikatorja in kliče v kratkem po zamenjavi (zanimivo, zadnja je še zdrava ko dren). Kako hudiča naj doma opravičim novo gumo (beri cca110€), ko sem pa trenutno montiran set nataknil natančno mesec dni nazaj?!?! Čutim, da se mi lahko zgodi incident pod šifro "z valjarjem po buči" :kva1:

No, ampak več o temu v temi o gumah.

 

Sicer pa seveda peljem  svojo drago na morje jutri (da se ne bo kdo razburjal), kjer bom dejal, "da že kar dolgo nisva bila na morju"....in tehnično to tudi drži, ker v dvojini sva res nazadnje bila za praznike 15. avgusta na morju. Zelo precvrto (prefigano), kajne? :grrr  :grrr  :grrr  :grrr

 

V opravičilo lahko rečem samo: "....če je pa tako fajn motorčkat, no :OK:  "

 

Aja, HyperJack mislim da tudi ti nisi bil ravno na šiht namenjen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Aja, HyperJack mislim da tudi ti nisi bil ravno na šiht namenjen?

 

Pravilno sklepaš, sm šu Z.jku zmert holesterol, pa vmes smo še novo življensko tekočino zamenjali :). Glede na to, da si v Kočevju že skoraj inventar, bi šli lahko enkrat na kafe, al pa če bo treba dolit olje kar povej bomo kej najdli...hec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno sklepaš, sm šu Z.jku zmert holesterol, pa vmes smo še novo življensko tekočino zamenjali :). Glede na to, da si v Kočevju že skoraj inventar, bi šli lahko enkrat na kafe, al pa če bo treba dolit olje kar povej bomo kej najdli...hec!

 

Olje je treba vedno dolivat...največ v solato, najmanj pa v boxerje, to ja vsi vedo  :grrr

Kafe pa itak da mora bit enkrat kmalu...me že dolgo ni nobeden častil  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 11 ure pri viki burger eden z gsom, repsolko, pa k1300s pa smesno celado ima :) z uhlni :)

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simpatična mariborčanka na omv postojna namenjena v dainese trgovino v kozino s svojim 250 kubičnim Sakijem -> nism vedu da take obstajajo.

alora ne veš nč.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!