Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Se posipam s pepelom (sem ga šel iskati k sosedu, ker mi ga je zmanjkalo). Videl sem dva modra motorja, eden je bil Yamaha XT660R, drugi pa neki Kawasaki (kako naj jaz sirota vem, kateri model, pa še dve ga imata enakega), pa enega nonota z eno mlado. Sem opazil zadnji moment, pa še na malico se mi je mudilo. Bi se ustavil za nazaj, pa sta že ušla. Se priporočam za jutri, ko bo ravno tako lep dan. To velja tudi za druge. 

 

:hooray:

 

Evo Pik, pa se te bo končno vzdevek nono prijel  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se posipam s pepelom (sem ga šel iskati k sosedu, ker mi ga je zmanjkalo). Videl sem dva modra motorja, eden je bil Yamaha XT660R, drugi pa neki Kawasaki (kako naj jaz sirota vem, kateri model, pa še dve ga imata enakega), pa enega nonota z eno mlado. Sem opazil zadnji moment, pa še na malico se mi je mudilo. Bi se ustavil za nazaj, pa sta že ušla. Se priporočam za jutri, ko bo ravno tako lep dan. To velja tudi za druge. 

 

Drugače, ti jst  domač pepel iz Šoštanja šenkam. Mi ga je še nekaj ostalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izdajauca sta. Naslednjič jima kr piši kazen, Pik ma zihr staro prvo pomoč :P

 

 

... skregan ...  :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no, sem tud že starejše na motorju vidu ... :O

 

 

 

.

ps.

.... sam pa moraš priznat, da če naju od zelo daleč gledaš, sploh ni tolk razlike .... :lol1:

 

Provokacija. 

 

Zelo zelo daleč. Pa še tema mora biti. Ker ponoči so vse krave črne. 

 

Drugače pa sem vama "fouš" za izlet. Upam, da se bom opogumil in se "eno mrvo zapielu" na kakšen sončen dan.

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokacija. 

 

Zelo zelo daleč. Pa še tema mora biti. Ker ponoči so vse krave črne. 

 

Drugače pa sem vama "fouš" za izlet. Upam, da se bom opogumil in se "eno mrvo zapielu" na kakšen sončen dan.

 

 

.... ma neeeeeeee , čist brez veze .... :eek:

 

.... sloh ni blo dobr ... :?

 

... ma skoz se je blo treba vozit ... pa ustavlat ... pa na soncu sedet .... pa kave pit ... pa torte jest .....  :kava:   :alko:

 

... u bistvu je blo res čist brez veze .... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ma neeeeeeee , čist brez veze .... :eek:

 

.... sloh ni blo dobr ... :?

 

... ma skoz se je blo treba vozit ... pa ustavlat ... pa na soncu sedet .... pa kave pit ... pa torte jest .....  :kava:   :alko:

 

... u bistvu je blo res čist brez veze .... :kva2:

Tok brez veze, maš srečo, sem pedagog, tako da imaš možnost popravca ;)  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

... KTM-ček, ob cca 14.00 Borovnica - Verd..  :eek:

 

.... bimer GSA, Ride, smer Postojna ... cca 15.00 ....  :eek:

 

.... GSX Logatec - Vrhnika ... cca 15.30 ...  :eek: 

 

 

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 motorista, žal je bilo že temno in nisem opazil modelov, včeraj okrog 17 ure po medvoškem klancu navzdol?   :notworthy:

 

 

... mogoče je bil pa avto ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm srečal se mi zdi da bmf1000rr v ljubljani z viča proti dolgemu mostu ... pa eno -da ne bo kej hude krvi sm gonu - super tenere al pa africa rwin med zklancem in dobrovo ..kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en ktm pa ena tamala gs-ka na omv ...

 

Ktm adventure moder, pa rdeča GS.ska pred uro malo ven iz Sodražice...ni vama slabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup diujakou v mrazu in megli na omv-postojna , Bizixx, keiko, Din, maus, markII, DR,Jakob, Thumper, Črtica, NejcGS, Pik , Kmetove2 .........matr smo z-mešan 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup diujakou v mrazu in megli na omv-postojna , Bizixx, keiko, Din, maus, markII, DR,Jakob, Thumper, Črtica, NejcGS, Pik , Kmetove2 .........matr smo z-mešan 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en ktm pa ena tamala gs-ka na omv ...

Saj malo mi je bilo hudo, ko si se proti domu odpravljal ... midva pa v Vipavsko dolino - švicat na 15 stopinj.

 

Ktm adventure moder, pa rdeča GS.ska pred uro malo ven iz Sodražice...ni vama slabo :P

Včeraj je bilo čisto pretoplo - pa sva danes še po notranjski krog naredila. Razen Sodražica-Ribnica-Kočevje povsod sonček. Še dobro da je bilo tistih 18kmjov proti Strugam mičkn blatnih, če ne bi blo že čist preveč kičasto.

Kaj naj - če je pa vreme, pa sprane ceste. A naj samo u čurinalnik zijam?!

 

rrrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Vidu,vidu :grimSami diujaki :P

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj malo mi je bilo hudo, ko si se proti domu odpravljal ... midva pa v Vipavsko dolino - švicat na 15 stopinj.

 

Včeraj je bilo čisto pretoplo - pa sva danes še po notranjski krog naredila. Razen Sodražica-Ribnica-Kočevje povsod sonček. Še dobro da je bilo tistih 18kmjov proti Strugam mičkn blatnih, če ne bi blo že čist preveč kičasto.

Kaj naj - če je pa vreme, pa sprane ceste. A naj samo u čurinalnik zijam?!

 

rrrr

ja raj na kufe u postojno kt pa kamen u hrbet ...sej se v soboto not prinesel http://www.motosvet.com/tabla/topic/8143-ali-si-bil-ti/page-1013#entry2053659

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!