Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

v soboto okol 17h sta se vozla od vučje vasi proti ljutomer obrnala in nazaj, in to parkrat ponovila.. mislim da drugi r1 prvi pa nevem, sigurno predelan za pisto.. kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto okol 17h sta se vozla od vučje vasi proti ljutomer obrnala in nazaj, in to parkrat ponovila.. mislim da drugi r1 prvi pa nevem, sigurno predelan za pisto.. kdo od tu?

r6 in honda cbr 1000rr :D:)..predelano za pisto..al kaj ko je tudi tu včasih treba,,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim če drugič pišeš pred bandimo. Bo verjetno -ni pa nujno- bolje razumljivo.

Pole k boste pobmdmjali, drugi konec tedna v oktobru v klubskih prostorih. Bolj podrobno pa vas še obvestim. Si bomo pa tle napisali kdo je koga vidu in kdo ni vidu nč.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pole k boste pobmdmjali, drugi konec tedna v oktobru v klubskih prostorih. Bolj podrobno pa vas še obvestim. Si bomo pa tle napisali kdo je koga vidu in kdo ni vidu nč.

zgleda da bndima al vndima ku jo maste gor u brdah še vedno traja, ker tudi ta sestavek nima ne repa ne glave :D

en dobronameren nasvet, fajn je ce svoj post preberes prej ko pritisnes objavi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bndima al vndima ku jo maste gor u brdah še vedno traja, ker tudi ta sestavek nima ne repa ne glave :D

en dobronameren nasvet, fajn je ce svoj post preberes prej ko pritisnes objavi ;)

 

 

.... še boljš bi pa blo, da vsak svoj post pred objavo najprej vtakneš še mal v "google translate", pa nam jih pol pokažeš ....   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... še boljš bi pa blo, da vsak svoj post pred objavo najprej vtakneš še mal v "google translate", pa nam jih pol pokažeš ....   :kva2:

a to velja zame al cedevito?

google translate: bndima=trgatev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to velja zame al cedevito?

google translate: bndima=trgatev

 

 

... cedevito ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bndima al vndima ku jo maste gor u brdah še vedno traja, ker tudi ta sestavek nima ne repa ne glave :D

en dobronameren nasvet, fajn je ce svoj post preberes prej ko pritisnes objavi ;)

V Brdih tržejo. Tudi gate. Nisem iz Brd, zato ne vem, če še vedno tržejo letnik 2013. le dobronameren nasvet, če svoj prispevek potrgaš prej, kot ga objaviš. :alien1:  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... še boljš bi pa blo, da vsak svoj post pred objavo najprej vtakneš še mal v "google translate", pa nam jih pol pokažeš ....   :kva2:  

Narečja nas bogatijo. Nmaw preber svojga, Pik. Si kej poveva na zuki. Zuk je po naše domač izraz za  balinišče. Balinanje ni keglanje. Keglanje in balinanje je zahtevnejši in natančnejši šport kot pa uvožena gringo tuja stvar, imenovana bouling. Ali pa bowling? Rep, glava? Naj se spustimo en škalin dol, al pa dva proti ghor? Cika, saj se niti ne poznava, zato ne sodi knjige po naslovnici.

Žal nisem videl nikogar nikjer, ker nimam ne česa, ne gnarja za v luft, buta via soldi. :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narečja nas bogatijo. Nmaw preber svojga, Pik. Si kej poveva na zuki. Zuk je po naše domač izraz za  balinišče. Balinanje ni keglanje. Keglanje in balinanje je zahtevnejši in natančnejši šport kot pa uvožena gringo tuja stvar, imenovana bouling. Ali pa bowling? Rep, glava? Naj se spustimo en škalin dol, al pa dva proti ghor? Cika, saj se niti ne poznava, zato ne sodi knjige po naslovnici.

Žal nisem videl nikogar nikjer, ker nimam ne česa, ne gnarja za v luft, buta via soldi. :evilgrin:

 

... stari, ne moti mene narečje ....  :whistle:

 

... ne moti me vse do tiste točke, ko koga še kej razumem ....  :yes:

 

....če pa nekaj preberem ... in ne razumem ... in mi tud "google translate" ne more pomagat, pol me pa mogoče mal začne motit ....    :hmm:

 

... ampak ne sekiri se .... sej včasih je boljš, da vsi ne zastopimo glih vsega .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist s tablico lj ec-71.. hvala za prijetno voznjo tako zjutraj kot prejle.. mi je zanimivo, da sm te srecala 2x v enem dnevu :) 

 

aja, pa oprosti, ce sm grdo zapelala na AC  :blush: ni blo namerno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist s tablico lj ec-71.. hvala za prijetno voznjo tako zjutraj kot prejle.. mi je zanimivo, da sm te srecala 2x v enem dnevu :)

 

aja, pa oprosti, ce sm grdo zapelala na AC  :blush: ni blo namerno..

zakaj ga pa nisi ustavla pa na kofe povabla, jst bom kr rekel da to večino moških sploh ne moti :=)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na OMV Postojna in potem še vrh Črnega kala v elementu (mis mo glih za cesto stali), cela eskadrilja deklet na Triuphih, pa itak na začelji kolone Maus  ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na OMV Postojna in potem še vrh Črnega kala v elementu (mis mo glih za cesto stali), cela eskadrilja deklet na Triuphih, pa itak na začelji kolone Maus  ;)

 

maus se nikol noče spredi vozit... pravi, da ima od zadaj boljši razgled. :krneki:

 

drugače sva bile pa samo dve... razen če si tuki še KECa pa MARJO štel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus se nikol noče spredi vozit... pravi, da ima od zadaj boljši razgled. :krneki:

 

drugače sva bile pa samo dve... razen če si tuki še KECa pa MARJO štel :P

hehe, sm zgleda dvojino že za množino zamenou  :P  maš pa zelo lep motor  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!