Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Včeraj videni in ogovrjeni v Lukovici Legvanka, Gladiac, Janez123, potem, ko sem pa odpeljal naprej proti Atransu, pa še Damy in Markll. Ko sem pa letel mimo Lune na Vranskem, sem opazil samo Črtico, ostalih ne. Popoldne ob 16h pa še Thumperja, hvala za kofi in cukre. 

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Vranskem, sem opazil samo Črtico, ostalih ne. ...

 

 

LP Robert

Ne maram te več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dons na Zaloški ... pr cerkvi u Polju....  model s črnim BMW-jem R45 letnik 1971 .... tip model .... z železno nemško čelado .... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bil naš prijatelj iz nemške teme,ki obožuje nemške rekvizite :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat boš sam zginu,ko zavašnik :P pa nben alarm se ne bo pržgal........ .)......in ljudje bodo živeli mirno in tiho do konca svojih dni :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....hahaha.... to boš ti reku..  :lol1: .... k so ti moral luknjo v kolen zvrtat, da imajo ljudje zdej mir v tvoji ulici...   :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bil Gašpar Gašpar Mišič...zdej, ko je brez dovoljenja za B kategorijo, koristi alternativni prevoz in je imel dva kompleta kufrov kufrov. Givigivi.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu vas polno... thumper, pik, dami34, lojz, krucy,motozajebant, suzuki..... in ostale k nevem nick nejmou :D res je sedl tole dons k budali šamar.. ne me tepst :D

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zjutri okoli 6:50 na Fužinah nekdo na beli XJ6ki (če sem prav videl, ker sem bil še :yawn: )..... Svaka mu čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vas je blo kar nekaj na cesti :OK:  

 

Ta zadnji viden je bil popoldne v Volčji Dragi v črnem Dainese kombinezonu na modri Yamahi - kdo od tu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko ti to resno?

 

Nevem zakaj jaz nisem včeraj niti danes srečal nobenega junaka?

 

Aja zarad snega....Sej ne da je slovenija res mejhna, pa kaj vi ljudi nimate nič snega, pride kdo pomagat kidat :D?

 

unnamed.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko ti to resno?

 

Nevem zakaj jaz nisem včeraj niti danes srečal nobenega junaka?

 

Aja zarad snega....Sej ne da je slovenija res mejhna, pa kaj vi ljudi nimate nič snega, pride kdo pomagat kidat :D?

 

 

 

Čisto resno ;) Ma naj te potolažim - vidla sem jih samo na relaciji od Tolmina do Volčje Drage, večina je bla Italijanov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons opažen Dami na Rakeku  . . . . . . . i se nek motu okol  naše hiše!??  :kva2:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons opažen Dami na Rakeku  . . . . . . . i se nek motu okol  naše hiše!??  :kva2:  :P

ne priznam, makar me strelju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne priznam, makar me strelju :P

Ma ne stari, ne bom te strejlu . . . .PRIZNAJ! Če ne, ne bom plačavu kwe na potovanjih do obale!  :OK:   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne stari, ne bom te strejlu . . . .PRIZNAJ! Če ne, ne bom plačavu kwe na potovanjih do obale!  :OK:   :P

priznam vse, večkrat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko ti to resno?

 

Nevem zakaj jaz nisem včeraj niti danes srečal nobenega junaka?

 

Aja zarad snega....Sej ne da je slovenija res mejhna, pa kaj vi ljudi nimate nič snega, pride kdo pomagat kidat :D?

 

unnamed.jpg

 

Ej, jst bi ti rade volje prišel pomagat, ma nimam nobene lopate za sneg  :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!