Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Jami in Mia na OMV Postojna okrog 1h. Jami, našga avanturista zanima, če se podaljšek šipce spredaj kej obnese?

Hvala srčitu za kawo!  :wub:

basbas s tabolš motorjem na Nanosu... :hooray:  pa carske endurašice! Par iz Cerknice na belmu GS, a sta tukaj?

Ride pa itak hudo, da o Rumenkotu ne govorim, mi je deu naredu :P:whistle:

Drži :OK: kar pa se  MRA sipe tič je OK, nolan 103 je posledično zelo tiha. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride okol 17.30 nabito polne..Sem vsem pomahala..A me je kdo vidu?? :yea1: :yea1: :yea1:

In pozdrav še enkrat vsem,ki so danes na Nanosu bili..Lušna družba.Jota in štrudl slastna (na tej višini itak ,da vse tekne).Hvala sponzorju.. :OK:

Vidu :yea1: ,vidu sam ne na ridah ampak na OMV-ju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

..... danes ob šestih na "malci" pred gostilno Kmečki hram....  :eek:

 

.... deset, dvanajst motoristov ... vsi turisti iz Kanade in ostalih "bližnjih" dežel ... :whistle:

 

.... vsi rentali mopede ....  :P

 

.... dež padal k svina .... :D

 

.... pa vsi usta do ušes .....  :010Ja na travi nasedu butl, nej na Norveškem to prova...

 

... imajo pa furco od Ljubljane do Montenegro .... s spremstvom seveda ....  :)

 

... lepo jih je blo videt .... SVAKA ČAST !!!!!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč in mnoge vas vidim, me kar ni nikjr, preveč ne plačujem dauku, pa je preveč dela. slo žalost, meni pa fajn. Če mate jajca prite u Brda kdr bo cajt. Sej vem da vas ne bo. Nekateri pa le.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč in mnoge vas vidim, me kar ni nikjr, preveč ne plačujem dauku, pa je preveč dela. slo žalost, meni pa fajn. Če mate jajca prite u Brda kdr bo cajt. Sej vem da vas ne bo. Nekateri pa le.

 

Prosim če drugič pišeš pred bandimo. Bo verjetno -ni pa nujno- bolje razumljivo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm čist prevelk objestnež,da bi vaš tempo vozu :P

Če bi mojga vozu, bi se srečala. 10 km pred Karlobagom videni Z klapa in Igorkr, Keiko....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mogoče sva se. Jaz sem v centru Senja pil kavico,medtem ko so se oni dobili na pumpi. In pol sem jih ujel nekje na pol poti do Karlobaga in vozil za njimi do tja. Oni so se ustavili in šli jest, jaz pa v Karlobagu natankal in piču naprej do Starigrad-Paklenica, kjer sem se ustavu in si privoščil pico in kafe. Pol Pa gasa nazaj. Proti Karlobagu sem jih spet srečal ko so prišli nasproti. Jaz se do Reke nisem več ustavljal. Doma sem bil še pred mrakom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 in žena v Karlobagu dajala motor na kavalete :)

Nč potrobil pomahal, kavo plačal? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mogoče sva se. Jaz sem v centru Senja pil kavico,medtem ko so se oni dobili na pumpi. In pol sem jih ujel nekje na pol poti do Karlobaga in vozil za njimi do tja. Oni so se ustavili in šli jest, jaz pa v Karlobagu natankal in piču naprej do Starigrad-Paklenica, kjer sem se ustavu in si privoščil pico in kafe. Pol Pa gasa nazaj. Proti Karlobagu sem jih spet srečal ko so prišli nasproti. Jaz se do Reke nisem več ustavljal. Doma sem bil še pred mrakom.

Tut mi2, ob 6.00 sva že pila kavico v Wajdušni, pivo s Simplemanom, čaj z Vinjetko, Bmw riderka pa ni nč hotla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gkeko na OMW - THX  za kufe ...  k dobim colngo vrnem..  :D

 

na ridah nobenga sesauca..sam vrečke podi vetr sem ter tja...

 

žućko u planinama sa jeden gsr iza guzica...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah srečala thumperja včeraj, ko je zgleda bežal pred dežjem :P

 

a ko sem bil parkiran? zihr si bla s tekaškimi smučami k drgač bi te vidu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, za naslednji ovinek za tistem, ki sedijo na skalah gor smo se srečali, ti dol midva gor proti Postojni, še mahal si :P 20 minut kasnej sem šla nazaj proti Lj in je v Grčarevcu že pralo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, za naslednji ovinek za tistem, ki sedijo na skalah gor smo se srečali, ti dol midva gor proti Postojni, še mahal si :P 20 minut kasnej sem šla nazaj proti Lj in je v Grčarevcu že pralo.

 

aja..no maham pa jst tud sred ovinka če je treba ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo sred ovinka :P

 

to ker si bla prehitra..če bi normaln vozila bi se glih sred ovinka srečala... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek ob 7ih zvečer zasačen maus na vrhniki  :whistle:

 

za kawo pa ne da bi dawa :glare:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!